wedding svadobná +-+ Zuzana **** ??? B Woman in fire +++ Sleeping Beauty
momasko

O mne

Niečo o mne: Najcastejsie pouzivam facebook tak ak nahodou niekto nieco tak ma najdete podla mena.
Motto:
Ponúkam služby: portréty
Zameriavam sa na: Akt / Glamour, Portréty / Ľudia, Svadba / Rodinná fotografia, Umelecký akt,

Osobné údaje

Meno: Tomas
Priezvisko: Paule
Mesto: Partizanske
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2026-06-16 09:27:14
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: pauletomas@gmail.com
momasko84 Skype účet: momasko84
https://www.facebook.com/fotografTomasPaule Facebook: https://www.facebook.com/fotografTomasPaule
Web stránka: http://www.tomaspaule.sk

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D300S
Moje objektívy: Nikkor 50mm f/1.4 G AF-S
Nikkor 17-55mm f/2.8G ED-IF AF-S DX
Príslušenstvo:
Paladin25
... Paladin25 2026-05-19 17:15:13
Samozrejme je to Vaše právo. Potom sa ale nemôžete sťažovať že táto stránka alebo svet okolo nás ide do pekiel...
 
.... warwick 2026-05-19 15:18:12
Je to natesno.v tom stvorci. Mohlo to mať priestornejsi formát. Ale tak lepšie ako nič. Chýbajú tu takéto fotky.
Ked toto Krtko uvidí… a aabe keď toto uvidí …
 
... Borton 2026-05-19 09:37:18
Pane, nechcem tu riesit vztahy medzi clenmi stranky. Ako citam, K.str. komentoval fotografiu a pisal si s autorom, ten je dnes nevinny.
 
Paladin25
... Paladin25 2026-05-17 21:51:05
Tak stále to robí ten istý a jeden človek acton, brixton, gytheio, sowa.
Nový nick staré zvyky.

 
... warwick 2026-05-16 04:03:16
Prečo je to take natlačené k pravému okraju? Ale inak lepšie ako nič. Chýbajú tu takéto fotky.
 
... Borton 2026-05-15 20:23:13
Rad citam diskusie k fotografii, a nie vyjadrenia k diskutujucemu. Nasledne sa to zacne uberat do pekiel.
 
... jozef84 2026-05-15 17:41:56
Od tohto "odborníka" a samozvaného kritika pod nickom "warvick" by som si vôbec nenechal radiť. Fotka je super.
 
vajsko
... vajsko 2026-05-15 14:39:25
Pre mňa by to mohlo byť viac na stred, inak fajn
 
Paladin25
... Paladin25 2026-05-15 14:37:10
Výborná práca!
 
Drajvan
... Drajvan 2026-05-15 14:33:11
Parada
 
veronika.pat
... veronika.pat 2026-04-15 14:44:36
Toto si viem predstaviť (celú sériu) niekde v galérii. Super
 
.... harmonika138 2026-04-15 10:45:22
Toto som si všimol až dnes. Včerajšia i táto fotka hneď upútajú pozornosť a nútia k zamysleniu, čo je podľa mňa dobre. Prevedenie veľmi dobré. ( viem, že u Teba štandard )

 
... seifi 2026-04-15 09:21:55
ja si dovolím povedať, že obecenstvo je tu zamerané na tématicky inak zamerané fotografie ...
 
... jozef84 2026-04-15 08:28:22
Pekný kontrast
 
... harmonika138 2026-04-14 20:24:53
Som pri tejto fotke asi štvrtý krát. Vyvoláva vo mne rozpor. Myslím si, že práve o to Ti išlo . Aj preto si trúfam povedať, že je to dobrá fotka.
 
... seifi 2026-04-01 10:52:46
veselého prvého apríla ... pekný pozdrav
 
stefi43
Illusion 03 stefi43 2025-02-19 09:41:52
Celá táto séria je výborná...
 
lamik
Illusion 02 lamik 2025-02-11 15:21:00
Aj Tono S. môže závidieť! Bravo!
 
0001 warwick 2025-02-06 14:48:46
Dobre to je. Nechápem ako je možné ze sa toto nestalo foto dňa… Ztejme tá silueta ježibaby v ponožkách je prijateľnejšia pre krajinkársku väčšinu na tomto portále 🙂
 
Hakuna Matata
0001 Hakuna Matata 2025-02-05 21:08:56
Možno škoda pramienka vlasov cez ucho a zrejme by som retušol tie jemné kožné čiarky na pravom bedre, ale inak veľká paráda, super [aj fotograf, aj model, aj ateliér ]
 
Stránok 1 z 71
1 2 3 ... 70 71