Pred východom Západ v Tomášikove Západofka Po západe Východ na Kalvárii Mlyn pri západe Pri západe Nitrianske západy II. Jesenné horehronie Kostolový západ
jugin

O mne

Niečo o mne: Fotografujem od roku 2005,ale stále sa považujem za začiatočníka.Môj prvý fotoaparát bol Nikon Coolpix 3200.Momentálne mám o niečo lepší ,ale stále len obyčajný kompakt-Panasonic DMC LZ-7.Prijímam každú konštruktívnu kritiku ,ktorá ma posunie ďalej ;o)
Motto:
Ponúkam služby: fotenie v exteriéri
fotenie svadieb a akcií
portréty
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Šport / Akcia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Juraj
Priezvisko: Cisár
Mesto: Šaľa
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 22. 01. 2010
Posledná aktivita: 2026-06-14 14:18:20
Status: offline

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D90
Nikon D780
Nikon D7200
Moje objektívy: Tamron SP 70-300mm f/4-5.6 Di VC USD
Nikkor 50mm f/1.8G AF-S
Nikkor 18-105mm f/3.5-5.6G ED VR AF-S DX
Sigma 24-70mm f/2.8 EX DG ASP DF
Tokina 11-16 f2,8 AF AT-X Pro DX
Tamron SP 24-70 mm F / 2,8 Di VC USD G2
Tamron SP 70-200/2,8 Di VC USD G2
Príslušenstvo:
jugin
Novoročná Banská Bystrica jugin 2017-01-03 12:04:23
pekne ti to vyslo
 
jugin
Čenčice jugin 2017-01-03 12:03:03
pekné svetelne podmienky a páči smi to aj kompozicne , stlpy mi vobec nevadia ale ten dom trochu, aj ked nie je to vyslovene ako päsť na oko.... celkový dojem s fotky je výborný
 
jugin
Anet jugin 2017-01-03 12:01:12
pekná portretovka
 
jugin
... jugin 2017-01-03 11:05:41
pekny detail
 
jugin
Po východe jugin 2017-01-03 11:04:41
popravde skúšalsom to aj takto, ale vždy sami to páčilo viacej s tými krajmi, uvidím, mám ešte nejaké tak časom sa stým pohrám a dačo sem ešte dám , ale táto má asi najlepšie svetlo ... dikes za kometn aj postreh
 
jugin
kežmarák jugin 2017-01-03 11:02:12
zaujala hlavne svetlom
 
jugin
Po východe jugin 2017-01-03 11:01:34
jo, diky za zastavenie , ako píšem nižšie bohužiaľ som to pokecla už ne mieste
 
jugin
Po východe jugin 2017-01-03 11:00:41
jj to hej
 
jugin
Jastrab lesný jugin 2017-01-03 11:00:04
krasny kusok
 
jugin
večerná jugin 2017-01-03 10:50:34
pekna fotečka
 
jugin
Petra jugin 2017-01-03 10:46:14
pekna praca
 
jugin
Žaľ bez snehu. jugin 2017-01-03 10:45:56
pekme svetlo
 
jugin
Na vlnách PF 2017. jugin 2017-01-03 10:44:34
paráda všetko dobre prajem
 
jugin
tiene ,okien nebeských ... jugin 2017-01-03 10:44:04
parádne podmienky ... a všetko dobre aj tebe
 
jugin
Po východe jugin 2017-01-03 10:40:04
diky za postreh, nič no musím zamakať na panorámach
 
jugin
Aurora Borealis jugin 2017-01-03 10:39:17
paráda
 
jugin
S.veľká jugin 2017-01-03 10:39:06
pekná sýkorka
 
jugin
Vo vinici III jugin 2017-01-03 10:35:26
diky zazastavenie
 
jugin
Vo vinici III jugin 2017-01-03 10:34:52
okej
 
jugin
PF 2017 jugin 2017-01-03 10:31:50
Všetko dobre aj tebe
 
Stránok 199 z 487