| môjweb: | vytvorte si web |
| web: | http://www.martinksinan.sk |
O mne
| Niečo o mne: | www.martinksinan.sk |
|---|---|
| Motto: | |
| Ponúkam služby: | |
| Zameriavam sa na: |
Osobné údaje
| Meno: | Martin |
|---|---|
| Priezvisko: | Ksinan |
| Mesto: | Rajecke Teplice |
| Domovská krajina: | Slovenská republika |
| Fotografická odbornosť: | Začiatočník |
| Členom ePhota od: | 07. 01. 2007 |
| Posledná aktivita: | 2021-05-13 09:50:06 |
| Status: | offline |
Kontakt
| @ | E-mail: | ksinan@stonline.sk |
|---|---|---|
| /www.facebook.com/pages/Martin-Ksinan-Artwork/127307344013711 | Facebook: | /www.facebook.com/pages/Martin-Ksinan-Artwork/127307344013711 |
| Web stránka: | http://www.martinksinan.sk | |
Fototechnika
| Moje fotoaparáty: | žiadne fotoaparáty |
|---|---|
| Moje objektívy: | žiadne objektívy |
| Príslušenstvo: |



RSS
trhcu este popracuj aj na TK .
- nemozes mat tien vo vzduchu, to je nemyslitelne.
- ked je tien na zemi tak si vsimaj jeho okraj - do niektirych stebiel zasahuje, do inych nie. len takzo vytvoris teda iluziu tiena ak iba stmavis plochu pod predmetom. musis sa s tym viac vyhrat
- vsimaj si "hustotu" tiena. kde je tmavsi, kde pomaly slabne
ssp interversus je na tom v porovnani s ostatnymi poddruhmi ovela lepsie, nakolko lokality kde lieta su pod drobnohladom ochranarov.
a vidiet samotne parenie jasonov stoii za to..o par rokov uz takato moznost byt nemusi..