Jesenné horehronie Mlyn pri západe Nitrianske západy II. V hmle... Dražovský západ Továrensko pekelná Kostolový západ Línie Po západe Jarne počasie pri chemičke
jugin

O mne

Niečo o mne: Fotografujem od roku 2005,ale stále sa považujem za začiatočníka.Môj prvý fotoaparát bol Nikon Coolpix 3200.Momentálne mám o niečo lepší ,ale stále len obyčajný kompakt-Panasonic DMC LZ-7.Prijímam každú konštruktívnu kritiku ,ktorá ma posunie ďalej ;o)
Motto:
Ponúkam služby: fotenie v exteriéri
fotenie svadieb a akcií
portréty
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Šport / Akcia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Juraj
Priezvisko: Cisár
Mesto: Šaľa
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 22. 01. 2010
Posledná aktivita: 2026-06-14 14:18:20
Status: offline

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D90
Nikon D780
Nikon D7200
Moje objektívy: Tamron SP 70-300mm f/4-5.6 Di VC USD
Nikkor 50mm f/1.8G AF-S
Nikkor 18-105mm f/3.5-5.6G ED VR AF-S DX
Sigma 24-70mm f/2.8 EX DG ASP DF
Tokina 11-16 f2,8 AF AT-X Pro DX
Tamron SP 24-70 mm F / 2,8 Di VC USD G2
Tamron SP 70-200/2,8 Di VC USD G2
Príslušenstvo:
jugin
Jesenné horehronie jugin 2016-12-06 07:24:22
Ďakujem
 
jugin
Jesenné horehronie jugin 2016-12-06 07:24:08
Ďakujem
 
jugin
Jesenné horehronie jugin 2016-12-05 17:58:30
Ďakujem
 
jugin
Zimny vodopad II jugin 2016-12-05 15:40:41
ja tiež reagujem na svoj komentár ...myslel som tie rasliny na tých stenách nie vodu ...
 
jugin
Zimny vodopad II jugin 2016-12-05 15:34:49
nee nehovorím o vode ale o tých listoch na tých stenách
 
jugin
Jesenné horehronie jugin 2016-12-05 13:17:13
Ak cheš môžem sa pridať Inak ak cheš pozri nick vlad78, ten býva niekde v okolí má tam viacero fotiek z toho miesta.
 
jugin
Jesenné horehronie jugin 2016-12-05 12:44:20
Dalo, ale to by som musel viacej priblížiť alebo orezať kaplnku a potom by to už nebolo uplne ono. Skúšal som to orezávať pri úprave. Pre predstavu fotka celej doliny a a detail www.ephoto.sk/fotogaleria/fotografie/538214/horehronske-rano-4/?s=photos a toto je keď to je bližšie www.ephoto.sk/fotogaleria/fotografie/538087/horehronske-rano-3/?s=photos.

Kažodpádne diky za názor aj zastavenie
 
jugin
Zoborské more 3 jugin 2016-12-05 11:51:46
ďakujem, tak to poznám, pár krát som takto nadával, že nedal osa zastaviť ap omienky boli parádne , čo už občas sa to neda proste
 
jugin
Jesenné horehronie jugin 2016-12-05 11:30:05
Ďakujem
 
jugin
Najvernejší kamarát jugin 2016-12-05 10:54:08
Jasne v pohode
 
jugin
Jesenné horehronie jugin 2016-12-05 10:52:04
Diky Rado a hej začínam robiť robotu, čo som mau už dávno a to je archovácia, takže možno ešte na dačo zaujímavé natrafím
 
jugin
Jesenné horehronie jugin 2016-12-05 10:50:48
Dik
 
jugin
Jesenné horehronie jugin 2016-12-05 10:50:34
 
jugin
Kick box jugin 2016-12-05 10:50:22
okej diky za odopoveď , tiež fotím šport hlavne futbal a hádzanú, snaží msa tomu dať aj iný rozmer ako "novinový" , dačo ako robí Martin Kozák, ale zatiaľ sami to nejako extra nedarí ....Veľa zdaru ďalej.
 
jugin
Uttakleiv Beach jugin 2016-12-05 10:48:12
fajnofka, možno by so mto skusil aj v čb
 
jugin
veget na snehu jugin 2016-12-05 10:46:27
pekná mačička
 
jugin
... hlavne nenápadne jugin 2016-12-05 10:45:54
motýliky došli ?
 
jugin
Svetlo jugin 2016-12-05 10:42:52
fajn zasvietilo do tej hmly
 
jugin
Záhorácky industriál jugin 2016-12-05 10:41:32
Páči sa mi to celkom aj prevod tomu dodal čosi na vyše. Rozmýšľal. som či sa to dá aj bez spodku , bez toho JRD či čo to je vpopredí, ale asi by tom už bolo potom celé na tesno .... neviem z akej strany to máš, ale viem si tu predstaviť aj západovku alebo východovku...
 
jugin
svetlo jugin 2016-12-05 10:39:36
zaujalm jak spracovaním, tak výrazom modelky ...
 
Stránok 215 z 487