Jesenné horehronie Mlyn pri západe Nitrianske západy II. V hmle... Dražovský západ Továrensko pekelná Kostolový západ Línie Po západe Jarne počasie pri chemičke
jugin

O mne

Niečo o mne: Fotografujem od roku 2005,ale stále sa považujem za začiatočníka.Môj prvý fotoaparát bol Nikon Coolpix 3200.Momentálne mám o niečo lepší ,ale stále len obyčajný kompakt-Panasonic DMC LZ-7.Prijímam každú konštruktívnu kritiku ,ktorá ma posunie ďalej ;o)
Motto:
Ponúkam služby: fotenie v exteriéri
fotenie svadieb a akcií
portréty
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Šport / Akcia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Juraj
Priezvisko: Cisár
Mesto: Šaľa
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 22. 01. 2010
Posledná aktivita: 2026-06-14 14:18:20
Status: offline

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D90
Nikon D780
Nikon D7200
Moje objektívy: Tamron SP 70-300mm f/4-5.6 Di VC USD
Nikkor 50mm f/1.8G AF-S
Nikkor 18-105mm f/3.5-5.6G ED VR AF-S DX
Sigma 24-70mm f/2.8 EX DG ASP DF
Tokina 11-16 f2,8 AF AT-X Pro DX
Tamron SP 24-70 mm F / 2,8 Di VC USD G2
Tamron SP 70-200/2,8 Di VC USD G2
Príslušenstvo:
jugin
Prvý sneh :) jugin 2016-12-05 10:38:44
krásny pes
 
jugin
Mesa Arch jugin 2016-12-05 10:38:30
fajn
 
jugin
Z rana jugin 2016-12-05 10:37:21
TAk jak Robson
 
jugin
spolu jugin 2016-12-05 10:36:02
prevod fajn, ale moho lsi to aspoň narovnať
 
jugin
v tme 5 jugin 2016-12-05 10:24:07
zaujala
 
jugin
Sila jugin 2016-12-05 09:58:14
zaujala, ale možno by nebolo trošku zlé ak sa dalo vôbec odstúpiť od neho viacej nech je buď celý alebo nech mu je aspoň halvu videiť tá sa tam dsoť stráca... ale kao nápad aj prevod sa mi to páči
 
jugin
Ráno na Tower Bridge jugin 2016-12-05 09:57:00
super, skús to dať aj do čb
 
jugin
Jesenné disco jugin 2016-12-05 09:56:06
výborníé svetlo
 
jugin
Levitacna jugin 2016-12-05 09:55:22
super , už to musím skusiť
 
jugin
... podvečerný relax jugin 2016-12-05 09:53:35
konečne aj krajší červený ako modračík
 
jugin
V ranním třpytu jugin 2016-12-05 09:52:48
pekna fotka
 
jugin
Pieninsko  -Tatranská II jugin 2016-12-05 09:49:52
možno by so mto rezal takto nejako s tým ,že tie čierne stromy by som retušol potom , ten spodok mi tu prosne nejako nepasuje
 
jugin
Romantický západ slnka jugin 2016-12-05 09:48:20
mne sa to páči, možno čistejšia kompozícia by bola bez toho malého móla v pozadí
 
jugin
Najvernejší kamarát jugin 2016-12-05 09:47:27
kvalita, nápad dobrý celkovo sami to páči len nechápem preo to číta vonku v zime ...skôr by s mi tu hodilo nejaké domáce prostredie , možno aj v posteli alebo len takv detskej izbe ....
 
jugin
"Mlčanie" svetla jugin 2016-12-05 09:44:49
super
 
jugin
... prvá sondovacia schôdzka jugin 2016-12-05 09:44:40
pekný detail
 
jugin
BW TA3... jugin 2016-12-05 09:43:59
pekná, ale zdá sami, že málinko Ti to padá do ľava, hlavne keď pozerám na Tatry , ale možno to je opitický klam
 
jugin
Zimny vodopad II jugin 2016-12-05 09:42:38
tá čb je lepšia podľa mňa, inak na tejto by sa zišlo ubrať zelenej... zdá sa mi, že to je trošku už moc
 
jugin
Kick box jugin 2016-12-05 09:40:37
zaujal , aj prevod tomu domohol ,ale škoda tej ľavej strany tá je dost prázdna a nerozumiem tomu náklonu
 
jugin
Očkáň pohánkový jugin 2016-12-05 09:34:55
pekný kusok
 
Stránok 216 z 487