Rýchle autá II. Príbeh mora II. nad dolinou Hornádu naša krajina vodopády III. Temné tajomstvo nad morom Zimné pohladenie II. Írske pohľady Cesta života Tam, kde je život ... II.
NIKA02

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto: "Logik wird dich von A nach B bringen, Phantasie wohin du willst" (Albert Einstein)
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Krajina / Cestovanie, Šport / Akcia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Nika
Priezvisko:
Mesto:
Domovská krajina: Nemecko


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 03. 10. 2010
Posledná aktivita: 2023-08-06 14:18:56
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D7200
Moje objektívy: Nikkor 18-140 mm f/3.5-5.6G ED VR
Príslušenstvo:
DEVOTEE
Opri sa o mňa ... DEVOTEE 2013-10-25 09:30:31
Fajn miesto
 
Duvaliere
Opri sa o mňa ... Duvaliere 2013-10-25 08:51:18
zaujímavá úprava ...
 
milanF
Opri sa o mňa ... milanF 2013-10-25 08:46:06
 
Majo77
Odchody s nádejou Majo77 2013-10-21 21:27:12
veľmi dobré
 
Komi
Odchody s nádejou Komi 2013-10-21 21:00:04
 
milanF
Odchody s nádejou milanF 2013-10-21 13:35:11
 
Komi
Letiace tiene Komi 2013-10-19 20:27:49
 
... odkaz ... lubo.k 2013-10-19 09:57:34
krasna foto...drzim palce..vela takychto...pekny vikend prajem
 
Frola
Letiace tiene Frola 2013-10-19 08:13:55
škoda chaty ve stínu...
 
milanF
Letiace tiene milanF 2013-10-18 20:07:41
 
pekelnikivan
Letiace tiene pekelnikivan 2013-10-18 17:36:22
príjemné farby
 
Havirka
Letiace tiene Havirka 2013-10-18 13:22:20
kraaasne farby
 
Letiace tiene mmonizak1 2013-10-18 13:19:59
fajn
 
Stratený Stano
Letiace tiene Stratený Stano 2013-10-18 13:14:10
Kam až doleteli...? Páči sa mi, že autor hľadá vo scéne čosi, čo potom vyjadrí v názve foto... Kľudne sa dalo napísať Tá a tá dedinka pod tým a tým kopcom... ale už by to bolo o level nižšie...
 
saxo
októbrová krajinka IV. saxo 2013-10-15 17:13:09
pekna
 
zeschlan
októbrová krajinka IV. zeschlan 2013-10-15 11:13:16
Nepáči sa mi veľmi kompzícia, hlavne urezaný masív v phr a moc svetlý pás dole vľavo, chcelo by to podla mňa podísť bližšie k nemu a fotiť viac zľava hore ten pekný kopček čo sa rysuje. Inak farby celkom fajn
 
snaha
októbrová krajinka IV. snaha 2013-10-15 10:08:00
pekná pohľadnica
 
Duvaliere
októbrová krajinka IV. Duvaliere 2013-10-15 10:05:49
 
Jerry C.
októbrová krajinka III. Jerry C. 2013-10-14 00:39:02
čím ďalej tým krajšie foto sem dávaš
nádherný kraj ... muselo byť super
 
Majo77
októbrová krajinka III. Majo77 2013-10-13 01:13:53
veľmi pekné
 
Stránok 87 z 169
1 2 ... 85 86 87 88 89 ... 168 169