ephoto profile wallpaper
Lacus78

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne: niečo o mne: som chlapec z dediny(Bruty) na juhu Slovenska neďaleko od ústia Hrona a Ipľa do rieky Dunaj.. čiže nížina až až :) k fotografii som sa dostal pomerne neskoršom veku v 30tke, čiže som amatér. Postupom času ma tento svet úplne pohltil a dnes sa už často prichytávam na tom, že sledujem svet akoby cez objektív.. sledujem hru svetla a tieňa, hrám sa s myšlienkami a predstavujem si kompozície, a viac si všímam detajli.. Fotografia je pre mňa veľká hra, kde si zatiaľ iba hľadám svoje miesto a práve preto sa nezameriavam na niečo konkrétne.. Veľmi ma baví sledovať prácu fotografov,ktorý čo to už dokázali, alebo proste len robia krásnu prácu,ktorá teší a inšpiruje všetkých nás :) prajem všetkým krásne svetlá, s pozdravom : Čepec Ladislav
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Blesk / Osvetlenie, Divočina / Príroda, Krajina / Cestovanie, Makro, Montáž, koláž, úprava, Portréty / Ľudia, Svadba / Rodinná fotografia, Zvieratá,

Osobné údaje

Meno: Ladislav
Priezvisko: Čepec
Mesto: Bruty/Vráble
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 10. 02. 2010
Posledná aktivita: 2019-04-26 14:42:41
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Canon EOS 5D Mark II
Canon EOS 5D Mark III
Moje objektívy: Canon EF 100mm f/2.8 Macro USM
Canon EF 70-200mm f/2.8L IS II USM
Sigma 35/1.4 ART
Canon EF 85mm f/1.8 USM
Sigma 15mm f/2,8 EX DG DIAGONAL
Príslušenstvo:
Matúš Koprda
moja múza Matúš Koprda 2011-03-02 23:48:21
ďakuj Čákovi nie mne... (:
 
moja múza jurajkol 2011-03-02 23:41:29
Mne sa lubi,,,
 
DEVOTEE
moja múza DEVOTEE 2011-03-02 21:39:43
tak na bielom pozadi si to mal celkom uľahčené, zvolil by som iný typ \"príčesku\", hlavne prirodzenejší...
 
Matúš Koprda
moja múza Matúš Koprda 2011-03-02 21:08:56
pozri sem https://www.vivo.sk/article/36/Vystrihovanie-objektov-vo-fotke
 
JOK3R
moja múza JOK3R 2011-03-02 18:57:06
Cako ti možno poradí, inak je to zaujímavé až na tie vlasy
 
Koma
konzumácia Koma 2011-02-22 22:14:44
prepáč prosím....nechcem Vás vyrušovať, už je neskoro -a treba ísť spať, kukám že ešte stále jete - tak som si dovolil vyrušiť...a znova som sa na vás musel prísť pozrieť no fakt super pohľad to je.....neviem čím presne...ale super náladu mi vytvára....taká fakt smiešno, veselo pohodová fotka..jak do seba tlačíte a so záujmom telku kukáte
 
Anena
konzumácia Anena 2011-02-22 20:20:36
Vyborneeeee
 
falatka
konzumácia falatka 2011-02-22 16:47:16
zlatéééééé
 
Koma
konzumácia Koma 2011-02-22 14:21:06
No fakt ste podarení...normálne som sa začal smiať ...a rozklikol si tie vaše pózy, výrazy..činnosť viac krát...dík za náladu
 
PavolDelej
konzumácia PavolDelej 2011-02-22 14:13:07
funny
 
QuickShot
s gitarou QuickShot 2011-02-19 12:51:34
Popozeral som všetky fotky, nechce sa mi vypisovať, tak napíšem trebárs k tejto. Robíš pekné veci, super, páči sa mi...
 
QuickShot
OM QuickShot 2011-02-19 12:49:40
Zaujímavá fotečka.
 
vôňa kávy miki33 2011-02-18 12:10:21
z designoveho hladiska, apson pre mna sa tie dva zabery takto naaranzovane nehodia k sebe. Samotne su pekne ale takto su \"nasilu\" zlepene spolu.
 
lie
2010 až 2011 lie 2011-02-17 19:39:55
neni zač, ak fotka zaujme, rada pridám koment aby autor vedel, že odviedol dobrú prácu
 
trizzo
vôňa kávy trizzo 2011-02-17 16:49:14
idem sa uvarit kafe
 
Koma
v objatí Koma 2011-02-12 20:09:43
Dík kukol som....tak mi je už jasné , že prečo som to nepoznal......no a sranda, ešte som Ti chcel aj napísať a potom som to nechal tak....že určite sa tam niekde pod listami ...tam kde sa slnko najdlhšie a najviac opiera.....hotujú vykuknúť stopro nejaké snežienky
ahááá....takže do Pilišských vrchov..sa chodíte ..pelešiť
 
Marcel Rebro
3x3 Marcel Rebro 2011-02-11 13:15:52
.... sice 1/160 nas 300m APS-C (450 mm) nie je nic moc ... stativ nebol?
 
Marcel Rebro
3x3 Marcel Rebro 2011-02-11 13:14:48
kompozicne zaujalo, TK fakt bieda ... to je vyrez alebo co? lebo podla EXIF parametrov by to mohlo byt lepsie ...
 
sokoliar.bobor
v objatí sokoliar.bobor 2011-02-10 21:36:04
Jako to vidim tak hned mi prisiel na um film THE Road alebo hociaka Post Apo hra..
 
kávová II seifi 2011-02-03 17:14:49
neskúsil si mať tú ruku vyššie ? len na čiernom pozadí ?
 
Stránok 27 z 42
1 2 ... 25 26 27 28 29 ... 41 42