Západofka jarná krajina Východ na západe Po západe Kostolový západ Továrensko pekelná Západ v Tomášikove Jarná krajina II Dražovský západ Jarne počasie pri chemičke
jugin

O mne

Niečo o mne: Fotografujem od roku 2005,ale stále sa považujem za začiatočníka.Môj prvý fotoaparát bol Nikon Coolpix 3200.Momentálne mám o niečo lepší ,ale stále len obyčajný kompakt-Panasonic DMC LZ-7.Prijímam každú konštruktívnu kritiku ,ktorá ma posunie ďalej ;o)
Motto:
Ponúkam služby: fotenie v exteriéri
fotenie svadieb a akcií
portréty
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Šport / Akcia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Juraj
Priezvisko: Cisár
Mesto: Šaľa
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 22. 01. 2010
Posledná aktivita: 2026-06-14 14:18:20
Status: offline

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D90
Nikon D780
Nikon D7200
Moje objektívy: Tamron SP 70-300mm f/4-5.6 Di VC USD
Nikkor 50mm f/1.8G AF-S
Nikkor 18-105mm f/3.5-5.6G ED VR AF-S DX
Sigma 24-70mm f/2.8 EX DG ASP DF
Tokina 11-16 f2,8 AF AT-X Pro DX
Tamron SP 24-70 mm F / 2,8 Di VC USD G2
Tamron SP 70-200/2,8 Di VC USD G2
Príslušenstvo:
jugin
Ranné vlny jugin 2016-12-28 12:08:41
jop okej dačo určite dohodneme
 
jugin
... na klebetách jugin 2016-12-28 12:04:19
super , na klebetach alebo na namluvách ?
 
jugin
Lago Federa jugin 2016-12-28 12:02:03
zaujímave Peťo
 
jugin
Dobré ráno, Slovensko jugin 2016-12-28 10:44:39
Výborný záber. Trochu rozmýšľam či by to nešlo aj bez tej dediny čo je dole, ale skúšal som si to len tak predstaviť bez nej asi nie, nebolo by to tak pekne otvorené ako to je teraz. Pre takéto výhlady sa oplatí vstávať !
 
jugin
V utajení... jugin 2016-12-28 10:20:49
jaký kukuč Pekne si ju zachytila.
 
jugin
Mystická kaplnka jugin 2016-12-28 10:18:48
príjemná zimna fotka
 
jugin
zimná krajinka jugin 2016-12-28 10:18:25
mne sa to páči aj prevod tomu pasuje a aspoň u mňa to vyvoláva pocity staršej fotky z filmu ...
 
jugin
Diamant v dolomitskej krajine jugin 2016-12-28 10:17:20
pekná panorámka... tie dva mraky ako guličky si tam klonoval či ? bo vypadajú dosť rovnako.
 
jugin
Spomienka na leto jugin 2016-12-28 10:15:28
zaujímavý pohľad
 
jugin
* Mystika hôr * jugin 2016-12-28 10:15:10
pekná a a tie postavičky sú taká čerešnička
 
jugin
velká mláka... jugin 2016-12-28 10:14:38
už z náhľadu som vedel, že to je tvoja foto
 
jugin
Ďumbier jugin 2016-12-28 09:27:13
aspoň nejako takto , proste moc žltej je na tej tvojej, ak máš rawko dalo by sa z teho viacej zachrániť
 
jugin
Spišský hrad jugin 2016-12-27 21:10:10
Tak sto je dosť, ale ja to mám cez 350 km , občas tam v lete zavítam v zime vôbec
 
jugin
nad jazerom jugin 2016-12-27 16:29:49
zrkadlovka pekná, ale chýba mi tu lepšia ostrosť aj svetlo
 
jugin
Pri kaplnke II jugin 2016-12-27 16:29:00
táto sami páči viacej, ako tá pri kaplnke III
 
jugin
line jugin 2016-12-27 16:27:27
zaujalo ma to spracovanie
 
jugin
Čas vianočný. jugin 2016-12-27 16:27:00
fajnové a nech Tito fotí tak dobre ako tento rok alebo aj lepšie
 
jugin
Ranné vlny jugin 2016-12-27 16:26:10
Pekné miesto si našiel ... o rok by sme ohli dať aj spolu dačo
 
jugin
Bazilika v Mrazíkove jugin 2016-12-27 16:24:50
fajnová Peťo
 
jugin
Spišský hrad jugin 2016-12-27 16:20:28
fajn podmienky, ale škoda tk , súhlasím tu s Robom, ono občas čakáš a čakáš a nič z toho nie je a občas sa to podarí na prvý krát. Miesto máš super ak by si vychytal lepšie podmienky môže tak to bude parádne fotka. Ak to nemáš ďaleko treba skúšať a vracať sa na to miesto
 
Stránok 202 z 487