Walking between the lines Schody do nebe Lago di Misurina Rakuska jesen Svitanie pod LeMont Saint Michel Val di Funes version II. Na utese kostol stoji...ver II Hrad Neuschwanstein III. v2
marvi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne: ...fotim pre potesenie a zabavu...proste mi to prirastlo k srdcu:)
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Street fotografia,

Osobné údaje

Meno: Marek
Priezvisko: Vizy
Mesto: Nitra
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 25. 02. 2009
Posledná aktivita: 2026-04-06 13:17:52
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D7000
Moje objektívy: Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6 G ED AF-S DX VR
Nikkor 50mm f/1.8 AF
Tokina 11-16 f2,8 AF AT-X Pro DX
Príslušenstvo: Velbon Sherpa 435
martinchirila
Tam pod mrakom... martinchirila 2017-05-06 10:29:43
super miesto
 
Tam pod mrakom... ladislav83 2017-05-06 09:53:31
pekné
 
Hnedo - zelena František Gomboš (frago) 2017-05-04 13:53:31
pekné línie, porozmýšľal by som asi nad nejakým orezom
 
Lukáš Podracký
Hnedo - zelena Lukáš Podracký 2017-05-04 13:39:49
pekne
 
Krtko fotografom
Hnedo - zelena Krtko fotografom 2017-05-04 09:50:23
Paci .
 
Západovka Borton 2017-05-03 20:36:15
nemusi, ale potom je to leziak na pulte
 
Štefan Káčer
Západovka Štefan Káčer 2017-05-03 07:31:31
tiež by som komponoval inak, tá obloha na tomto mieste nie je úplne bežná a veľká časť spodku s pravou stranou by tam boli pre mňa zrejme navyše ... určite máš aj niečo podobné, ale táto ťa viac oslovila, čo je úplne fajn.
 
Sezóna fotografov začína:) harmonika138 2017-05-02 22:05:07
Takéto môžem, páči sa mi.
Pri prvom pohľade som si tiež myslel, že tá cesta to dosť nevhodne križuje, ale na druhej strane je v rytme vlnenia, tak sa tam celkom pekne zaraďuje a autíčko na ceste pekne vytvára protipól fotografovi. Horná zelená to potom celé uzatvára.
 
Západovka Borton 2017-05-02 22:00:34
Kompozia a krovie vpravo - nedotiahnute
 
... jbalaz 2017-04-29 20:32:12
Mozem sa opytat kde to je?
 
pifra
Gardena pass a jeho kaplnka pifra 2017-04-16 12:27:23
Veľmi pekné
 
Paladin25
Gardena pass a jeho kaplnka Paladin25 2017-04-16 11:45:53
Super miesto ... určite by bolo ešte zaujímavejšie pri lepšejšom svetle... ale aj kompozične sa ti fotografia podarila....
 
karrlok
.... karrlok 2017-04-15 23:12:24
Krásne foto.
 
Nomád
.... Nomád 2017-04-15 21:31:44
pastva pro oči, tedy alespoň pro ty moje
 
.... Ivinka 2017-04-15 21:22:10
Krásne
 
misík
Kaplnka z trochu iného uhla misík 2017-04-14 20:23:27
Pekný záber, takéto kompozície sa mi páčia.
 
Kaplnka z trochu iného uhla 21271 2017-04-14 17:46:24
Krása.
 
Sezóna fotografov začína:) 21271 2017-04-14 17:37:18
Paráda
 
Radoceno
Kaplnka z trochu iného uhla Radoceno 2017-04-14 14:57:24
Super!
 
Jerry C.
Sezóna fotografov začína:) Jerry C. 2017-04-14 13:58:10
tiež pekná
 
Stránok 18 z 68
1 2 ... 16 17 18 19 20 ... 67 68