Línie Jarná krajina II Východ na Kalvárii Západ v Tomášikove Pred východom Po západe V hmle... Západofka jarná krajina Veľký vodopád
jugin

O mne

Niečo o mne: Fotografujem od roku 2005,ale stále sa považujem za začiatočníka.Môj prvý fotoaparát bol Nikon Coolpix 3200.Momentálne mám o niečo lepší ,ale stále len obyčajný kompakt-Panasonic DMC LZ-7.Prijímam každú konštruktívnu kritiku ,ktorá ma posunie ďalej ;o)
Motto:
Ponúkam služby: fotenie v exteriéri
fotenie svadieb a akcií
portréty
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Šport / Akcia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Juraj
Priezvisko: Cisár
Mesto: Šaľa
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 22. 01. 2010
Posledná aktivita: 2026-06-14 14:18:20
Status: offline

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D90
Nikon D780
Nikon D7200
Moje objektívy: Tamron SP 70-300mm f/4-5.6 Di VC USD
Nikkor 50mm f/1.8G AF-S
Nikkor 18-105mm f/3.5-5.6G ED VR AF-S DX
Sigma 24-70mm f/2.8 EX DG ASP DF
Tokina 11-16 f2,8 AF AT-X Pro DX
Tamron SP 24-70 mm F / 2,8 Di VC USD G2
Tamron SP 70-200/2,8 Di VC USD G2
Príslušenstvo:
jugin
Dotyk rána jugin 2016-12-15 07:32:45
super Peťo
 
jugin
Farma jugin 2016-12-15 07:31:57
fajn
 
jugin
na prvom nástupišti jugin 2016-12-15 07:30:15
to je v štrbe, zubačka ?
 
jugin
Čakanie na odjazd jugin 2016-12-15 07:27:11
páči sa mi to, ale chcel oby to nejaký ten vláčik ešte do toho alebo aspoň ludi takto je je podla mna dost take prazdne
 
jugin
na výslní jugin 2016-12-15 07:25:23
kurnik šopa , ty dávaš ale kompozície
 
jugin
Horské energie jugin 2016-12-14 08:48:24
Paráda
 
jugin
BS jugin 2016-12-14 08:13:21
fajnofka
 
jugin
Loch Long jugin 2016-12-14 08:13:03
pekna obloha
 
jugin
Sassolungo jugin 2016-12-14 08:10:38
pekne s to pozerá
 
jugin
"Vykukol" jugin 2016-12-14 08:03:56
hej to máš pravduu. Hold tento víkend som bol rád, že so msa vyspla aspoň v nedelu, raz to nejako vyčíham
 
jugin
Jesenné horehronie jugin 2016-12-14 08:02:29
diky, za zastavenie aj postreh a aj zastavenie ono možno by sa dalo niečo lepšieho vyhútať len toto je také fajn miesto, na západ s pohľadu slnka. Ale tak určite sa tam vrátim a popozerám sa aj po inom uhle, možno dač nájdem . Ešte raz diky
 
jugin
Falcon -F16 jugin 2016-12-14 08:00:38
Tak tá ti vyšla o dosť lepšie
 
jugin
"Vykukol" jugin 2016-12-14 07:16:23
To popredie ma síce ruší, ale na podobnú scénu čakám už roky, a kým s dočkám to asi potrvá
 
jugin
dva mosty jugin 2016-12-13 13:14:45
ja tam vídím aj tri
 
jugin
ránko... jugin 2016-12-13 13:14:18
fajn
 
jugin
osvietený ... jugin 2016-12-13 13:13:23
pekne
 
jugin
-A bolo svetlo- jugin 2016-12-13 13:13:01
super
 
jugin
Čarovným chodníkom ... jugin 2016-12-13 13:12:25
pekná obloha
 
jugin
Buk na Báborskej v jesennom šate jugin 2016-12-13 13:12:02
zaujímavo poňaté
 
jugin
Zlatý rift jugin 2016-12-13 13:08:41
fajn
 
Stránok 209 z 487