kubizmus wallpaper

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám
Ak sa Vám moje fotky nepozdávajú, to nič, lebo ani mne :)
detail profilu zobraziť profil fotografiu

O mne

Niečo o mne: Mám rad kapustovú marmeladu
Motto: Dvakrát foť a raz maž.
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Experiment, Krajina / Cestovanie, Nočná fotografia,

Osobné údaje

Meno: Jakub
Priezvisko: Dolinský
Mesto: Meno, Zviera, Vec
Domovská krajina:


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 24. 02. 2011
Posledná aktivita: 2026-06-21 22:42:16
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo: Trpezlivosť
sunajn
Good old times sunajn 2011-06-12 14:07:52
Tak to ja som zarábal kráľovsky... 1200!
 
dmedia
Good old times dmedia 2011-06-12 13:34:37
To mali v Priori i vo Foto kine, ale priamo zo ZSSR to bolo lacnejsie asi 2500Kc, u nas stala asi 3300 ked si dobre pamatam, a 800Kc bol bezny mesacny plat...ale i tak to boli pekne casy svojim sposobom.
 
sunajn
Good old times sunajn 2011-06-12 12:53:59
Zlaté časy...
 
sunajn
Good old times sunajn 2011-06-12 12:52:34
Ha, jeden mali taký, tuším oproti PRIORI. Vtedy som sa o fotku nezaujímal, ale chodil som naňho kukať s bázňou v očiach.
 
Good old times Dodo PO 2011-06-12 12:32:14
Jasnačka, spomínam. Ja som však medzi uhorákom a čabajkou priviezol RICOCH-na z Pešti lebo v PRIORi mali jedného, ale iba na obrázku.
 
sunajn
Good old times sunajn 2011-06-12 11:28:00
To nič. Aj mne sa to stáva Jedná sa o súťaž s názvom ZENIT, ( myslím, že na školách) ešte z čias sociku, kde jednotlivé písmená predstavujú - Zručnosť, Elán, Nápaditosť, Iniciatíva, Tvorivosť.

https://www.siov.sk/zenit/9452s
 
dmedia
Good old times dmedia 2011-06-12 11:25:09
sunajn myslel na to ze vidiet z napisu Zenit iba IT. On je jeden z tych co si pamatame ako sa tieto fotopusky s 300-kou nosili-pasovvali zo ZSSR...
 
sunajn
Krajinka v objektive sunajn 2011-06-12 11:14:39
Zručnosť, Elán, Nápaditosť, Iniciatíva, Tvorivosť- nápaditosť, tvorivosť
 
sunajn
Good old times sunajn 2011-06-12 11:10:21
IT IT IT... žeby Zručnosť, Elán, Nápaditosť, Iniciatíva, Tvorivosť..?
 
Dano Leitman
Good old times Dano Leitman 2011-06-12 03:18:06
mmm smakinka a super rozostrenie na takom ohnisku som az neveril
 
AHA HALO Jozef Krajčo 2011-06-11 22:21:29
nice
 
Lieniak Fero Dodo PO 2011-06-10 19:01:18
Nevidím kabelku, tak asi máš pravdu …. Čo ten formát?
 
Umbras spiritus (an) myn 2011-06-08 21:33:19
Nebyť toho tieňa vľavo dole...
 
pekelnikivan
Umbras spiritus (an) pekelnikivan 2011-06-08 20:13:25
páči sa mi aj kompo a štvorcový formát je v tomto prípade správna voľba
 
combat113
Umbras spiritus (an) combat113 2011-06-08 11:09:42
Formát sa mi nepáči, krajinku by som vždy 3 : 2, alebo 2 : 3, alebo panoráma...
 
Lacus78
AHA HALO Lacus78 2011-06-07 12:07:45
super... i ja som už dávnejšie chcel vedieť čo to, a ako ďakujem.
a fajn foto pekne zakompovaný strom ..
 
Nico 1
AHA HALO Nico 1 2011-06-06 23:19:44
Môžeš mi niečo bliťšie napísať ktejto foto,hlavne čo sa týka toho gulového efektu?Ja sa to snažím nájsť už rok a zatial bez výsledne.Bola v ten deň hmla a v tedy sa zjavil tento úkaz alebo si to dorobil?Lebo je to fakt dobré!
 
b0baz
Wo farbe b0baz 2011-06-03 09:18:41
Pekný pohľad veru, to bude asi crop že ?
 
sunajn
Wo farbe sunajn 2011-06-03 00:32:47
Very šumné
 
rainy
Strom ide do neba rainy 2011-06-01 16:01:00
Skúsil som- čierna ešte ide.
 
Stránok 54 z 62
1 2 ... 52 53 54 55 56 ... 61 62