Východ na Kalvárii Kostolový západ Jarne počasie pri chemičke Línie jarná krajina Jarná krajina II Veľký vodopád Po západe V hmle... Mlyn pri západe
jugin

O mne

Niečo o mne: Fotografujem od roku 2005,ale stále sa považujem za začiatočníka.Môj prvý fotoaparát bol Nikon Coolpix 3200.Momentálne mám o niečo lepší ,ale stále len obyčajný kompakt-Panasonic DMC LZ-7.Prijímam každú konštruktívnu kritiku ,ktorá ma posunie ďalej ;o)
Motto:
Ponúkam služby: fotenie v exteriéri
fotenie svadieb a akcií
portréty
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Šport / Akcia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Juraj
Priezvisko: Cisár
Mesto: Šaľa
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 22. 01. 2010
Posledná aktivita: 2026-06-14 14:18:20
Status: offline

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D90
Nikon D780
Nikon D7200
Moje objektívy: Tamron SP 70-300mm f/4-5.6 Di VC USD
Nikkor 50mm f/1.8G AF-S
Nikkor 18-105mm f/3.5-5.6G ED VR AF-S DX
Sigma 24-70mm f/2.8 EX DG ASP DF
Tokina 11-16 f2,8 AF AT-X Pro DX
Tamron SP 24-70 mm F / 2,8 Di VC USD G2
Tamron SP 70-200/2,8 Di VC USD G2
Príslušenstvo:
jugin
Jelenia hora jugin 2016-12-07 11:29:08
pekna jesenna fotka
 
jugin
... uctievač jesenného abstraktu jugin 2016-12-07 11:28:38
fajnove
 
jugin
Turimetta sunrise jugin 2016-12-07 11:28:26
fajn
 
jugin
Give me five jugin 2016-12-07 11:21:34
krásny maco
 
jugin
Jesenné horehronie jugin 2016-12-07 10:29:45
pekne tam je, treba sa ísť pozrieť, ak cheš môžeme sa dohodnúť a ísť spolu
 
jugin
Cica jugin 2016-12-07 10:28:54
ďakujem, no hej to už je stará pani
 
jugin
Pohľad na Liptov jugin 2016-12-07 06:56:10
fajn , mne sa to páči , ja by som len asi retušol ten dym v pozadí
 
jugin
Jesenné horehronie jugin 2016-12-06 13:06:37
ďakujem
 
jugin
Jesenné horehronie jugin 2016-12-06 11:49:57
Ďakujem
 
jugin
Jesenné horehronie jugin 2016-12-06 11:48:51
Orezal somto zeraz tak na rýchlo a možn oby to nebolo až také zlé , ako mi to prišlo na prvý pohlad, ale takto mi to asi najviac stále sedí .... diky zazastavenie aj postreh
 
jugin
- aj škriatkovia čižmy chystali jugin 2016-12-06 10:56:40
pekne, tomu musela byt zima
 
jugin
... ICELAND ... jugin 2016-12-06 10:53:54
super foto
 
jugin
Heliaeetus albicilla jugin 2016-12-06 10:52:25
paráda!
 
jugin
"Férovka" jugin 2016-12-06 10:52:01
pekne sa poprali
 
jugin
V očekávání zimy jugin 2016-12-06 10:49:59
fajn
 
jugin
klasy-cké pohľady... jugin 2016-12-06 10:49:05
pekna foto, aj prevod sa ti podaril, nejak osi zamlubil do cb fotky
 
jugin
V oblakoch jugin 2016-12-06 10:47:11
Paráda Lubo !
 
jugin
Jesenná jugin 2016-12-06 10:45:26
Pekná foto
 
jugin
Jesenné horehronie jugin 2016-12-06 09:46:16
Diky, ten spodok som vysvetloval nižšie a keď teraz tak na to pozerám nebolo by to moc prázdne bez tých stromov na spodku ?
 
jugin
spolu jugin 2016-12-06 08:57:02
hej to je pravda, len mne zase padlo ako prvé do oka pozadie ...
 
Stránok 214 z 487