ephoto profile wallpaper

O mne

Niečo o mne: www.martinksinan.sk
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Martin
Priezvisko: Ksinan
Mesto: Rajecke Teplice
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2021-05-13 09:50:06
Status: offline

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
ksindy
upršaná makovka ksindy 2013-06-27 12:43:14
vydarene
 
ksindy
Biely potok 01 ksindy 2013-06-21 08:47:23
pekne
 
ksindy
.... ksindy 2013-06-13 11:20:15
dobree
 
ksindy
Peace Love and Freedom II ksindy 2013-06-11 10:23:45
super
 
ksindy
Súmrak nad vlnami ksindy 2013-06-11 09:10:32
fakt pekna poctiva krajinka
 
ksindy
Sweet Dreams II ksindy 2013-06-11 09:09:56
trochu uz take cukrikovo/prvoplanove. kompozicne mohlo byt aj lepsie.
 
ksindy
sunny day ksindy 2013-06-11 09:07:52
-odstranit ten "sivy film" co je na obrazkoch (brightness/contrast, levels, atd)
- 2. pic je uplne off topic
- 3. pic kompozicne mohol byt lepsie
- celkovo tam toho slnka mohlo byt citit viac
 
ksindy
12:12 ksindy 2013-05-31 12:41:25
super
 
ksindy
Osamelost futbalovej branky ksindy 2013-05-25 09:40:22
vdaka za koment
 
ksindy
Breathe! ksindy 2013-05-02 11:10:51
preco tazko? surrealisticka kolaz
 
ksindy
Breathe! ksindy 2013-05-02 11:01:42
nerozumiem, aky smer? ma to uz aj nejake meno? myslis fotomanipulacia alebo fotomontaz alebo fotokolaz ? to predsa nie je smer.
 
ksindy
Breathe! ksindy 2013-05-02 10:57:32
tvoje vysvetlenie teda chapem tak ze tvoja praca "breathe" nema nic spolocne s uvadzanou strankovou fotkou "into you" a ich vzajomna podoba vo vsetkych mnou spominanych skutocnostiach je cisto nahodna.
ok, ospravedlnujem za ti za toto nedorozumenie alebo ako to nazvat
 
ksindy
Breathe! ksindy 2013-05-02 10:51:09
parazitovanie som myslel v ramci tejto konkretnej foto..
autor povedal ze tomu tak nie je - nebol inspirovany jeho konkretnou pracou . aspon mi to vyplynulo z toho co napisal. potom je to ale nahoda jak blbec. ako som napisal - ak je tomu tak, beriem spat a ospravedlnim sa mu.

inspiracia. asi som sa zle vyjadril. pochopitelne je blbost uvadzat pri kazdej praci zdroj inspiracie. ked vsak ide inspiracia snad az ku hrane plagiatorstva tak si myslim ze je vhodne "citovat" (minimalne v odkaze. no moze byt aj v samotnom nazve prace) povodne dielo, aby sa tomu predislo. osobne chapem tvorbu povedzme "remake", tam vsak musi byt pridana urcita hodnota a zrejmy povodny zdroj.
 
ksindy
Breathe! ksindy 2013-05-02 10:32:53
ok, vlozil som prispevok a s porovnaim oboch foto.
ak mi ale autor povie ze tomu tak nie je tak sa mu rad ospravedlnim a je koniec debaty. nemam s tym problem
 
ksindy
Breathe! ksindy 2013-05-02 10:31:26
posielam nahlad na strankovu fotky otocenu vetikalne vs. foto z epohota. pises je takmer nemozne urobit nieco ine. podla je to ta najjednoduchsia vec dat modelku do inej polohy ako je ta z fotky z ktorej sa inspirujem. ale dat ju do identickej? hmm... ked ku tomu pridam bubliny (ktore su tiez na oboch, pozstava akoze vo vode, chladny farebny nadych,.. myslim si ze pri podobnej praci je minimalne neslusne neuviest zdroj inspiracie - nemusi byt textom- staci odkaz v nazve diela, ti co poznaju obe prace to pochopia. takto je to vsak len parazitovanie na napade niekoho ineho.
 
ksindy
Breathe! ksindy 2013-05-02 10:10:43
ok, to je nazor vs. nazor. ja mam opacny. nechcem, mu tu nejako pamovat, poslem ti mail s porovnaim.
 
ksindy
Breathe! ksindy 2013-05-02 08:59:59
ahoj,
to mi trochu pripomina to okridlene "na slovensku je to tak". akoze - zvykni si. ano, je tu vela fotografii, ktorych autori sa opicia, na druhej strane je tu kopec autorov, ktori si idu vlastnou cestou. mne nevadi ak sa autor inspiruje inou tvorbou, dokonca mi nevadi ak niekto do vyraznej miery napodobni inu pracu, s tym ze je ta prafraza priznana a je tam jeho vlastna pridana hodnota. tato fotografia vsak tymto pripadom nie je. nevidim dovod preco by som nemal povedat svoj nazor, ked vidim ze autor sa podla mna presuva od inspiracie ku takmer "opajcovaniu" diela. to je cele.
 
ksindy
Ivana ksindy 2013-04-30 14:42:46
vyborne
 
ksindy
Breathe! ksindy 2013-04-30 09:04:20
sorry, myslim si ze kecas
 
ksindy
Breathe! ksindy 2013-04-30 08:55:14
jaj, jasne. skoda ze sa nedaju do reakcii attachnut obrazky. otoc si tu modru strankovu fotky vertikalne a daj si tvoju vedla seba. ..a najdi 5 rozdielov ty si tam dal este o2 bubbles. ale samozrejme, je to uplne ina vec. predovsetkym nazvom.
pozri, men je to v podstate jedno, je to tvoja tvorba a tvoje prace.
 
Stránok 6 z 25
1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 24 25