Továrensko pekelná V hmle... Pri západe Línie Východ na Kalvárii Jesenné horehronie Pred východom Jarná krajina II Východ na západe Úsmev prosím
jugin

O mne

Niečo o mne: Fotografujem od roku 2005,ale stále sa považujem za začiatočníka.Môj prvý fotoaparát bol Nikon Coolpix 3200.Momentálne mám o niečo lepší ,ale stále len obyčajný kompakt-Panasonic DMC LZ-7.Prijímam každú konštruktívnu kritiku ,ktorá ma posunie ďalej ;o)
Motto:
Ponúkam služby: fotenie v exteriéri
fotenie svadieb a akcií
portréty
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Šport / Akcia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Juraj
Priezvisko: Cisár
Mesto: Šaľa
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 22. 01. 2010
Posledná aktivita: 2026-06-14 14:18:20
Status: offline

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D90
Nikon D780
Nikon D7200
Moje objektívy: Tamron SP 70-300mm f/4-5.6 Di VC USD
Nikkor 50mm f/1.8G AF-S
Nikkor 18-105mm f/3.5-5.6G ED VR AF-S DX
Sigma 24-70mm f/2.8 EX DG ASP DF
Tokina 11-16 f2,8 AF AT-X Pro DX
Tamron SP 24-70 mm F / 2,8 Di VC USD G2
Tamron SP 70-200/2,8 Di VC USD G2
Príslušenstvo:
jugin
Rešovský vodopád jugin 2016-11-29 10:56:09
zaber je pekny, spracovanie sami tiez páči len kompozicne trosku dumám ako by sa to dalo inak robit
 
jugin
Špania Dolina jugin 2016-11-29 10:51:04
síce klasika, ale ja ju este nemám musím tam dakedy už ísť
 
jugin
Toskánsko I jugin 2016-11-29 10:49:25
fajnovka
 
jugin
The Shard a Millennium Bridge jugin 2016-11-29 10:48:59
fajnova a tiež som zvedavy na čb
 
jugin
neónový vodopád... jugin 2016-11-29 10:48:25
fajn dobre si študoval tu knihu
 
jugin
Black Valley jugin 2016-11-29 10:47:42
fajnove, škoda, že si nemal zaujimavejsiu oblohu, ale tak nie vzdy sa to da
 
jugin
Forcella Giau jugin 2016-11-29 10:46:38
fajnofka
 
jugin
...asi tu majú hniezdo... :-) jugin 2016-11-29 10:46:25
pekne svetlo
 
jugin
Zlata  hodinka jugin 2016-11-28 08:59:08
hups čo už tak som zle odhadol, nič na tom to ale nemeni to, že to je pekna fotka
 
jugin
inverzné ráno ... III jugin 2016-11-28 08:35:37
fajn možno by som to trošku zosvetlil
 
jugin
Veve jugin 2016-11-28 08:31:39
príjemný portretik
 
jugin
krajina jugin 2016-11-28 08:30:56
Pekne ti zasvietilo, trochu mám výhrady pravému dlnému rohu, ale uprimnenetusím ako by so mto spravil lepšíe , ak by bol v lavej strane nejaky osamely strom na vysvietenej ploche tak si to viem predstaviť do stvorca bez pravej strany , takto by to bolo dosť prázdne
 
jugin
Rameno - Dolná Streda jugin 2016-11-28 08:25:32
ja so msa tam trošku teraz tulal na biku , na aute netuším ako, ale pešovať by sa tam dalo v pohode, dáme dakedy výlet? Aspon by si ma doucil kompo
 
jugin
Magické ráno na Štrbskom jugin 2016-11-28 08:23:36
fajnova
 
jugin
Tatry IX jugin 2016-11-28 08:20:24
zaujalo ma to
 
jugin
... pózujúc na stebielku ... jugin 2016-11-28 08:16:22
pekny motýlik
 
jugin
autumn feast jugin 2016-11-28 08:15:30
fajnofka
 
jugin
Nájdi smer a choď jugin 2016-11-28 08:14:34
pekná, v náhlade sim si myslem ,že to je jerzy,
 
jugin
Trentino jugin 2016-11-28 08:13:23
Tiež mi tu chýba biela, na mňa moc šedé
 
jugin
Jesenné ráno jugin 2016-11-28 08:11:49
plne suhlasim s rastom-tn
 
Stránok 219 z 487