Západofka Východ na Kalvárii Veľký vodopád Dražovský západ V hmle... Továrensko pekelná Východ na západe Nitrianske západy II. Jesenné horehronie Kostolový západ
jugin

O mne

Niečo o mne: Fotografujem od roku 2005,ale stále sa považujem za začiatočníka.Môj prvý fotoaparát bol Nikon Coolpix 3200.Momentálne mám o niečo lepší ,ale stále len obyčajný kompakt-Panasonic DMC LZ-7.Prijímam každú konštruktívnu kritiku ,ktorá ma posunie ďalej ;o)
Motto:
Ponúkam služby: fotenie v exteriéri
fotenie svadieb a akcií
portréty
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Šport / Akcia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Juraj
Priezvisko: Cisár
Mesto: Šaľa
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 22. 01. 2010
Posledná aktivita: 2026-06-14 14:18:20
Status: offline

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D90
Nikon D780
Nikon D7200
Moje objektívy: Tamron SP 70-300mm f/4-5.6 Di VC USD
Nikkor 50mm f/1.8G AF-S
Nikkor 18-105mm f/3.5-5.6G ED VR AF-S DX
Sigma 24-70mm f/2.8 EX DG ASP DF
Tokina 11-16 f2,8 AF AT-X Pro DX
Tamron SP 24-70 mm F / 2,8 Di VC USD G2
Tamron SP 70-200/2,8 Di VC USD G2
Príslušenstvo:
jugin
Relaxačný balík II jugin 2016-11-25 08:34:22
fajn len trochu mi vadí tá modrá boduva, ťahá mi to tam trochu zrak... tipujem, že to je pod Spišským hradom
 
jugin
tichí strážcovia prílivu... jugin 2016-11-25 08:16:52
fajn , toto je podľa mňa lepšie ako tá včerajšia
 
jugin
* Novotneho lávka Prague * jugin 2016-11-25 08:16:14
pekne
 
jugin
jeseň na zámku II. jugin 2016-11-25 08:15:57
pekna fotečka
 
jugin
MiG3 jugin 2016-11-25 07:29:41
Pekne sa ti zadarilo ... tak lietadlá sú o chlp rýchlejšie než autá .... síce som absolboval x leteckých dní, ale stále panning fotím pokus omy l
 
jugin
Cottages. jugin 2016-11-24 12:00:52
Paráda
 
jugin
Čas, náš čas! jugin 2016-11-24 11:59:06
pekná siuletovk,a viem si ju predstaviť aj do štvorca
 
jugin
... na misii ... jugin 2016-11-24 11:54:47
Pekný kusok
 
jugin
Gita III jugin 2016-11-24 11:51:30
pekný portrét
 
jugin
vecerna idylka jugin 2016-11-24 11:50:43
súhlas s Ninjom, veľká škoda Tk
 
jugin
Ždiar jugin 2016-11-24 10:59:39
pekna fotka
 
jugin
Jurský park jugin 2016-11-24 10:59:20
páči sa mi to, aj ten prebod mi do toho celkom sedí, má to atmošku
 
jugin
Jesenná paleta jugin 2016-11-24 10:58:10
Super , pekné svetlo si vycyhtil
 
jugin
DC Tower jugin 2016-11-24 10:57:33
fajn , páči sa mi to
 
jugin
na slnku bez UV faktora... jugin 2016-11-24 10:56:55
spodok fajn, ale bojujem s oblohou, len netuším ako by som to inak robil
 
jugin
ďaleko od ľudí IIII. jugin 2016-11-24 10:56:11
ako píše ivan, tvoj rukopis je spoznať už v náhlade
 
jugin
Šikovná straka jugin 2016-11-24 10:55:40
super
 
jugin
balansuj dôkladne - inak letíme jugin 2016-11-24 10:54:48
takto si ich vymákla v imtímnej chvílke?
 
jugin
Spišský hrad jugin 2016-11-24 10:54:25
fajnovka
 
jugin
Holiš jugin 2016-11-24 10:53:35
pekná fotka
 
Stránok 221 z 487