búrka nad morom Írske pohľady Rýchle autá II. naša krajina Jesenné variácie vodopády II. Slovenské pohľady III. Zimné pohladenie II. príbeh mora Cesta života
NIKA02

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto: "Logik wird dich von A nach B bringen, Phantasie wohin du willst" (Albert Einstein)
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Krajina / Cestovanie, Šport / Akcia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Nika
Priezvisko:
Mesto:
Domovská krajina: Nemecko


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 03. 10. 2010
Posledná aktivita: 2023-08-06 14:18:56
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D7200
Moje objektívy: Nikkor 18-140 mm f/3.5-5.6G ED VR
Príslušenstvo:
pri Dunaji steve-v 2013-10-01 17:48:05
dobrý nápad , ale tie svetlá sú nejaké silné
 
milanF
pri Dunaji milanF 2013-10-01 15:21:15
 
rbr69
Pri Dunaji rbr69 2013-09-27 08:32:36
ja budem byvat na lodenici pod mostom, takze to mozem sfotit vecer aj rano aj v noci az do nedele
 
Majo77
Pri Dunaji Majo77 2013-09-26 20:53:58
tá úprava sa mi tiež páči
 
jan.zitniak
Cesta domov jan.zitniak 2013-09-26 20:44:54
Vdaka. Tu cestu velmi dobre poznam. Par krat do roka tadial cestujem, rovnako ako male dieta som chodieval do Sturova za dedom
 
walde
Pri Dunaji walde 2013-09-26 20:43:40
...príjemná úprava
 
Komi
Pri Dunaji Komi 2013-09-26 20:35:26
 
rbr69
Pri Dunaji rbr69 2013-09-26 20:25:36
Pekne ... Zajtra som tam
 
Pri Dunaji nvs 2013-09-26 18:12:48
pekný pohľad
 
snaha
Pri Dunaji snaha 2013-09-26 17:39:44
pekná starinka
 
streak5
Pri Dunaji streak5 2013-09-26 14:08:04
fajnové
 
skokanix
Pri Dunaji skokanix 2013-09-26 13:15:20
príjemná fotečka
 
mirabella
Pri Dunaji mirabella 2013-09-26 11:57:10
very nice
 
Pri Dunaji badboys 2013-09-26 11:22:40
Ta to už hej.
 
Ivan .
Pri Dunaji Ivan . 2013-09-26 10:40:06
 
Ivan .
Pri Dunaji Ivan . 2013-09-26 10:19:50
Ak môžem. Tak , dal by som : alebo preč tu plťku na ľavom brehu ,alebo by som to fotil viac z ľava ,tak aby sa do záberu vôbec nedostala.Použil by som dlhší čas a myslím ,že ak by bolo zreteľnejšie vidieť robusnú konštrukciu mosta...........bolo by to super...............myslím.
Ale ľahko sa mudruje doma v teple...........
 
milanF
Pri Dunaji milanF 2013-09-26 10:13:20
 
Ivan .
Pri Dunaji Ivan . 2013-09-26 10:12:21
Takto.
 
RadovanŠkohel
Pri Dunaji RadovanŠkohel 2013-09-26 10:11:25
Určite lepšie ako modré
 
rbr69
Večer pri Dunaji rbr69 2013-09-24 11:45:10
tak nejak
 
Stránok 89 z 169
1 2 ... 87 88 89 90 91 ... 168 169