ephoto profile wallpaper
nvs

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám
Neexistuje rovnaký pohľad, každý sa inak pozerá...
detail profilu zobraziť profil fotografiu

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Portréty / Ľudia,

Osobné údaje

Meno: n_v
Priezvisko: s
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 29. 10. 2011
Posledná aktivita: 2020-04-17 20:25:30
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
nvs
Nellinka nvs 2013-06-04 17:41:58
má svoju myšlienku, akoby otázka s hľadaním odpovede, zaujala fotečka, pekný prevod má a ten náklon upútal ma
 
nvs
zlatá rybka nvs 2013-06-04 17:16:49
ja želania nemám, lebo aj tak príde len to, čo prísť má, nech sa jej dobré vodí, akoby vo vzduchu bola, zaujímavá je
 
nvs
chalupári nvs 2013-06-04 16:51:25
budú z nich dobrí chalupári aj neskôr
 
nvs
Strach z neznáma... nvs 2013-06-04 16:29:54
ešte by som to okienko malinko pootvorila, ale asi sa nedalo
 
nvs
cesta k nebezkej bráne nvs 2013-06-03 23:22:00
veľmi pekný pohľad
 
nvs
morský koník v Malej Fatre nvs 2013-06-03 21:25:46
ešte aj nôžky preložené má
 
nvs
Rozprávková houbička II nvs 2013-06-03 19:34:48
z rozprávočky o námesačnej noci
 
nvs
Filip nvs 2013-06-03 16:55:50
pekná fotka, pocit v nej je
 
nvs
Agátka nvs 2013-06-03 16:50:06
jednoducho krásna
 
nvs
Kuiperov pás nvs 2013-06-03 16:45:28
životadarná čistiaca farba jantárova, aspoň ja ju vnímam tak, KBO by asi protirečilo, teplo a energiu dá, pre dáždniček to asi neplatí, v sieti sa zamotal
 
nvs
Nellinka nvs 2013-06-03 16:33:13
je krásne, keď dieťa v sebe pokoj a úsmev má a nevie, čo je to byť sám a bez opory životom prebíjať sa....
 
nvs
ísť ďalej nvs 2013-06-03 16:30:16
tak pokračovanie v tejto fotke na podobnú nadväzuje, v tej prvej rozhodovanie a tu cesta pokračuje, na ceste sila temna a sila svetla, temno láka a sľubuje, keď za mnou pôjdeš, kľúč ku šťastiu sľubujem, pozri, počuješ, hľa, stačí hore pozrieť sa a už ho máš, ale on vie, že cestu by nevrátil späť, tak sa cestou ďalej uberá a hlas svojho svetla, čo v sebe má mu smerovanie dá...
 
nvs
polnočné volanie nvs 2013-06-03 15:47:44
mne to pripomenulo časy detstva, keď som mala skúšku nebojácnosti zložiť a dokázať, že tmy sa nebojím a neverím v nadprirodzené javy , tak o polnoci sme sa vybrali potajme na cintorín vyzbrojení svojou odvahou a hviezdami nad hlavou, Bolo to presne na Luciu, čakala som na krížnej ceste pred cintorínom, či sa nejaká bosorka neobjaví. Ruky vo vreckách a v ruke svoj kamienčok som držala a v pästi zohrievala Bolo počuť nejaké šuchoty, ale to vánoček som si povedala a hrdinsky som sa k cintorínu poberala. Vtedy to nebolo ešte osvetlené, ale čo si dobre pamätám, počula som svoj vlastný tlkot srdca. Cestu som úspešne absolvovala aj s nebojacnými, ale veselo nám veru nebolo, boli sme našpikovaní predsudkami a rúznymi príhodami, tak nie čudo. Keď som dospelá bola, zvláštny úkaz som na cintoríne videla, nie, nezľakla som sa, ale viem, že niečo mimo nás existuje, nedá sa to presne identifikovať a zmysly v poriadku chcem mať, tak svoj pocit som si uchovala a do skrinky poznania vložila. Aj pred mŕtvymi treba rešpekt mať...
 
nvs
Misty nvs 2013-06-02 22:00:01
príjemné pozeranie
 
nvs
temnota nad krajinou nvs 2013-06-02 21:58:08
ten obojstranný náklon ma zaujal, akoby temnota tu život a pohyb vložila, čo stálo, pohyb dostalo a čo sa hýbalo, stáť ostalo ... tak fantázia, ako dieťa som verila, že domy, stromy,... tiež chodia, len to robia, keď všetko spí a keď prvý lúč slnka pohladí tmu, všetko na svoje miesto sa vracia a tak som svoje príbehy a dobrodružstva tvorila
 
nvs
Banská Bystrica nvs 2013-06-02 21:46:09
nepamätám, kedy som v BB naposledy bola, ale pocitom a tonalitou a spracovaním pripomenula dávnejší čas
 
nvs
Tajomný les v ... nvs 2013-06-02 21:43:14
pekná prirodzená, tak vstúpim tam, tajomno rada mám
 
nvs
V objatí hmly II... nvs 2013-06-02 21:42:00
páči sa mi tonalitou a tajomnosťou, ktorá tam je
 
nvs
Priateľská ... nvs 2013-06-02 21:39:18
veď vyskúšam, keď BA navštívim v lete
 
nvs
plamienka nvs 2013-06-02 19:11:44
pekná je
 
Stránok 250 z 340