Marcel Rebro wallpaper
故其疾如風
其徐如林
侵掠如火
不動如山
detail profilu zobraziť profil fotografiu

O mne

Niečo o mne: K vôni vývojky som prvýkrát pričuchol v roku 1985 v Stredisku vrcholového športu v Lučenci. S foťáčikom Smena 8M som sa snažil zachytávať kolegov parašutistov pri pristávaní, výskoku z lietadla, ba dokonca aj počas voľného pádu. Zväčšovák a červené svetlo sa stali mojimi priateľmi. S prechodom na farebný film som sa pre zmenu stal priateľom fotolabov. V roku 2001 som digitalizoval a po mnohých výmenách fototechniky som zakotvil pri digitálnych zrkadlovkách Nikon. Paradoxne táto zmena znamenala postupný návrat k čiernobielej fotografii a filmu. Najskôr to boli „len“ čiernobiele street fotografie, pribudlo karate, krajinky a infračervená fotografia. Dnes som takmer výlučne čiernobiely. Pri čiernobielej fotke si nerobím ťažkúhlavu z vyváženia bielej, farebných profilov pri tlači a viac si vychutnávam samotné fotografovanie. Čiernobiela fotografia ma oslobodzuje. Žánre, ktoré fotím, korešpondujú s mojimi záľubami – karate, lyžovanie, potápanie,(vysokohorská) turistika, cestovanie.
Motto: Motto? Foto!
Ponúkam služby:
fotenie v ateliéri
fotenie v exteriéri
fotenie svadieb a akcií
reklamná fotografia
portréty






Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Krajina / Cestovanie, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Šport / Akcia, Tradičná čiernobiela fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Marcel
Priezvisko: Rebro
Mesto: Račišdorf
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2024-05-29 07:17:02
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: marcel@rebro.sk
marcel.rebro Skype účet: marcel.rebro
https://www.facebook.com/marcel.rebro Facebook: https://www.facebook.com/marcel.rebro
Web stránka: http://www.rebro.sk

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
markato1
Večerná panoráma markato1 2018-03-22 14:54:27
fajn,pekne to vyslo
 
Krtko fotografom
Večerná panoráma Krtko fotografom 2018-03-22 09:49:22
Páči .
 
Asti
Večerná panoráma Asti 2018-03-22 05:14:50
Pekné! To je Rača? Výborný dojem
 
Dedo
Večerná panoráma Dedo 2018-03-21 20:55:29
+fajn impakt
+ farebné kompo / správne načasovanie /
+ dobrá práca
 
jerzi45
Útek z hmly jerzi45 2018-03-21 17:26:46
zjavne vydarená cesta na kriváň...
 
Pauza Hanigal 2018-03-21 11:15:44
Opäť veľmi pekné a verím, že pre tých troch na nezaplatanie ... ...
 
pifra
Pauza pifra 2018-03-21 08:44:12
super
 
jugin
Cestou na Kriváň jugin 2018-03-21 08:11:43
Parádna fotka a ako som Ti písal pri inej fotke, výborná séria. Ale nedá mi trošku si rypnúť, nie je tam teraz uzávera chodníkov?
 
jugin
Útek z hmly jugin 2018-03-21 08:02:20
Paráda Marcel. Celá séria sami velmi páči.
 
Pauza 21271 2018-03-21 07:10:05
Pekné.
 
Útek z hmly Hanigal 2018-03-20 13:21:09
Krásne. Takéto sa mi veľmi páčia. Na stene na niektorej chate v Tatrách by vynikla...
 
jardodo
Cestou na Kriváň jardodo 2018-03-20 07:43:08
Nie som fanúšik RX100. Mal som III jej výstup sa mi nepáčil. No Tvoje fotky ma takmer vždy vedia upútať. Ale v pozadí za tým prevodom do ČB si viem zhruba predstaviť čo Ťa k tomu viedlo.
PS. Bol si aj s Tribulom?
🙂
 
Roman Point
Cestou na Kriváň Roman Point 2018-03-20 02:56:26
Vidím že si zase vymenil mydlo a opäť za ro skoro najdrahšie - to fotí podľa mňa samé
Foto fajná a nevadí mi ani ten čierny kus oblohy.. Cela tá foto je taká dramaticky tieňovo kontrastná. Naozaj vydarený a hlavne vyšlapaný cvak
 
Roman Point
Cestou na Kriváň Roman Point 2018-03-20 02:54:39
Stmavenie oblohy nespôsobi dFine. dFine je veľmi mocný nástroj ak ho vie človek používať = nie na jeden klik. Musím pozrieť ten topaz čo si spomínal.. Je to extencia pre Lr PS alebo samostatný program ( vhodný aj na astro? )
 
Cestou na Kriváň Tomáš Machara 2018-03-19 22:44:11
Marcel, fotka pekna, tvoje skialpove CB mam rad, len ta obloha posobi ako machlanina. Mne by primerany sum nevadil, rusil by ma menej, obzvlast v CB verzii. Dfine neni tiez ziaden sampion v odsuovani. Topaz denoise robi trochu lepsi job...aspon sa mi tak zda
 
Jozef Sádecký
Cestou na Kriváň Jozef Sádecký 2018-03-19 17:54:05
Super pekna foto ...len mi nesedí obloha robil s stým niečo ?
 
-rs-
Cestou na Kriváň -rs- 2018-03-19 14:35:41
super
 
Dedo
Cestou na Kriváň Dedo 2018-03-19 11:12:33
+ pekný krajino-portrét
+ impakt
+ prevedenie
 
Dedo
Útek z hmly Dedo 2018-03-19 11:10:13
+ impakt
+ prevedenie
 
Matej Michalik
Cestou na Kriváň Matej Michalik 2018-03-19 09:49:04
Taketo mozem.
 
Stránok 68 z 600
1 2 ... 66 67 68 69 70 ... 599 600