V hmle... Úsmev prosím Východ na západe Nitrianske západy II. Jarná krajina II Západofka Po západe Továrensko pekelná Línie Pred východom
jugin

O mne

Niečo o mne: Fotografujem od roku 2005,ale stále sa považujem za začiatočníka.Môj prvý fotoaparát bol Nikon Coolpix 3200.Momentálne mám o niečo lepší ,ale stále len obyčajný kompakt-Panasonic DMC LZ-7.Prijímam každú konštruktívnu kritiku ,ktorá ma posunie ďalej ;o)
Motto:
Ponúkam služby: fotenie v exteriéri
fotenie svadieb a akcií
portréty
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Šport / Akcia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Juraj
Priezvisko: Cisár
Mesto: Šaľa
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 22. 01. 2010
Posledná aktivita: 2026-06-14 14:18:20
Status: offline

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D90
Nikon D780
Nikon D7200
Moje objektívy: Tamron SP 70-300mm f/4-5.6 Di VC USD
Nikkor 50mm f/1.8G AF-S
Nikkor 18-105mm f/3.5-5.6G ED VR AF-S DX
Sigma 24-70mm f/2.8 EX DG ASP DF
Tokina 11-16 f2,8 AF AT-X Pro DX
Tamron SP 24-70 mm F / 2,8 Di VC USD G2
Tamron SP 70-200/2,8 Di VC USD G2
Príslušenstvo:
jugin
Dolomity v Misurine jugin 2016-12-27 15:48:36
pekná zrkadlovka, ale zdá sami, že kúsok pádá do ľava
 
jugin
Strážovské pohľady XXII jugin 2016-12-27 15:47:21
pekná fotka
 
jugin
pokoj jugin 2016-12-27 15:46:42
zaujímava foto, tu by ju mohla oživiť nejaká postavička v pozadí
 
jugin
Pri kaplnke III jugin 2016-12-27 15:45:35
jednoduchá a pekná foto
 
jugin
... jugin 2016-12-27 15:45:04
Pekná fotka, keby ju dáš do bieleho šatu, tak si ju viem predstaviť ako Snehulienku s jablkom
 
jugin
Krakow2 jugin 2016-12-27 15:42:39
asi by som išiel v tomto prípade do bw prevodu
 
jugin
30 sekúnd na Hrušove jugin 2016-12-27 15:41:25
Výborná fotka Peťo.
 
jugin
Danielica na rozmrznutej ozimine jugin 2016-12-27 15:39:34
pekný moment , ale možno by som to takto orezal cca , myslím, že kompozične by to bolo lepšie, ale tak mne kompozíciu vyčítajú dosť často, tak to ber tak lajtovo
 
jugin
Ďatel veľký jugin 2016-12-27 15:34:04
pekný ďateľ, aj foto je pekne
 
jugin
V chladnom ráne. jugin 2016-12-27 15:33:22
pekná fotka
 
jugin
... zháňa sa domček na mieru jugin 2016-12-27 15:33:02
pekne Ti to vyšlo hlavne farebne, ale aj nápad sa mi páči...tk ani nebudem komentovať to máš ako vždy výborné
 
jugin
Mraziva romanca jugin 2016-12-27 15:30:46
fajn atmo si vychytila, ale formát bysom možno volil štvorec a aj farebne si to viem predstaviť inak
 
jugin
Rozprávková noc jugin 2016-12-27 15:28:19
Fajn, možno by som skúsil aj štvorec len to by si došiel p tú oblohu, to je na tebe, ale páči sami to
 
jugin
Ďumbier jugin 2016-12-27 11:42:21
Parádne foto !
 
jugin
. jugin 2016-12-25 20:34:19
zaujímavá fotka
 
jugin
Spiš jugin 2016-12-25 20:32:48
Diky zastavenie hodnotenie a hlavne za názor
 
jugin
Na nitrianskej kalvarii jugin 2016-12-24 11:33:36
pekne si to slnko zakomponoval, ja by som volil trosku miernejšie farby a trochu iný pp asi, ale páči sami to
 
jugin
Tajomný les jugin 2016-12-24 11:31:12
fajnova atmo
 
jugin
Vznášajúci sa hrad jugin 2016-12-24 11:27:53
fajnove podmienky si mal
 
jugin
Osvežení v létě jugin 2016-12-24 11:26:56
páči sa mi to
 
Stránok 204 z 487