Mlyn pri západe Po západe jarná krajina Línie Dražovský západ Jarná krajina II Jesenné horehronie Západ v Tomášikove Nitrianske západy II. Kostolový západ
jugin

O mne

Niečo o mne: Fotografujem od roku 2005,ale stále sa považujem za začiatočníka.Môj prvý fotoaparát bol Nikon Coolpix 3200.Momentálne mám o niečo lepší ,ale stále len obyčajný kompakt-Panasonic DMC LZ-7.Prijímam každú konštruktívnu kritiku ,ktorá ma posunie ďalej ;o)
Motto:
Ponúkam služby: fotenie v exteriéri
fotenie svadieb a akcií
portréty
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Šport / Akcia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Juraj
Priezvisko: Cisár
Mesto: Šaľa
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 22. 01. 2010
Posledná aktivita: 2026-06-14 14:18:20
Status: offline

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D90
Nikon D780
Nikon D7200
Moje objektívy: Tamron SP 70-300mm f/4-5.6 Di VC USD
Nikkor 50mm f/1.8G AF-S
Nikkor 18-105mm f/3.5-5.6G ED VR AF-S DX
Sigma 24-70mm f/2.8 EX DG ASP DF
Tokina 11-16 f2,8 AF AT-X Pro DX
Tamron SP 24-70 mm F / 2,8 Di VC USD G2
Tamron SP 70-200/2,8 Di VC USD G2
Príslušenstvo:
jugin
Boduior jugin 2016-12-05 09:34:39
foto sa mi celkom páči ale ako Ti už písali bacha na to pozadie, skús to nejako vyretušovať aspo, tu nabíjačku ci čo čo tam máš na tom stole
 
jugin
Zimny vodopad jugin 2016-12-05 09:32:55
fajnovka
 
jugin
myšiarka ušatá jugin 2016-12-05 09:32:26
pekný kusok sa ta zadaril
 
jugin
POPRAD jugin 2016-12-05 09:27:21
Videl som ti ju aj na fb, tu je jednoznačne ostrejška aj lepšia. Tipujem, že fotené z cesty smer Vernár
 
jugin
znamenia II jugin 2016-12-05 09:26:32
fasa dúha Ti vyšla
 
jugin
S jugin 2016-12-05 09:07:33
s tou baranicou môže ísť aj na sibír
 
jugin
... jugin 2016-12-05 09:07:07
zaujala
 
jugin
Stromoradie jugin 2016-12-05 09:02:52
fajnová
 
jugin
Bez svetla jugin 2016-12-05 09:01:59
ešte sviečku do vnútra a nápis štastné a veselé a môžeš to vydať ako pohľadnicu
 
jugin
... jugin 2016-12-05 08:57:55
zaujala, len mi vadí to pero či zips na rukáve, dosť to ruší , ale inak zaujímavý portret, aj spracovanie mi tu ide
 
jugin
Jesenné horehronie jugin 2016-12-05 08:50:58
Diky
 
jugin
Jesenné horehronie jugin 2016-12-05 08:50:35
ďakujem
 
jugin
Jesenné horehronie jugin 2016-12-05 08:50:25
hej zadarilo sa a ani sám netuším prečo som ju nedal skôr, včera som niečo hľadal a a náhodov som na ňu narazil .. dik za zastavčo
 
jugin
Jesenné horehronie jugin 2016-12-05 08:49:35
obloha bola nemastná neslaná, takže išla preč, takto to je lšpei bez nej .... ďakujem za zastavenie aj koment
 
jugin
Cesta domov... jugin 2016-12-02 09:49:30
super tu si viem predstaviť len tu spodnu cast , ale aj prevod aj celkovo fotka sami páči
 
jugin
jing a jang... jugin 2016-12-02 09:36:58
www.ephoto.sk/fotogaleria/fotografie/527646/boj-svetla-a-tiena-o-zakaznika/?s=photos našol som ju a tak trochu porovnávam, tie farbičky sa mi páčia asi trochu viacej, ale zase na tejto čb verzii, pekne vynikne ten strom, ktorý sa vo farbe trošičku stráca, ťažko povedať, ktorá vyhráva
 
jugin
ranné svetlo jugin 2016-12-02 09:34:05
Paráda!
 
jugin
Boduior jugin 2016-12-02 09:33:36
fajn
 
jugin
Krehká rovnováha jugin 2016-12-02 09:30:55
super, blue a red arrow majú konkurenciu
 
jugin
Toskánsko II jugin 2016-12-02 08:52:51
parádne ti to pripravila teta príroda
 
Stránok 217 z 487