Východ na západe Pred východom Západ v Tomášikove Dražovský západ Továrensko pekelná jarná krajina Veľký vodopád Jarne počasie pri chemičke Pri západe Západofka
jugin

O mne

Niečo o mne: Fotografujem od roku 2005,ale stále sa považujem za začiatočníka.Môj prvý fotoaparát bol Nikon Coolpix 3200.Momentálne mám o niečo lepší ,ale stále len obyčajný kompakt-Panasonic DMC LZ-7.Prijímam každú konštruktívnu kritiku ,ktorá ma posunie ďalej ;o)
Motto:
Ponúkam služby: fotenie v exteriéri
fotenie svadieb a akcií
portréty
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Šport / Akcia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Juraj
Priezvisko: Cisár
Mesto: Šaľa
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 22. 01. 2010
Posledná aktivita: 2026-06-14 14:18:20
Status: offline

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D90
Nikon D780
Nikon D7200
Moje objektívy: Tamron SP 70-300mm f/4-5.6 Di VC USD
Nikkor 50mm f/1.8G AF-S
Nikkor 18-105mm f/3.5-5.6G ED VR AF-S DX
Sigma 24-70mm f/2.8 EX DG ASP DF
Tokina 11-16 f2,8 AF AT-X Pro DX
Tamron SP 24-70 mm F / 2,8 Di VC USD G2
Tamron SP 70-200/2,8 Di VC USD G2
Príslušenstvo:
jugin
Delicate Arch jugin 2016-12-16 13:45:15
paráda
 
jugin
Twilight fishing jugin 2016-12-16 13:00:11
fajn taketo mozem
 
jugin
nekonečná mágia jugin 2016-12-16 12:59:32
paci sam ito
 
jugin
Portret 2 jugin 2016-12-16 12:59:12
neviem, ale tie modré flaky mne osobne vadia
 
jugin
ranná vyháňačka... jugin 2016-12-16 12:55:20
taketo u nas dole nemáme
 
jugin
Toskánsko IV jugin 2016-12-16 12:55:03
parádne svetlo
 
jugin
Chemická západovka II jugin 2016-12-16 12:07:33
všetk osa dá fotiť a všadesa dajú nafotiť pekné krajinky diky zazastavenie
 
jugin
Chemická západovka II jugin 2016-12-16 12:06:37
lenivý som bo lretušovať, ale diky za spostreh
 
jugin
na výslní jugin 2016-12-16 08:40:15
Tak to pôjdem určite popozerať
 
jugin
Chemická západovka II jugin 2016-12-16 08:21:40
)Ver tomu, že radšej by som fotil hory , čo už keď tu je len rovina, musíme miešať z toh oč tu máme ... Dikes za za zastavenie.
 
jugin
na výslní jugin 2016-12-16 08:20:36
No vypadá totak, že to nosí zo sebou a kde príde tam to aplikuje

Ja som sa len chystal na tú vermisáž, bohužiaľ pracovné dôvody mi neumožňovali zúšastniť sa. Hádam nabudúce
 
jugin
Dražovská dúha jugin 2016-12-16 08:18:40
Tak toto je pecka, výborne si to vychytal ! To bolo teraz dakedy cca týždeň do zadu? Videl som nejaké fotot dúhy v Nr . Inak rozmýšľam, či by neblo lepšie vyretušovať ten tieň na skale, ale aj takto to je fajné.
 
jugin
na výslní jugin 2016-12-16 06:24:42
hej myslím tým strom na stred , možno som to mohol inak napísať, ale proste mne sa to páči. Páči sa mi ako to vie Juro ponať okolie Nitry a ako vidí tieto miestečká. Keď pozerám to túto foto, tak zoraná pôda ma pekne nasmeruje na strom.

A ako bolo v GA v kaštieli na vermisáži?
 
jugin
... jugin 2016-12-15 17:42:52
pekna
 
jugin
-Ranná balada- jugin 2016-12-15 08:34:57
fajnova velmo
 
jugin
Prvý druhý tretí jugin 2016-12-15 08:33:38
pekne, páči sam ito
 
jugin
Múzeum SNP jugin 2016-12-15 08:30:06
súhlas s nehemahom
 
jugin
Pri mesačnom svite.. jugin 2016-12-15 08:27:08
uf tomu hovorím paráda
 
jugin
0 jugin 2016-12-15 08:26:31
Suhlas s Peťom spodnú časť preč ,m inak super
 
jugin
na prvom nástupišti jugin 2016-12-15 08:24:02
to som si ani nevšimol tipoval som len podla sklenennj vyplne a kolají
 
Stránok 208 z 487