Svitanie pod LeMont Saint Michel Val di Funes Val di Funes version II. Rakuska jesen Schody do nebe Velka Studena Dolina Výhľad z Ostrvej Na utese kostol stoji...ver II V krajine fjordov
marvi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne: ...fotim pre potesenie a zabavu...proste mi to prirastlo k srdcu:)
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Street fotografia,

Osobné údaje

Meno: Marek
Priezvisko: Vizy
Mesto: Nitra
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 25. 02. 2009
Posledná aktivita: 2026-04-06 13:17:52
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D7000
Moje objektívy: Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6 G ED AF-S DX VR
Nikkor 50mm f/1.8 AF
Tokina 11-16 f2,8 AF AT-X Pro DX
Príslušenstvo: Velbon Sherpa 435
Jerry C.
Kaplnka z trochu iného uhla Jerry C. 2017-04-14 13:55:25
pekné !
spomenul som si na WS s Jožkom M.
 
M41
Kaplnka z trochu iného uhla M41 2017-04-14 12:32:50
Pekny pohlad.
Farby su origos? Zelena a modra mi pridu uz dost divoke.
 
paoravec
Sezóna fotografov začína:) paoravec 2017-04-14 11:51:09
"foto bey autora a auta , inac O.K.
 
Robson65
Kaplnka z trochu iného uhla Robson65 2017-04-14 10:07:47
tento širší pohlad je fajn
 
Lukáš Podracký
Sezóna fotografov začína:) Lukáš Podracký 2017-04-14 09:40:36
viem si predstavit bez fotografa len s autickom bolo by to o dost lepsie. a kludne aj bez tej prvej zelenej
 
Šály Ivan
Sezóna fotografov začína:) Šály Ivan 2017-04-14 08:45:52
To som chceli ísť aj ja.....nakor som skoncil inde...
 
Šály Ivan
Sezóna fotografov začína:) Šály Ivan 2017-04-14 08:17:38
Kedy takto pekne svietilo...?
 
Lukáš Podracký
Stairway from darkness Lukáš Podracký 2017-02-22 22:58:20
paci
 
-rs-
Stairway from darkness -rs- 2017-02-22 10:31:10
fajne
 
Krtko fotografom
Stairway from darkness Krtko fotografom 2017-02-22 07:22:01
Paci .
 
Chobotnica nad hladinou... worker1111 2017-01-07 21:19:39
kde je Bokod?
 
Chobotnica nad hladinou... Peter Hood 2017-01-07 19:21:30
pekný motív, ešte trocha slnka a super!!!
 
M41
Chobotnica nad hladinou... M41 2017-01-07 10:54:08
Ako vyhybky na kolajniciach.
Dobre to je.
 
jugin
Na nitrianskej kalvarii jugin 2016-12-24 11:33:36
pekne si to slnko zakomponoval, ja by som volil trosku miernejšie farby a trochu iný pp asi, ale páči sami to
 
Na nitrianskej kalvarii Timon 2016-12-24 00:44:07
Má to kus mystického nádychu, aký sa k tomuto motívu hodí. Veľmi fajn.
 
Krtko fotografom
Na nitrianskej kalvarii Krtko fotografom 2016-12-23 14:18:38
Paci .
 
Na nitrianskej kalvarii mab 2016-12-23 10:09:09
krásne...na dnešné dni hlavne slnečná+++
 
M41
Bokod 2 M41 2016-12-11 11:51:43
Pekne miesto. Nepada to az prilis do prava?
 
Gýčovka zo Zanzibaru misog 2016-12-08 19:04:05
parada
 
Bokod DrZak 2016-12-08 09:48:54
pekne, ja som to tam tiez uz raz hladal, neuspesne, nejake gps koordinaty nahodou?
 
Stránok 19 z 68
1 2 ... 17 18 19 20 21 ... 67 68