ephoto profile wallpaper
nvs

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám
Neexistuje rovnaký pohľad, každý sa inak pozerá...
detail profilu zobraziť profil fotografiu

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Portréty / Ľudia,

Osobné údaje

Meno: n_v
Priezvisko: s
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 29. 10. 2011
Posledná aktivita: 2020-04-17 20:25:30
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
nvs
jessica nvs 2013-06-08 23:31:39
tak potešilo ma
 
nvs
jessica nvs 2013-06-08 23:27:06
v čb sa mi to páči
 
nvs
na rybách nvs 2013-06-08 20:46:04
 
nvs
slavka nvs 2013-06-08 20:41:34
pekný portrét zaujala
 
nvs
súmračník jahodový nvs 2013-06-08 19:16:54
aký názov pekný má súmračník jahodový, akoby za súmraku na jahodách svoj pobyt mal, nevidela som ho na jahodách ešte, ale na lúkach, divorastúcich kvetov, pekný je, možno podľa bielych škvrniek akoby bodočiek na jahodách meno jeho...
 
nvs
octopus nvs 2013-06-08 12:35:37
asi jedno to nie je, každá fotografia svoju myšlienku má a mala by ju vystihovať z pohľadu autora, mala by vyvolať pocity, ktoré do nej autor vložil, empatiou sa preniesť do pocitov autora, ak som správne pochopila, fotka by mala byť akýmsi protestom ženy chobotnice chobotnicou byť, len pri predstave ako žehlička živú chobotnicu škvarí som sa preniesla do pocitov chobotnice živočícha, tak preto tie zmiešané pocity mam, ale predpokladám, že Marya sa vyjadrí sama, súhlasím, že fotka nie je tuctová a je veľmi dobre spracovaná
 
nvs
ošúchanček nvs 2013-06-08 12:18:52
ja viem, že nie Ty, na stránke je mnoho ľudí, ktorí sa otvorene nevyjadria, je to vlastnosť človeka, tak ju musím prijať, ale vždy možnosť mám slobodne sa vyjadrovať, zatiaľ som sa tejto možnosti sama nepozbavila, tak pocit svoj som vložila
 
nvs
girl and her music nvs 2013-06-08 12:08:14
cez pocity k človeku a jeho komunikácii, pocit spája telo aj dušu, tak harmónia sa vytvára.... pekná fotka aj vyjadrenie v nej
 
nvs
octopus nvs 2013-06-08 11:53:10
možno vyjadrenie koniec ako protest ženy chobotnice chobotnicou byť aj tak to môžem chápať
 
nvs
octopus nvs 2013-06-08 11:19:55
radšej sa pripravím na mínusovanie môjho komentára , pomaly si zvykám, TK, kompozícia je ako vždy výborná, o tom sa nedá pochybovať, teraz prejdem k pocitom, tie každý iné môže mať, na mňa po stránke emocionálnej nezapôsobila dobre, skôr bolesť som pocítila a tej chobotnice mi prišlo ľúto, takto pociťujem akoby žena nebola ako chobotnica, čo osem rúk musí na všetko mať a všetko stíhať - asi to mala byť myšlienka, ale u mňa to vzbudilo pociť žena ničiteľka, ešte viac to zdôrazňuje ta para zo žehličky, tak asi iné myslenie mám naozaj a inak sa na všetko pozerám, fotka je naozaj umelecká, bola by som rada, keby to bolo chápané ako pocit a nie niečo iné, ako tu užívatelia vo zvyku majú
 
nvs
ošúchanček nvs 2013-06-08 11:03:53
keď nevidím druhú anténku, za to sa mínus ku komentu dáva? Pane Bože, to je čo za systém vyjadrovania, tak napíšem otvorene Natália, anténka tam, len zle sa pozeráš,, keď unavená som a týždeň dve tri hodinky spím, nemusím vidieť tak ako iní, teraz ju tam vidím, určite tam je, dobre som sa vyspala . Tak už radšej žiadne komenty písať nebudem, len klikať ako tomu hovoríte anonymný hlas....prajem všetkým príjemný deň a hlavne človečenstvo v sebe mať
 
nvs
moje zlaticko nvs 2013-06-07 22:03:39
ja sa aj za mínus k môjmu komentáru poďakujem a zamyslím sa, všetko, čo prichádza, človek má prijať, lebo aj to negatívne svoj zmysel má, ak sa mám zamyslieť nad svojím komentárom, tak by som rada vedela , čo je negatívne na mojom komentári. Fotka ma zaujala, nepíšem, že je fotka výborná, tiež ich výborné nemám, ale svoj pocit hádam slobodne vyjadriť môžem, či radšej ticho byť mám?
 
nvs
moje zlaticko nvs 2013-06-07 21:24:01
skúsila by som aj čb verziu, zaujala
 
nvs
i, príbeh klobúka II. nvs 2013-06-07 16:33:55
padáčik snov od pána Taua, možno jej splní želania...
 
nvs
ošúchanček nvs 2013-06-07 16:11:10
pozerám a týkadielko nevidím, musí mať potom motýlik problémy, sú dôležité pre ich život, zmyslové orgány má tam, to bude motýlik s problémami svoj let aj život prekonávať
 
nvs
Piecky III nvs 2013-06-07 16:01:49
pekne to vyzerá, pozerám na tie brvienka, na ktoré treba stúpať, tam sú dobre otočené, rezom hore, pamätám si nepríjemnú skúsenosť, keď som v Slovenskom raji bola, tiež som po takých šla, ale brvienka chrbtom hore boli otočené, voda z vodopádov striekala, boli veľmi šmykľavé, mazľavé, tak som zabalancovala a spadla do vody a tá ma vyhodila hore a poriadne o skaly šuchla a späť... neviem, prečo boli opačne otočené, môj pád na tom mieste asi prvý nebol, cestu späť cez Kláštorisko som nejako zdolala, ale následky sa ukázali neskôr, neviem, či by som sa cestou raja opäť vydala, pohľady tam boli krásne, aspoň spomienka v pamäti na ne ostala aj keď s nepríjemnou skúsenosťou
 
nvs
___ nvs 2013-06-06 22:38:23
pekná prirodzená fotka, pekná kompozícia, prevod veľmi dobrý je ako vždy... so záujmom pozoruje
 
nvs
. nvs 2013-06-06 21:56:49
 
nvs
milovanie v tráve nvs 2013-06-06 21:51:26
 
nvs
skákavka nvs 2013-06-06 21:42:46
odpovedala som na svoj komentár omylom, všetky bábätká sú krásne
 
Stránok 248 z 340