ephoto profile wallpaper
nvs

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám
Neexistuje rovnaký pohľad, každý sa inak pozerá...
detail profilu zobraziť profil fotografiu

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Portréty / Ľudia,

Osobné údaje

Meno: n_v
Priezvisko: s
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 29. 10. 2011
Posledná aktivita: 2020-04-17 20:25:30
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
nvs
Oj, boli by ma zabili... nvs 2013-05-18 14:00:43
 
nvs
Jasoň chochlačkový na oddychu. nvs 2013-05-18 13:53:41
pekný je
 
nvs
Nakoniec odišla nvs 2013-05-18 13:52:40
odíde, aby nové prišlo
 
nvs
Nakoniec odišla nvs 2013-05-18 13:41:49
no, veď prichádza a odchádza to, čo má
 
nvs
Oj, boli by ma zabili... nvs 2013-05-18 13:32:32
držíš Alt a dáš jedna a päť ☼, to je môj malý symbol
 
nvs
Oj, boli by ma zabili... nvs 2013-05-18 13:29:30
hej, slnko svoju cestu merá
 
nvs
ARDO nvs 2013-05-18 13:22:34
v KE som ju nevidela, nesplýva, aspoň nie mojím pohľadom, áno, prospelo by jej rozostrené pozadie, ale aj tak ako dokument je zaujímavá
 
nvs
cullen bay nvs 2013-05-18 10:17:52
krásna je, zabudla som napísať, zadívala som sa
 
nvs
De Gaule monument, Paris nvs 2013-05-18 10:15:37
pekná
 
nvs
Oj, boli by ma zabili... nvs 2013-05-18 10:12:35
 
nvs
Nevesta na úteku nvs 2013-05-18 10:11:16
pekné
 
nvs
Slniečko nvs 2013-05-18 10:10:39
 
nvs
ARDO nvs 2013-05-18 10:05:03
anatómia je na ňom pekne vypracovaná, pekná podobizeň
 
nvs
Macocha nvs 2013-05-18 01:14:08
 
nvs
... a kto prežije? nvs 2013-05-17 10:43:39
v konečnom dôsledku keď k najhoršiemu príde a človek použije to najhoršie, čo má, lebo človek je bytosť nepoučiteľná, prežijú šváby a divá mrkva, energia do čistiarne pôjde duchovnej, aby mohla nový život začať... len moje zamyslenie
 
nvs
motýľ nvs 2013-05-16 21:55:10
krásny je, veľmi príjemné farby
 
nvs
To bude Foto nvs 2013-05-16 21:08:22
aké bolo foto?
 
nvs
Vernisáž VIII nvs 2013-05-16 19:48:37
séria sa mi páči
 
nvs
cestou necestou nvs 2013-05-16 17:46:18
všetko, čo láka je veľmi nebezpečné na každej ceste, divočina svoje úskalia má...auto sa pokazí, zastaví a potom noc prichádza... to už fantázia, čo za zvuky by bolo počuť tam
 
nvs
Patrik nvs 2013-05-16 00:11:29
mňa pohľad zaujal, je pekný spontánny, dá sa z neho čítať, s pocitom
 
Stránok 261 z 340