Prozaické momenty Blízke stretnutie Obrázky z výstavy Mission Impossible Obrázky z výstavy Prechod do inej dimenzie Obrázky z výstavy Krajinka Krajinka Obrázky z výstavy
matwey

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Abstraktná fotografia, Architektúra, Experiment, Montáž, koláž, úprava,

Osobné údaje

Meno: Martin Matwey
Priezvisko: Tudík
Mesto: Žilina
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 27. 07. 2011
Posledná aktivita: 2018-02-07 15:47:07
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: matwey.martin@gmail.com
Web stránka: https://500px.com/matwey13

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Fujifilm X10
Fujifilm X70
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo: - FED 5 - analog film camera
- Praktica Super TL - analog film camera
- Statív Velbon EX-440
Krtko fotografom
The Endless River Krtko fotografom 2017-07-20 09:26:10
Paci .
 
Nomád
Stará štruktúra Nomád 2017-07-19 21:57:42
líbí se mi výtvarným pojetím
 
jiskerka
Continuo jiskerka 2017-07-19 09:22:56
No, kde berú tie časy? proste nenechajú "hádzať" automatiku a všetko nastavujú manuálne Fotografia sa ti ale vydarila, Mat
 
Continuo peter01852 2017-07-19 07:30:40
ohladne toho ND1000 filtra, mozno ti trocha pomoze aj moja skusenost...ked som ho pouzival na zrkadlovke, tak som najskor nakomponoval, zmeral expoziciu a predostril v A rezime a potom som to prepol do manualu (komplet expoziciu + ostrenie), pretoze pri nedostatku svetla by som cez OVF aj tak nic nevidel. Potom som pomocou expozicnej tabulky odratal 10 EV, ked sa mi zdal cas kratky tak som priclonil, pripadne pridal polarizak..na X70-tke mas sice zivy nahlad, takze vidis vsetko aj s filtrom, ale skus to a uvidis co to spravi, ci tam nebudu prepaly...na mojej X70-tke som si tiez vsimol, ze skoro aj pri uplnej tme mi hadze casy okolo 1/10 s (samozrejme pri vyssom ISO), takze mozno je to aj fotakom...mne to ale nevadi, pretoze krajinu som s nou este asi ani nefotil
 
Stará štruktúra 21271 2017-07-18 21:40:29
Krásne.
 
Stará štruktúra misog 2017-07-18 12:19:22
super
 
Habatka
Stará štruktúra Habatka 2017-07-18 06:27:59
Na parádu.
 
Nomád
Continuo II Nomád 2017-07-14 23:58:02
BW mi sedí víc než předchozí barevná verze
 
Robson65
Continuo II Robson65 2017-07-14 18:17:29
BWčko pre mňa lepšie, viac vyniknú detaily
 
Robson65
Continuo Robson65 2017-07-14 18:15:35
tiež sa niekedy divým časom, ktoré mi s ND1000kou vychádzajú...dosiahnuť expozície od 200 do 300 sec je aj pre mňa zatial ojedinelý jav, Mat ono asi záleží na zbytkovom svetle a možno aj na tom, v akom prostredí fotíš, voda asi posobí ako odrazová plocha a znásobuje zbytkové svetlo a preto asi len tých 10 sec...ale to len tak dumám ja som mal pri mori tiež časy v podvečer okolo 30 sec s ND1000kou ale akonáhle zapadlo a prisla modra hodinka, tak som uz dosahoval aj tych 250 sec. a dokonca len s CPLkom som mal problem dostat sa do 30 sec. aby som nemusel bulbovať a vyrátavať čas a poviem ti, ze ma dokazalo nastvat, ked som pacol 256 sec. expo a uz som v podstate viac nestihol a doma som zistil, ze som si cas zle vyratal
 
Continuo II misog 2017-07-14 13:33:43
obe su fajn cb asi viac sa mi paci zvyrazni to ten konar v popredi
 
Ajax2
Continuo II Ajax2 2017-07-14 11:48:24
Tá včerajšia sa mi viac páčila.
 
Marcel Rebro
Continuo II Marcel Rebro 2017-07-14 09:20:37
Aj BWčko je fajn. Resp. pre mňa ešte lepšie ako farba.
 
Marcel Rebro
Continuo Marcel Rebro 2017-07-14 08:35:20
Názov podčiarkuje motív
 
Krtko fotografom
Continuo II Krtko fotografom 2017-07-14 07:50:14
Paci .
 
Continuo II 21271 2017-07-14 07:02:58
Pekná, ale mne viac sekla tá včerajšia v tých zladených farebných tónoch.
 
nodez
Continuo nodez 2017-07-13 19:19:26
Zmena času prináša nové pohľady.
 
Robson65
Continuo Robson65 2017-07-13 18:56:03
velmi zaujimavá tonalita Mat
 
Continuo misog 2017-07-13 09:45:57
parada
 
Continuo 21271 2017-07-13 07:58:48
Výborne farebne zladené farby na okraji vody a na oblohe.Pekná fotka.
 
Stránok 13 z 219
1 2 ... 11 12 13 14 15 ... 218 219