Východ na západe Pred východom Západ v Tomášikove Dražovský západ Továrensko pekelná jarná krajina Veľký vodopád Jarne počasie pri chemičke Pri západe Západofka
jugin

O mne

Niečo o mne: Fotografujem od roku 2005,ale stále sa považujem za začiatočníka.Môj prvý fotoaparát bol Nikon Coolpix 3200.Momentálne mám o niečo lepší ,ale stále len obyčajný kompakt-Panasonic DMC LZ-7.Prijímam každú konštruktívnu kritiku ,ktorá ma posunie ďalej ;o)
Motto:
Ponúkam služby: fotenie v exteriéri
fotenie svadieb a akcií
portréty
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Šport / Akcia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Juraj
Priezvisko: Cisár
Mesto: Šaľa
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 22. 01. 2010
Posledná aktivita: 2026-06-14 14:18:20
Status: offline

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D90
Nikon D780
Nikon D7200
Moje objektívy: Tamron SP 70-300mm f/4-5.6 Di VC USD
Nikkor 50mm f/1.8G AF-S
Nikkor 18-105mm f/3.5-5.6G ED VR AF-S DX
Sigma 24-70mm f/2.8 EX DG ASP DF
Tokina 11-16 f2,8 AF AT-X Pro DX
Tamron SP 24-70 mm F / 2,8 Di VC USD G2
Tamron SP 70-200/2,8 Di VC USD G2
Príslušenstvo:
jugin
.a. jugin 2016-12-22 11:34:54
zaujala ma
 
jugin
Highway to Heaven jugin 2016-12-22 11:34:30
paráda
 
jugin
Na výslní jugin 2016-12-22 11:33:22
farby aj svetlo fajnové, ale človiečik sa stráca , splíva s pozadím a chýba mi tam dačo domynatnejšieho alebo prote inak zdá sami to také trošku prázne
 
jugin
V obili III. jugin 2016-12-22 11:31:47
mne sa to páči
 
jugin
Večerná Manarola jugin 2016-12-22 11:30:53
pekná nočná foto
 
jugin
Toskánsko V jugin 2016-12-22 11:30:34
Paráda!
 
jugin
Karpatské hmly jugin 2016-12-22 11:29:09
pekná fotečka
 
jugin
na Štrbskom Plese 2 jugin 2016-12-22 09:20:09
ten rozfúkaný sneh pridal tomu dosť na atmosfere, mne sa to páči
 
jugin
pod Priečnym sedlom.. jugin 2016-12-22 09:17:34
TEn link čo si dal, tak celkovo tá fotka je lepšia, aj lepšie sa mi z dá byť nasvietená.
 
jugin
Mrazivé ráno na Kráľovej holi jugin 2016-12-21 12:04:21
môže byť, ale ja som tam bol tam bol 5 krát , 3 krát pešo, raz na biku a raz na aute a poriadny výhlad som mal len raz a raz som bol tak, že na chvílku sa mi ukázali Tatry Takže preto hovorím mali ste tam pekne
 
jugin
Primrznutá Rača jugin 2016-12-21 10:28:23
hej, tuším tú som videl
 
jugin
Vodopád bohů jugin 2016-12-21 09:50:25
paráda !
 
jugin
pod Priečnym sedlom.. jugin 2016-12-21 09:45:14
tým prevodom to dostalo šmrnc
 
jugin
Primrznutá Rača jugin 2016-12-21 09:43:42
už som ju niekde videl, ale je to fajn . Páči sami to jak to ,že to je IR , aj kompozicne ma tie viniče ťahajú pekne k mestu .
 
jugin
Dravec jugin 2016-12-21 09:41:48
pekný ulovok
 
jugin
Krakow jugin 2016-12-21 09:34:15
foto sa mi páči, len mi tam vadí to smetiarske auto, si mohol počkať kým odíde
 
jugin
V krajine zlatých stebielok. jugin 2016-12-21 09:28:00
pekná fotka
 
jugin
Síla oceánu jugin 2016-12-21 09:27:46
pekne to tam člupoce
 
jugin
dedinka v údolí,malé domčeky... jugin 2016-12-21 09:27:28
fajn Robo, páči sami to, ale toto by so msi rád pozrel aj vo farbe , viem si to predstaviť v zapadajúcich lúčoch
 
jugin
Ranné Belianky II jugin 2016-12-20 13:51:31
tak toto Ti perfektne vyslo
 
Stránok 206 z 487