ephoto profile wallpaper

O mne

Niečo o mne: www.martinksinan.sk
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Martin
Priezvisko: Ksinan
Mesto: Rajecke Teplice
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2021-05-13 09:50:06
Status: offline

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
ksindy
Protector 1 ksindy 2013-12-18 08:48:23
videl som ten inspirativny link na FB. toto nie je zle, ale posobi to trochu tak..hm..prazdno alebo nezaujimavo, alebo ako to povedat. ta podstata tam nie je az tak viditelna a oslovujuca (ako by asi mala byt).
 
ksindy
Ball II ksindy 2013-12-03 19:24:46
super! suhlasim s fotografikom.
 
ksindy
Chytím ťa !! ksindy 2013-12-03 19:21:24
pekne. ten strom posobi to trochu ako joshua tree kaktus. aj to okolia a la nejaky US desert..kvazi taka U2 spomienka.a paci sa mi ze je tu jasne opdichnuty hl. motiv od linie horizontu.
 
ksindy
Ranný cyklista ďalej zájde ksindy 2013-11-25 09:41:58
pekne svetlo, torchu mi vadi dotyk kaplnky s liniou horizontu
 
ksindy
... ksindy 2013-11-13 12:02:12
zupa
 
ksindy
Entrée X. ksindy 2013-11-13 12:01:18
videl som aj na FB before/after. pekna seria.
 
ksindy
* ksindy 2013-11-13 11:45:45
pekne. mam pocit ako by to bolo este nasledne sofwarovo doblurovane, co ale v tomto priipade nevadi.
 
ksindy
fusion with nature ksindy 2013-11-07 12:43:15
aha. no, to je v podstate jedno, posobi to ako ruka kapitana hooka

 
ksindy
fusion with nature ksindy 2013-11-07 08:29:03
sorry, ruka posobi skor ako kypet
 
ksindy
Petra ksindy 2013-11-06 11:58:35
vydarene. posun bluzky nevadi, pretoze je tam jemna nesymetrickost v kvietkoch a aj vo vlasoch
 
ksindy
Aj mňa ksindy 2013-11-05 16:14:54
super
 
ksindy
Na egreši sneží ksindy 2013-11-04 20:00:38
celkom ok. nezabudat ze odraz vo vode je vzdy tmavsi (ako odrazany predmet)
 
ksindy
Forest Night 2 ksindy 2013-10-29 06:32:32
fajn
 
ksindy
Muž vo vetre.... ksindy 2013-10-19 10:42:36
Velmi dobre!
 
ksindy
... ksindy 2013-10-17 08:40:45
wow!
 
ksindy
pokánie ksindy 2013-10-12 08:21:40
Nesuhlasim.to"zapustenie"postavy ano,ale tien je ok.nie je dokonaly, ale oko urcite nekole
 
ksindy
pokánie ksindy 2013-10-11 13:18:08
fajn praca. myslim, ze pomohlo, ze si "ubral trochu stavy" co sa efektov a kolazovania predmetov tyka. hned to ma iny smrnc (aspon pre mna). je to decentnejsie a viac atmosfericke. je tam zopar veci ,ktore by sa dali vylepsit, ale praca kazdopadne oslovuje.
a pekne spraveny tien - co je dost zriedkavost pri montazach na tomto portali
 
ksindy
Tá chalúpka pod Kriváňom III ksindy 2013-10-09 10:57:31
nezanikaju tie stormy trochu v tom masive kopca? aj ked su tak fajn osvetlene..
 
ksindy
Dedičstvo ksindy 2013-10-09 09:39:31
je to prilis prepchate motivovo.a tym padom malo citatelne. .skus koknretne predmety aj vyrezavat pomocou selekcie a tak kombinovat., kolaz nespociva iba v prekladani cez seba obrazkov ktore su ku krajom vydeletovane
 
ksindy
Macroglossum stellatarum II. ksindy 2013-10-07 22:14:28
nie je problem ich vidiet aj v novembri
 
Stránok 4 z 25
1 2 3 4 5 6 ... 24 25