ephoto profile wallpaper

O mne

Niečo o mne: www.martinksinan.sk
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Martin
Priezvisko: Ksinan
Mesto: Rajecke Teplice
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2021-05-13 09:50:06
Status: offline

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
ksindy
Motýlek ksindy 2008-04-01 08:40:13
..trochu mam pocit ze si to odflakol(minimalne tu selekciu.. (lebo aj casti kridla su CB)..cize neviem..
 
ksindy
kamenný strach ksindy 2008-04-01 08:35:56
velmi dobry napad..
 
ksindy
Ranné hmly  1 ksindy 2008-03-26 19:32:36
..no, kedze tato foto je tu uz 2x tak treba dufat ze si svoj novy profil nezaprace opat tymi istymi 50 fotkami :)
kazdopadne tato je dobra. aj vdaka tomu postprocesingu.
 
ksindy
Veľkonočné údeniny ksindy 2008-03-24 20:37:20
..ja na komore plnej udenin nenachadzam ziadne chyby, to mi ver!!! :))..skoda ze je nie prilis dobra TK...rovnaky motiv ale trochu viac sa s tym vyhrat (ine svetlo, kompo, atd..takto to je iba strohy dokument) moj sukromny "antivegetariansky" impakt je za 7!! :))
ps. tiez robime kazdorocne doma klobasky - nie je nic nad to!!!
 
ksindy
drama nad west Tatras ksindy 2008-03-24 20:20:41
fajn to je... skoda ze take male...
 
ksindy
daj muche šancu, odplata môže by ksindy 2008-03-24 20:18:22
sorry, ale mne to pride tak prvoplanove...
 
ksindy
lovestorry ksindy 2008-03-22 20:18:19
uff, vecna skoda tej TK..za impakt urcite 7+
 
ksindy
Lišaj mliečnikový (Hyles euphorb ksindy 2008-03-22 16:47:46
..u vidlochvosta je to normalne. denne motyle vyliezaju z kukiel zavcasu rano.lisaje. aj ked daktore su aktivne cez den, patria medzi nocne motyle a preto je to neobvykle. tu by mi to skor prislo ze to mohol byt funglac z predchadzajuceho dna a bol zaranky este stuhnuty. skoda, ak by si uvidel v poraste kuklu (tento sa kukli v riedkom zamotku na zemi) resp. by vypustil meconium tak je to bez diskusie. pravda, raz som choval jeden nocny druh a ten sa mi vykuklil uz o kolo desiatej hodiny rannej, cize nehadam sa, vsetko je mozne.
 
ksindy
nálada 02 ksindy 2008-03-09 00:07:12
..farebne mi to az ta moc k tomu nejde, BW variant sa mi pozdaval viac...ale, musim uznat, fajn napad. oslovilo...
 
ksindy
Slavin bez svetla ksindy 2008-03-09 00:02:04
..trochu ako gotham city, ze? :)
 
ksindy
Nedotknutá Aliaška ksindy 2008-03-09 00:00:41
mne vadia tie prepalene oblaky..ale, byt tam, tak by som to mal tiez v pazi :)...wildlfe rulz
 
ksindy
prechádzka ksindy 2008-03-08 23:27:07
..nic v zlom,ale tento graf. vizual potvrdzuje, ze zo zlej foto sa neda spravit postprocesom foto dobre. ale naopak to ide... neviem teda ako vyzerala povodna foto, ale teda , takto ju vyabstrahovat bez nejakych vaznejsich umyslov...co je fajn je kompo..podla mna...
 
ksindy
Fiat Lux 8 L ksindy 2008-02-29 09:10:24
...et facta est lux. skvostne foto.
 
ksindy
Osamelost futbalovej branky ksindy 2008-02-05 18:08:26
vdaka
 
ksindy
Vienna park ksindy 2008-01-29 08:12:35
fotka jak vino.fakt skoda toho "naklopenia" ale myslim si ze to paradne svetlo a ta atmosfera ktora z fotky ide to hravo neguje.
 
Stránok 25 z 25
1 2 ... 23 24 25