ephoto profile wallpaper

O mne

Niečo o mne: www.martinksinan.sk
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Martin
Priezvisko: Ksinan
Mesto: Rajecke Teplice
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2021-05-13 09:50:06
Status: offline

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
ksindy
"Here comes The Apocalypse" ksindy 2014-05-14 08:00:56
uprimne- skor to vyzera ako by tam dakto zvaral..
 
ksindy
-persuasion- ksindy 2014-04-16 21:31:27
ok, to je pravda.
 
ksindy
-persuasion- ksindy 2014-04-16 07:57:13
ustredny motiv je uplne prtavy, zvysna plocha je uplne sterlina a o nicom nevypovedajuca. tie mrnave postavicky davas dost casto, clovek na to musi dobre ze nie zmurit aby daco uvidel.
 
ksindy
::::: ksindy 2014-04-09 09:28:36
vyborne, aj draperia super.
 
ksindy
Invasion X ksindy 2014-04-07 08:13:40
super. jedna z tvojich najleosich. tie stromy nalavo su podla mna zbytocne.
 
ksindy
Ide čas letný V. ksindy 2014-03-30 20:18:53
fajne
 
ksindy
Miloj sognare ksindy 2014-03-28 18:43:36
pekne, fajn
 
ksindy
Angel ksindy 2014-03-15 19:01:00
super! zaujimave.
 
ksindy
forgotten II. ksindy 2014-02-26 17:54:08
hohohoo, super!! fakt vyborne- ako napad tak aj prevedenie.

 
ksindy
Ten, čo ešte zostal... ksindy 2014-02-18 17:07:02
tak to je krasna fotka!! fakt super!
 
ksindy
The long hard journey ksindy 2014-01-27 23:34:23
pekne, ale treba tie kolajnice do nieco houlzit, aby bolo citi ich vahu. horna tretina figury zanika.
 
ksindy
The Great Sleeper ksindy 2014-01-27 23:33:05
perspektiva a svetlo , atd..
ale ako napad nie zle..
 
ksindy
Cold ksindy 2014-01-27 23:29:37
vydarene, fakt.
 
ksindy
"Hviezdna noc v Súľove" ksindy 2014-01-21 08:38:06
michal, myslim ze by si mal prejavit vacsiu mieru tolerancie pri podobnych pripadoch. nie je tomu tak davno co sme mali my dvaja podobnu debatu pri jedne z tvojich fotiek a (nazvime to) vplyvu m. stranku na tvoju tvorbu. urcite sa debata da uzavriet aj korektonejsie ako si to urobil ty pri xiastrovi. ludia vidia co je ako spravene a usudok - ten si spravi kazdy sam z pozreteho.

ps. chcem este dodat, ze tu fotku s okom som tiez nasiel (je tusim aj na deviantarte ci kde), ale uz som do toho nezxabrdal, aj ked o tom kto ju prvy vyhotovil mam tiez svoj nazor.
 
ksindy
lost ksindy 2014-01-16 08:24:21
take..normalne..
 
ksindy
My heart is always happy ksindy 2014-01-16 08:23:31
pekna praca. jedna z tvojich najlepsich podla mna . kompozicne mi mala pasuje trochu viac dolava a slnko drobec dalej od okrajov (aj vo vertikal a aj horizont. smere)
 
ksindy
Rapture ksindy 2013-12-29 21:54:29
trochu neprehladne
 
ksindy
weather man ksindy 2013-12-26 20:39:36
moze byt, ale potom si asi musel robit nejaky PP vdaka comu ti typek stmavol resp. odraz sa zosvetlil..mne tento fakt vysvetili ucitelia/maliari na skole, dovtedy som si to nevsimol, ale je to fakt, odpozoruj si to v realite..
 
ksindy
weather man ksindy 2013-12-26 12:34:51
jedna technicka poznamka: odraz vo vode musi byt vzdy tmavsi ako je samotny odrazany predmet..tak je to totiz aj v skutocnosti, voda tusim pohlcuje svetlo a preto sa odrazy na hladine javia tmavsie ako ich realne vzory.
 
ksindy
Svet na prste ksindy 2013-12-23 18:31:11
fajn
 
Stránok 3 z 25
1 2 3 4 5 ... 24 25