ephoto profile wallpaper
nvs

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám
Neexistuje rovnaký pohľad, každý sa inak pozerá...
detail profilu zobraziť profil fotografiu

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Portréty / Ľudia,

Osobné údaje

Meno: n_v
Priezvisko: s
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 29. 10. 2011
Posledná aktivita: 2020-04-17 20:25:30
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
nvs
Medzi kvapkami nvs 2013-06-02 19:10:17
krásne
 
nvs
..partaci... nvs 2013-06-02 19:01:35
 
nvs
..jablckove posedenicko.. nvs 2013-06-02 19:01:05
koľko pocitu tam, určite každé jabĺčko už pridelené má, komu ho dá...
 
nvs
..pre teba.. nvs 2013-06-02 18:59:13
ďakujem... emotívny pohľadík má
 
nvs
moje druhé ja nvs 2013-06-02 18:56:22
tak retušnúť to vôbec nie je ľahké, na pleci by tie vlásky bolo vidieť tam a možno by pôsobili prirodzene a splynuli by s copikom
 
nvs
Priateľská ... nvs 2013-06-02 18:44:57
maľovaný portrét ešte nemám, nevedela som sa k tomu nikdy odhodlať, čo maliar v človeku vidí, to do obrazu vloží ak sa na človeka dušou pozerá... a možno by som bola prekvapená
 
nvs
Bude toho roku leto? nvs 2013-06-02 18:36:09
škoda by bolo, keby nebolo, vo vode je tiež krásna, bude, čo by nebolo, ale neskôr a krátšie bude a jeseň rýchlejšie príde, ale možno krásna bude a záberom bude dariť sa
 
nvs
Porozumenie... nvs 2013-06-02 18:32:36
krásny dotyk, ten koník mi niečo pripomenul, peknú spomienku
 
nvs
Pristavacia draha nvs 2013-06-02 18:26:21
keď vyrovná horizont, bude krídlo natesno, mne by sa aj páčil štvorček js jemným orezom hore, ako podvozok pekne pripravila a pekne nasvietený je
 
nvs
Kobylka nvs 2013-06-02 16:48:03
pekná je
 
nvs
kytica pre nevestu nvs 2013-06-02 13:22:56
Čimo Čin nahovára ako z rozprávočky od Ľ. Podjavorinskej
 
nvs
krém na tvár nvs 2013-06-02 12:48:56
 
nvs
Na lúke 3 nvs 2013-06-02 10:08:36
okrídlené kvety lúk
 
nvs
Životné nástrahy nvs 2013-06-02 10:01:43
ako dieťa som sa tiež na koľajach zdržiavala, len nie pred vlakom, učili sme sa ako zistiť, či ide vlak a hľadali rôzne stopy a identifikácie. Bolo to nebezpečné, od rodičov by sme pochvalu nedostali, tak sme im ani nič nevraveli. Deti sú vynaliezavé a zvedavé, nástrahy ich všade čakajú, lebo sú dosť tvrdohlavé a chcú si veľa dokázať. Áno, na zamyslenie s otázkou, či rodičia naozaj vedia, čo ich deti v skutočnosti robia....fotka zaujala
 
nvs
Životné nástrahy nvs 2013-06-02 10:01:25
ako dieťa som sa tiež na koľajach zdržiavala, len nie pred vlakom, učili sme sa ako zistiť, či ide vlak a hľadali rôzne stopy a identifikácie. Bolo to nebezpečné, od rodičov by sme pochvalu nedostali, tak sme im ani nič nevraveli. Deti sú vynaliezavé a zvedavé, nástrahy ich všade čakajú, lebo sú dosť tvrdohlavé a chcú si veľa dokázať. Áno, na zamyslenie s otázkou, či rodičia naozaj vedia, čo ich deti v skutočnosti robia....
 
nvs
...potrebujes osviezenie?... nvs 2013-06-01 23:13:51
 
nvs
Smolenický zámok nvs 2013-06-01 22:59:05
zažila som tam búrku raz, bola strašidelná, blesky a hromy, dáždnik sme nemali, tak pod dubom sme stáli a ja som predýchavala, či blesk nezasiahne ho... Zámok predsa len najvyšší bod...blesk nedorazil k nám... podobné atmo ako pred búrkou
 
nvs
javor nvs 2013-06-01 22:51:56
príjemné pohľadom aj teplom
 
nvs
Vyzretá nvs 2013-06-01 22:49:40
áno, ten prechod zhora dole je zaujímavý a svetlo príjemné
 
nvs
Cibulafest 2012 nvs 2013-06-01 22:43:18
neviem, či by som tam vliezla, ale deti väčšinou nemajú v nej strach, pocit by som mala, že vzduchu málo tam... moment zaujal
 
Stránok 251 z 340