Jarná krajina II V hmle... Jarne počasie pri chemičke Západofka Línie Východ na západe Mlyn pri západe Po západe Kostolový západ Západ v Tomášikove
jugin

O mne

Niečo o mne: Fotografujem od roku 2005,ale stále sa považujem za začiatočníka.Môj prvý fotoaparát bol Nikon Coolpix 3200.Momentálne mám o niečo lepší ,ale stále len obyčajný kompakt-Panasonic DMC LZ-7.Prijímam každú konštruktívnu kritiku ,ktorá ma posunie ďalej ;o)
Motto:
Ponúkam služby: fotenie v exteriéri
fotenie svadieb a akcií
portréty
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Šport / Akcia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Juraj
Priezvisko: Cisár
Mesto: Šaľa
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 22. 01. 2010
Posledná aktivita: 2026-06-14 14:18:20
Status: offline

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D90
Nikon D780
Nikon D7200
Moje objektívy: Tamron SP 70-300mm f/4-5.6 Di VC USD
Nikkor 50mm f/1.8G AF-S
Nikkor 18-105mm f/3.5-5.6G ED VR AF-S DX
Sigma 24-70mm f/2.8 EX DG ASP DF
Tokina 11-16 f2,8 AF AT-X Pro DX
Tamron SP 24-70 mm F / 2,8 Di VC USD G2
Tamron SP 70-200/2,8 Di VC USD G2
Príslušenstvo:
jugin
Klárka jugin 2016-12-31 08:58:48
pekný portret
 
jugin
Hviezdičková... jugin 2016-12-31 08:56:51
pekná bublinka
 
jugin
Nebeská Ruža jugin 2016-12-31 08:54:21
paráda!
 
jugin
Vo vinici II jugin 2016-12-30 22:36:36
Preto lebo tu mám fotu "Vo vinici" www.ephoto.sk/fotogaleria/fotografie/575370/vo-vinici/?s=photos a toto je pokračovanie, keď mávam série, tak bežne dávam rímske číslice. Ale tak, keď len názov Ti vadí
 
jugin
Vo vinici II jugin 2016-12-30 22:09:01
hehe dikes, tak nebudem sa tajiť beriem od neho inšpirácie, keď mi stále vyčíta kompo ...
 
jugin
Vo vinici II jugin 2016-12-30 22:07:44
dikes
 
jugin
Vo vinici II jugin 2016-12-30 22:02:52
Tak to dúfam aj ja a hlavne tí vinári čo tam majú pivničky
 
jugin
Vo vinici II jugin 2016-12-30 14:20:44
Ja som tam bol len raz, ale keď som odchádzal som vedel, že tam sa musím vrátiť
 
jugin
kraj slnka a vína jugin 2016-12-30 11:32:07
pekný kraj to tam majú
 
jugin
... jugin 2016-12-30 11:31:05
okej som zvedavý
 
jugin
Sibír jugin 2016-12-30 11:30:29
pekná panenská zimná príroda, ale so svetlom by bola o dosť krajšia
 
jugin
Iný SVET jugin 2016-12-30 11:27:28
pekné ostrovčeky, viem si tu predstaviť aj dlhší čas inak
 
jugin
Facepaint Ii jugin 2016-12-30 11:26:45
zaujímavé prevedenie
 
jugin
... jugin 2016-12-30 10:43:21
pekná fotka, ale tá predchádzajúca sa mne osobne viac páčia
 
jugin
zapadá ... jugin 2016-12-30 10:41:38
pekná tonalita aj to slnko si pekne "ukril"
 
jugin
Bez kolesa jugin 2016-12-30 10:38:00
Zachraňuje odvaha alebo eú fondy Bohvie, ale každopádne ho opravujú. To mólo, na ktorom bola jedna časť kolesa uchytená má nové piliere a pracovalo sa tam aj teraz, keď som tam bol fotiť. Inak tu je video, kde demontujú koleso

https://www.youtube.com/watch?v=blVOPjDhjH0
 
jugin
Na zimnom poli jugin 2016-12-28 12:25:18
páči sami to, do čb si to neskúšal dať?
 
jugin
Večerný pohľad jugin 2016-12-28 12:24:42
Pekný pohľad
 
jugin
30 sekúnd na Hrušove jugin 2016-12-28 12:19:11
No tak ja jak v mojom okolí aj v okolí Nr mám ešte čo fotiť len lenivosť vyhráva veľa krát a niekedy to proste s časových dôvodov nejde.
 
jugin
Považské ráno jugin 2016-12-28 12:09:37
možno by som to dal bez tej travy v popredí, ale páči sa mi to
 
Stránok 201 z 487