Po západe Úsmev prosím Východ na západe Veľký vodopád Mlyn pri západe Pri západe Jarná krajina II Továrensko pekelná Jarne počasie pri chemičke Východ na Kalvárii
jugin

O mne

Niečo o mne: Fotografujem od roku 2005,ale stále sa považujem za začiatočníka.Môj prvý fotoaparát bol Nikon Coolpix 3200.Momentálne mám o niečo lepší ,ale stále len obyčajný kompakt-Panasonic DMC LZ-7.Prijímam každú konštruktívnu kritiku ,ktorá ma posunie ďalej ;o)
Motto:
Ponúkam služby: fotenie v exteriéri
fotenie svadieb a akcií
portréty
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Šport / Akcia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Juraj
Priezvisko: Cisár
Mesto: Šaľa
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 22. 01. 2010
Posledná aktivita: 2026-06-14 14:18:20
Status: offline

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D90
Nikon D780
Nikon D7200
Moje objektívy: Tamron SP 70-300mm f/4-5.6 Di VC USD
Nikkor 50mm f/1.8G AF-S
Nikkor 18-105mm f/3.5-5.6G ED VR AF-S DX
Sigma 24-70mm f/2.8 EX DG ASP DF
Tokina 11-16 f2,8 AF AT-X Pro DX
Tamron SP 24-70 mm F / 2,8 Di VC USD G2
Tamron SP 70-200/2,8 Di VC USD G2
Príslušenstvo:
jugin
Silvestrovská kriváňovka jugin 2017-01-05 10:58:33
táto je lepšia než tá dnešná
 
jugin
Silvestrovská panorámka jugin 2017-01-05 10:58:10
Pekne Ti zasvietilo na Kriváň, ale ten spodok by to chelo málinko zosvetliť
 
jugin
Kostolík jugin 2017-01-05 10:52:58
stráca sa ti ten kostolík, možno by pomohlo keby ho lepšie nasvieti , takto tam je utopený dosť
 
jugin
...silvestrovské ráno... jugin 2017-01-05 10:51:50
pekne Ti zasvietio
 
jugin
Zahraj mi našu pieseň. jugin 2017-01-05 10:50:43
pekný portrét , pekná baba, spracovanie aj výraz baby sa mi velmi páči
 
jugin
For Honor jugin 2017-01-05 10:49:17
Pekná samurajka
 
jugin
Aurora Borealis II. jugin 2017-01-05 10:48:56
žiara je super, ten spodok sami zdá byť slabší, ale celkový dojem je fajn , asi byto cchelo este jednu expozíciu spravič cisto na mesto a spojit to dokopy
 
jugin
Little sisters jugin 2017-01-05 10:46:27
príjemný portrét
 
jugin
V hmle... jugin 2017-01-05 10:42:51
presne o to mi išlo, aby zrak pekne doviedli k stromu... diky za zastavenie
 
jugin
Katedrala jugin 2017-01-05 10:22:13
fajnová je , mne sa to páči
 
jugin
V plnom nasadení... jugin 2017-01-05 10:21:43
dobrý záber, len by som sa snažil zvoliť inú úpracu, pse dosť splýva s pozadím
 
jugin
Ranné Tatry z Magury jugin 2017-01-05 10:00:03
celkom zaujímavy a netredičný pohlad, mne sa to páči, aj ked lepšie svetlo by tomu pomohoo
 
jugin
Zimný portrét jugin 2017-01-05 09:59:16
nie som portretisty, ale podla mna lepsie by to bolo bez ruk
 
jugin
Rys ostrovid jugin 2017-01-05 09:58:45
ej pekna mačička
 
jugin
Chill jugin 2017-01-05 09:47:22
zaujala, prisjemne sa na to pozerá , evokuje to vo mne pokoj
 
jugin
mesačná krajina jugin 2017-01-05 09:45:13
fajn
 
jugin
V hmle... jugin 2017-01-04 21:19:16
Diky Peťo, si ma navnadil, tak som sa išiel pozrieť ešte k dubu
 
jugin
V hmle... jugin 2017-01-04 21:18:33
diky
 
jugin
V hmle... jugin 2017-01-04 14:33:06
Ďakujem
 
jugin
V hmle... jugin 2017-01-04 14:02:07
Ďakujem
 
Stránok 196 z 487