Východ na Kalvárii V hmle... Kostolový západ Východ na západe Línie Jarná krajina II Západofka jarná krajina Západ v Tomášikove Jarne počasie pri chemičke
jugin

O mne

Niečo o mne: Fotografujem od roku 2005,ale stále sa považujem za začiatočníka.Môj prvý fotoaparát bol Nikon Coolpix 3200.Momentálne mám o niečo lepší ,ale stále len obyčajný kompakt-Panasonic DMC LZ-7.Prijímam každú konštruktívnu kritiku ,ktorá ma posunie ďalej ;o)
Motto:
Ponúkam služby: fotenie v exteriéri
fotenie svadieb a akcií
portréty
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Šport / Akcia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Juraj
Priezvisko: Cisár
Mesto: Šaľa
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 22. 01. 2010
Posledná aktivita: 2026-06-14 14:18:20
Status: offline

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D90
Nikon D780
Nikon D7200
Moje objektívy: Tamron SP 70-300mm f/4-5.6 Di VC USD
Nikkor 50mm f/1.8G AF-S
Nikkor 18-105mm f/3.5-5.6G ED VR AF-S DX
Sigma 24-70mm f/2.8 EX DG ASP DF
Tokina 11-16 f2,8 AF AT-X Pro DX
Tamron SP 24-70 mm F / 2,8 Di VC USD G2
Tamron SP 70-200/2,8 Di VC USD G2
Príslušenstvo:
jugin
... PRADĚD ... jugin 2017-01-04 12:45:48
peknô
 
jugin
Mraz na okopaniciach jugin 2017-01-04 12:45:35
dolná časť fajn hore je toho podla mňa moc , čo to rerzať do štvorca takto nejako ?
 
jugin
ranné Tatry jugin 2017-01-04 12:43:45
Pekné svetlo, ale čo retať takto ?
 
jugin
Dražovce jugin 2017-01-04 12:41:37
hm? ze by sme spravili kolaž moja obloha a Peťova kompo? ... škoda toho svetla a mal by to dokonalo nič hádam sa raz tie panorámy naučím
 
jugin
Dražovce jugin 2017-01-04 12:40:41
vyprávaš, že nič nemáš ap otom supnes takuto parádu... máš to lepšie než ja o dosť, nabuduce nebudem fotit len ťa sledovať ako ako sa komponuje a fotí pano
 
jugin
- Diviak Lesný - jugin 2017-01-04 12:38:43
pekný kusok a jak pekne zapozoval
 
jugin
hokejisti jugin 2017-01-04 12:37:16
droty by som dal fu, prevod je inak fajnovy a neviem možno to je len pocit, ale trošku by to chcelo narovnať
 
jugin
Alone jugin 2017-01-04 12:36:12
podla mna by sa stým este dalo vyhrať
 
jugin
1 deň jugin 2017-01-04 12:35:33
páči sa mi spracovanie aj poza modelky aj modelka , ale možno by som išiel do štvorca tá ľavá strana je dosť prázdna
 
jugin
Malinô jugin 2017-01-04 12:34:13
suhlasím s Igrom, bolo by to lepšie o niečo
 
jugin
... jugin 2017-01-04 12:33:31
pekne
 
jugin
Nežer už toľko :) jugin 2017-01-04 12:31:47
pekne si vychytal
 
jugin
Pred svitaním jugin 2017-01-04 12:28:45
zaujala, možno by som dal kúsok menej spodku
 
jugin
V tichu zimy jugin 2017-01-04 12:26:16
pekná fotečka a súhlasím s Marcelom, asi by to bolo lepšie...
 
jugin
don't go jugin 2017-01-04 12:24:20
pekná praca
 
jugin
Traky jugin 2017-01-04 12:23:17
pekný portretik, taký spontálny
 
jugin
Belá pod Kriváňom II jugin 2017-01-04 12:21:51
fajn, ale asi trošku menej modrej na spodku
 
jugin
most apollo v hmle jugin 2017-01-04 12:20:02
zaujala hlavne tonalitou a farebnosťou
 
jugin
v lese jugin 2017-01-04 12:09:35
zaujimave
 
jugin
Tam hore na vŕšku jugin 2017-01-04 12:07:53
Parádne si to spravil
 
Stránok 197 z 487