ephoto profile wallpaper

O mne

Niečo o mne: www.martinksinan.sk
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Martin
Priezvisko: Ksinan
Mesto: Rajecke Teplice
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2021-05-13 09:50:06
Status: offline

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
ksindy
Lago di Como II. ksindy 2019-02-26 18:21:44
Villa del Balbianello
 
ksindy
Equilibrium ksindy 2015-07-08 07:29:02
 
ksindy
Equilibrium ksindy 2015-07-08 07:28:53
diky. sum je spraveny a la film grain co som nasiel na YT postup..
 
ksindy
Fear of Darkness ksindy 2015-04-02 09:12:57
zbytocne velky format...na samotnej fotke nie je v podstate nic vidiet. lokalne zafarbenie oci - na to prosim ta zabudni zakial je cas.
 
ksindy
o slobode... ksindy 2015-03-31 08:10:01
super
 
ksindy
Say Goodbye XXI ksindy 2015-03-11 11:20:05
super
 
ksindy
melancholy ksindy 2015-03-03 08:08:09
dobry napad. nezabudaj ale, ze pri tomto druhu fotografie (photomanipulation) technicke nedostatky VZDY kazia celkovy dojem a oberaju divaka o celkove vyznenie. to(ho) jednoducho neosalis tym, ze povies ze ti to to az tak neslo...
 
ksindy
Atlantida exit ksindy 2015-02-05 10:14:59
ta voda tam zial prilis nepasuje. v takom uzavretom priestore by asi nebola moznost pre zvlenu hladinu. nepasuje tam ani svetlene-farebne. dalsim nedostatkom je nepritomnost odrazov, resp. ej tam iba jeden a aj to chaby.
 
ksindy
* V objatí hôr * ksindy 2014-12-29 22:44:32
sok ! krasa!
 
ksindy
Ako na dlani  II ksindy 2014-12-06 08:58:46
ty jo!
 
ksindy
Walking between the lines ksindy 2014-12-04 08:13:32
preco po druhy krat?
 
ksindy
V krajine netopierov ksindy 2014-11-28 08:06:09
)) sranda by bola ak by si upravil to pozadie tak, aby nebolo symetricke..bolo by to potom riadne zmatocne
 
ksindy
... posedenie zo záhrady ... ksindy 2014-11-26 09:30:18
lubos, kua, to vazne? ty mas ale pamatovaka! dodam, ze aj ja som ti vdacny za kopec pouceni!
 
ksindy
... posedenie zo záhrady ... ksindy 2014-11-26 09:28:53
skus sa zamysliet, preco by sa ta fotka mala pacit niekomu inemu okrem teba (ktora mas k nej urcity citovy vztah)? kvoli comu by mala oslovit ineho cloveka ? nech si zoberiem hociktory dolezity faktor (emocia, technicka kvalita, atd...alebo uz prinajmensom nejaka odborna dokumentacna hodnota) tak ma zial nenapada nic, co by mi povedalo - ano, tento obrazok stoji za to. je mi to luto, ale je to tak.
pises, ze kritik by mal nieco robit preto, aby nebolo co kritizovat. no, ale to som predsa (nielen ja) urobil . navyse, domnievam sa, ak by niekto mal zamedzit kritike, tak je to predovsetkym autor a to tym, ze sa bude snazit spravit co najkvalitnejsi obrazok (a to stale a stale dookola) . to je predsa uplny zaklad tvorby. chapem ze ta fotografovanie bavi a to je dobre. na druhej strane - na to aby si sa mohla tesit z pohladu na svoj zaber, tak ho nemusis davat na fotoportal. ak ho tu davas, tak to robis preto aby si povedala- pozrite, toto som odfotila, co na to hovorite? vo vacsine je predpoklad ten, ze ludia ti potom nieco povedia a to by ta malo posuvat dalej. nehovorim, ze musis hned robit to co ti vravia, lebo to este neznamena, ze vsetko je to pravda, ale spoznas dalsie nazory a pohlady na tvoje prace. zaroven tu (nielen na ephote, ale na fotoportaloch vseobecne) mas X moznosti pozerat sa ten druh fotografie, ktory robis ty a vidiet ho ako ho robia ti, co to vedia a porovnavat sa s nimi.

ubezpecujem ta ze tym ze sa budes zdokonalovat, tak zo svojej podstaty nic nestratis. a zaroven pevne verim, ze tvojim najvacsim vitazstvom a a skytou tuzbou nie je robit obycajne a nekvalitne zabery. zelam vela zdaru.
 
ksindy
... posedenie zo záhrady ... ksindy 2014-11-25 09:49:18
nic v zlom, ale cim skor si uvedomis, ze je to len obycajny cvak, tym lepsie pre teba. to "cvak" nemyslim hanlivo, len ako konstatovanie ze je to naozaj prachobycajny, nicim nezaujimavy, zaber.
 
ksindy
Zabudnutý vo vesmíre ksindy 2014-11-06 09:07:01
riadny "mismas". zial, neposobi to moc prijemne.
 
ksindy
Zuzana 3 ksindy 2014-10-16 12:09:09
pekne, akurat na tvari by som ten tien ci co odstranil.
 
ksindy
... a zasvietilo ... ksindy 2014-10-15 08:23:53
super
 
ksindy
Autumn Emotions ksindy 2014-10-15 08:22:50
sorry, naozaj to posobi ako chodec po zrazke. plus taky nerealny odraz na by nemal ani na skle, natoz na mokrom asfalte..
 
ksindy
Ship of Fools ksindy 2014-10-14 09:38:48
diky. uz som si zvykol . tie veci robim najma pre svoje potesenie.
 
Stránok 1 z 25
1 2 3 ... 24 25