Továrensko pekelná V hmle... Pri západe Línie Východ na Kalvárii Jesenné horehronie Pred východom Jarná krajina II Východ na západe Úsmev prosím
jugin

O mne

Niečo o mne: Fotografujem od roku 2005,ale stále sa považujem za začiatočníka.Môj prvý fotoaparát bol Nikon Coolpix 3200.Momentálne mám o niečo lepší ,ale stále len obyčajný kompakt-Panasonic DMC LZ-7.Prijímam každú konštruktívnu kritiku ,ktorá ma posunie ďalej ;o)
Motto:
Ponúkam služby: fotenie v exteriéri
fotenie svadieb a akcií
portréty
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Šport / Akcia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Juraj
Priezvisko: Cisár
Mesto: Šaľa
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 22. 01. 2010
Posledná aktivita: 2026-06-14 14:18:20
Status: offline

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D90
Nikon D780
Nikon D7200
Moje objektívy: Tamron SP 70-300mm f/4-5.6 Di VC USD
Nikkor 50mm f/1.8G AF-S
Nikkor 18-105mm f/3.5-5.6G ED VR AF-S DX
Sigma 24-70mm f/2.8 EX DG ASP DF
Tokina 11-16 f2,8 AF AT-X Pro DX
Tamron SP 24-70 mm F / 2,8 Di VC USD G2
Tamron SP 70-200/2,8 Di VC USD G2
Príslušenstvo:
jugin
Tajomné Karpaty IV jugin 2016-11-24 10:52:51
príjemná fotečka, takéto mám rád
 
jugin
Rift jugin 2016-11-23 10:50:21
pekna fotka
 
jugin
Sivá Brada jugin 2016-11-23 10:27:56
fajn
 
jugin
Spomienka na matičku Prahu II... jugin 2016-11-23 10:27:35
táto s mi páči viac, ako tá včerajšia Dobré to máš , vidím, že knižka je motivujúca
 
jugin
Pruhovaný predátor jugin 2016-11-22 14:02:42
pekný kusok
 
jugin
Sirňáci jugin 2016-11-22 14:02:21
fajnofka
 
jugin
Spomienka na matičku Prahu... jugin 2016-11-22 14:00:44
pekná páči sam iaj štvorec aj prevod, aj ked možno by som trochu zosvetlil tie tmavšie casti
 
jugin
Tre Cime. jugin 2016-11-22 13:47:01
fajn len trošku viacej kresby by som prijal , tonalitou sami to celkom páči
 
jugin
Na kopci Vápeč III jugin 2016-11-22 13:44:23
zaujala dole všetko zelene hore biele
 
jugin
Karkulka v akcii jugin 2016-11-22 13:42:19
zaujimave svetlo ,akoe ka pise mrco tazko hladat motiv...
 
jugin
No Pyro No Party jugin 2016-11-22 10:48:49
Pyro nieje zločin ...škoda, že BB je tam kde je, ale ako sprtakovec, som rád, že naši vyhrali
 
jugin
264 sekúnd v jednej fotke jugin 2016-11-21 19:05:04
a pridávam aj reportáž je výborná
 
jugin
264 sekúnd v jednej fotke jugin 2016-11-21 19:04:10
Pekná fotečka, len ju narovnaj
 
jugin
Dražovce BW jugin 2016-11-21 18:59:09
paráda, známe miesto , zase raz inak a výborne poňaté!
 
jugin
Zlatý závoj mesta jugin 2016-11-21 12:31:02
perádička
 
jugin
Gita a ostravské panorama jugin 2016-11-21 09:01:48
fajn
 
jugin
Pri západe III. jugin 2016-11-21 08:48:19
ďakujem
 
jugin
Pri západe III. jugin 2016-11-21 08:48:09
jj to je rád sa tam vraciam, diky zazastavenie
 
jugin
...dračica lužných lesov jugin 2016-11-21 08:46:09
Pekne ti zapozovala
 
jugin
Zuzana II jugin 2016-11-21 08:45:54
fajn praca
 
Stránok 222 z 487