Kostolový západ Mlyn pri západe Východ na Kalvárii Pred východom Západofka Po západe Jesenné horehronie Jarne počasie pri chemičke Nitrianske západy II. Dražovský západ
jugin

O mne

Niečo o mne: Fotografujem od roku 2005,ale stále sa považujem za začiatočníka.Môj prvý fotoaparát bol Nikon Coolpix 3200.Momentálne mám o niečo lepší ,ale stále len obyčajný kompakt-Panasonic DMC LZ-7.Prijímam každú konštruktívnu kritiku ,ktorá ma posunie ďalej ;o)
Motto:
Ponúkam služby: fotenie v exteriéri
fotenie svadieb a akcií
portréty
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Šport / Akcia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Juraj
Priezvisko: Cisár
Mesto: Šaľa
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 22. 01. 2010
Posledná aktivita: 2026-06-14 14:18:20
Status: offline

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D90
Nikon D780
Nikon D7200
Moje objektívy: Tamron SP 70-300mm f/4-5.6 Di VC USD
Nikkor 50mm f/1.8G AF-S
Nikkor 18-105mm f/3.5-5.6G ED VR AF-S DX
Sigma 24-70mm f/2.8 EX DG ASP DF
Tokina 11-16 f2,8 AF AT-X Pro DX
Tamron SP 24-70 mm F / 2,8 Di VC USD G2
Tamron SP 70-200/2,8 Di VC USD G2
Príslušenstvo:
jugin
Východ na Kalvárii jugin 2017-01-09 09:17:27
ono pôvodne to malo byť inak, ale blbo mi to spájalo, práve na tom kopase, to je pano z 8 fotiek , tak som to orezal takto uvidím, možno časom sa ktomu vrátim a skúsim to nejako ešte pospájať ... diky za zastavčo aj postrehy
 
jugin
... jugin 2017-01-09 09:10:43
Paráda Rudo !
 
jugin
. jugin 2017-01-09 08:57:10
fajn
 
jugin
Na Belej jugin 2017-01-09 08:51:57
dobre ale uber z ružovej
 
jugin
americká cesta jugin 2017-01-09 08:50:22
fajnovka
 
jugin
Chiesa di San Genesio jugin 2017-01-09 08:49:57
fajn
 
jugin
... súboj živlov lužných lesov jugin 2017-01-09 08:49:40
pekne si to zachytila
 
jugin
Rozlúčka s rokom jugin 2017-01-09 08:48:48
fajn
 
jugin
Keď sa svetlo oprie jugin 2017-01-09 08:48:31
Škoda oblohy, mohla byť zaujímavejšia, ale to neovplyvníš, inak sa mi to páči
 
jugin
Glezg hrubozobý jugin 2017-01-09 08:47:22
pekne Ti zapozoval
 
jugin
Ráno vo Val d´Orcia jugin 2017-01-09 08:47:01
fajnovka
 
jugin
Mucha jugin 2017-01-09 08:45:39
vypada to fajn len to zmensi nabuduce stačí dlhssia strana 1200
 
jugin
Vidím to hmlisto.... jugin 2017-01-09 08:45:04
pekne si zachytil
 
jugin
zamrznuté ráno II jugin 2017-01-09 08:39:01
nie je to zlé, ale s tou oblohu by sa dalo este viac pohrat, je dost plechová
 
jugin
Kostolík III jugin 2017-01-09 08:38:06
táto sami páči najviac
 
jugin
stred europy... jugin 2017-01-09 08:37:58
fajnová najprv so mysmel, že to je Radova, keď sem dáva momentále sériu s ním a až teraz pozerám, že tovja . Pekne si to porobil
 
jugin
BielaSkala jugin 2017-01-09 08:37:01
super !
 
jugin
L3 jugin 2017-01-09 08:36:16
fajn
 
jugin
Makro 4 jugin 2017-01-09 08:35:50
pekný detail
 
jugin
Vo večernom ohni jugin 2017-01-09 08:35:37
fajnove
 
Stránok 194 z 487