Nitrianske západy II. Mlyn pri západe Po západe Veľký vodopád V hmle... Východ na Kalvárii Pred východom Jesenné horehronie Kostolový západ Pri západe
jugin

O mne

Niečo o mne: Fotografujem od roku 2005,ale stále sa považujem za začiatočníka.Môj prvý fotoaparát bol Nikon Coolpix 3200.Momentálne mám o niečo lepší ,ale stále len obyčajný kompakt-Panasonic DMC LZ-7.Prijímam každú konštruktívnu kritiku ,ktorá ma posunie ďalej ;o)
Motto:
Ponúkam služby: fotenie v exteriéri
fotenie svadieb a akcií
portréty
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Šport / Akcia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Juraj
Priezvisko: Cisár
Mesto: Šaľa
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 22. 01. 2010
Posledná aktivita: 2026-06-14 14:18:20
Status: offline

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D90
Nikon D780
Nikon D7200
Moje objektívy: Tamron SP 70-300mm f/4-5.6 Di VC USD
Nikkor 50mm f/1.8G AF-S
Nikkor 18-105mm f/3.5-5.6G ED VR AF-S DX
Sigma 24-70mm f/2.8 EX DG ASP DF
Tokina 11-16 f2,8 AF AT-X Pro DX
Tamron SP 24-70 mm F / 2,8 Di VC USD G2
Tamron SP 70-200/2,8 Di VC USD G2
Príslušenstvo:
jugin
Traja turisti... jugin 2016-12-12 07:57:57
zaujala, ja by som asi volail iný PP, ale toto sa mi páči , jedine škoda trochu toho dotyku stroma hore
 
jugin
Panoramatické svitanie jugin 2016-12-12 07:54:55
celkom pekne si to orámoval tími horami po krajoch, škoda tej plechovej oblohy, aj keď to je pri svitaní, ale chýba mi tam svetlo
 
jugin
Behin the window jugin 2016-12-12 07:53:32
Zaujala ma
 
jugin
Pri západe jugin 2016-12-11 13:52:25
No bojujem ...toto je ale archívna foto , diky za zastavenie
 
jugin
Pri západe jugin 2016-12-11 13:51:52
Diky
 
jugin
Spiš jugin 2016-12-09 17:44:42
Diky
 
jugin
Niekto prichádza z hmly jugin 2016-12-09 15:36:41
Fajn foto, pripomenulo mi to toto https://youtu.be/QavGbLD_uVc?t=1h35m29s
 
jugin
Spiš jugin 2016-12-09 14:19:22
okej dačo vyskúšam , potom ti to sem hodím diky za postreh
 
jugin
Spiš jugin 2016-12-09 14:18:52
 
jugin
Spiš jugin 2016-12-09 11:14:23
Chcel som tento formát, ale skúsim to nemusí to byť zlé ani tak, diky za zastavenie aj postreh
 
jugin
Spiš jugin 2016-12-09 08:52:01
Fotil som to pri západe. Na tej pravej strane bolo slnko a aj silnejšie svetlo, ďalšia vec tam je už dilanica , takže moc som už na tú stranu neche ísť, dalo by som to spraviť z úplne iného uhla, ale to ma napadlo až "po boji" .... Primárne som to enchel dávať do čb, ale nedarilo sa mi v pp nejako vyladiť farby, tak som nakoniec zvolil takýto prevod. Diky za pristavenie aj názor
 
jugin
Strážca západu V jugin 2016-12-09 08:41:10
táto smi páči viac, než tá predtým ... pekne si umiestnil slnko
 
jugin
Krivky jugin 2016-12-09 08:40:39
fajnofka
 
jugin
svetlo v korune... jugin 2016-12-09 08:39:30
fajnova
 
jugin
Samota ... jugin 2016-12-09 08:37:22
fajn
 
jugin
Kvety mora jugin 2016-12-09 08:31:32
pekný západ , gratulujem k fotke dňa
 
jugin
Liptovská...BW jugin 2016-12-09 08:15:54
zaujímavý minimalizmus
 
jugin
Spiš jugin 2016-12-09 07:32:41
hej aj by sa dalo ubrať, ale chcel som nechať tento formát , dik za zastavenie aj postreh
 
jugin
Spiš jugin 2016-12-09 07:31:53
ďakujem
 
jugin
Stretnutie jugin 2016-12-09 07:08:00
Diky za názor
 
Stránok 212 z 487