ephoto profile wallpaper
nvs

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám
Neexistuje rovnaký pohľad, každý sa inak pozerá...
detail profilu zobraziť profil fotografiu

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Portréty / Ľudia,

Osobné údaje

Meno: n_v
Priezvisko: s
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 29. 10. 2011
Posledná aktivita: 2020-04-17 20:25:30
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
nvs
Objektív a zvedavci nvs 2013-05-15 18:56:10
 
nvs
twins:) nvs 2013-05-14 21:59:55
 
nvs
model nvs 2013-05-14 21:59:25
pekne zapózoval
 
nvs
Hainburg nvs 2013-05-14 21:51:08
tie konské pohľady sa mi páčia
 
nvs
Hainburg nvs 2013-05-14 21:50:27
 
nvs
Oči čierne nvs 2013-05-14 21:38:54
vedia byť veľmi smutné, ale vždy ma na nich ich pohľad zaujme,
 
nvs
Na chrbte malým svetom nvs 2013-05-14 21:33:22
veľmi pekný moment s pocitom
 
nvs
Šimon.. nvs 2013-05-14 01:22:09
mne sa páči, pekná fotka, za hrsť trávičky chceš? ukazuje figu borovú , tak pršteky poskladané má
 
nvs
Vážka nvs 2013-05-13 23:26:32
krásno makro
 
nvs
On the backs of angels... nvs 2013-05-13 23:23:56
kým anjel svoj chrbát drží, do priepasti nepustí, len ak vzdá svoj boj pod čiernou mrákavou človek sám zahľadený do mrákav v ich smere krúžiac opojený ich sladkým snom, čo na dosah: "... hej, človek, dotkni sa, poď medzi nás, budeš lietať ako vták, neboj sa, vzlietni a uvidíš sám, aká blaženosť tam, tak poď..." Ale človek sa pozrieť nechce, už pozná, čo je rázcestie, volanie snov pod čiernou mrákavou... tak chrbát anjela ho nesie...
 
nvs
Devin nvs 2013-05-13 21:48:15
Tento rok tam pôjdem opäť, rada sa tam vždy zastavím, keď v Bratislave som
 
nvs
Julia 3 nvs 2013-05-13 21:10:12
pekný portrét, zaujal
 
nvs
Osamelý nvs 2013-05-13 21:08:03
osobne sa mi tento páči viac kvôli pravej strane listov, zaujímavý kvet
 
nvs
Vo farbách pokoja nvs 2013-05-13 21:00:51
rozjíma
 
nvs
ešte chvíľku nvs 2013-05-13 18:36:57
 
nvs
Šimon nvs 2013-05-13 17:14:32
ja som sa ozvala len preto, že Tvoj komentár k fotke pôsobí inak ako si to možno myslel, niekedy nezvážime slová a skôr napíšeme ako sa myšlienka zohreje... na vysvetlenie
 
nvs
Barbora2 nvs 2013-05-13 17:11:16
zaujímavý pohľad
 
nvs
Ivana nvs 2013-05-13 17:09:13
páči sa mi pohľad, je plný pocitov
 
nvs
Všetkým maminkám... nvs 2013-05-13 17:01:07
 
nvs
Šimon nvs 2013-05-13 16:58:29
blondína nie som, neviem, čo sú posahaní ľudia toto...
 
Stránok 262 z 340