Lucka Míša Kočka Bedřichov Teplo Míša Petra Tereza 2 Cirkus jinak Ve víně je pravda
rumpeak

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby: fotenie v ateliéri
fotenie v exteriéri
fotenie svadieb a akcií
reklamná fotografia
portréty
Zameriavam sa na: Akt / Glamour, Architektúra, Blesk / Osvetlenie, Divočina / Príroda, Krajina / Cestovanie, Móda, Nočná fotografia, Portréty / Ľudia, Reportážna a dokumentárna fotografia, Svadba / Rodinná fotografia, Šport / Akcia, Technika, Umelecký akt,

Osobné údaje

Meno: Petr
Priezvisko: Rumpertesz
Mesto: Nenájdené
Domovská krajina: Česká republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 12. 09. 2011
Posledná aktivita: 2022-09-20 15:57:05
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D7000
Nikon D800
Moje objektívy: Nikkor 16-35mm f/4 ED AF-S VR
Sigma 35mm F1.4 DG HSM
Nikkor 85mm F1,8G AF-S
Nikkor 50mm f/1.4 G AF-S
Tamron SP 70-200mm F/2.8 Di VC USD
Sigma 15mm f/2,8 EX DG DIAGONAL
Príslušenstvo: NIKON SpeedLight SB-900, SB910
2x Bowens Gemini 500R
1x Bowens Gemini 1000 PRO
1x Linkstar MT160
N2kolik beauty dishů, octoboxů, stripboxů, softboxů, Stativy, odrazné desky, pozadí, polarizační filtry, ND filtry a spousta dalšího nepotřebného harampádí atd.
rumpeak
Lucka rumpeak 2012-04-18 17:31:42
Je někde odkaz na tvoje fotky? Rád bych se přiučil, abych příště alespoň ten jeden bod ze sta mohl dostat.
 
rumpeak
Lucka rumpeak 2012-04-18 17:26:04
Díky za komentář
 
rumpeak
Lucka rumpeak 2012-04-18 17:18:26
Ty oči blízko okraje byl úmysl, ale díky za názor. Rád se dozvím, jak to působí na jiné
 
rumpeak
Lucka rumpeak 2012-04-18 17:16:16
Jinak fotka je k náhledu v původní orientaci na: www.rumpeak.fotopatracka.cz
 
rumpeak
Lucka rumpeak 2012-04-18 17:14:29
Díky za odpověď. Podle mě to nevadí, ale díky za odpověď. Jsem rád za jiné pohledy
 
rumpeak
Lucka rumpeak 2012-04-18 17:13:17
Můžu se zeptat proč? Díky za odpověď
 
rumpeak
Lucka rumpeak 2012-04-18 17:12:17
No jak jinak
 
rumpeak
Lucka rumpeak 2012-04-18 17:10:51
Můžu se zeptat, co se ti nelíbí na kompozici? Možná ti vadí, že je otočená na výšku i když je focená na šířku, ale podle mě takto lépe vede oči od spodního rohu právě k očím.
 
rumpeak
Lucka rumpeak 2012-04-18 17:08:56
Jen tak mimochodem, josu přírodní
 
rumpeak
Lucka rumpeak 2012-04-18 17:06:21
Díky moc Už jsem ji tady dal v noci, ale něco se pokazilo a fotka zmizla. Tak jsem ji musel naimportovat znovu
 
rumpeak
makro logo rumpeak 2012-04-18 12:08:45
Nevím proč ne, mě se to taky líbí. Je dobře, že jsi to tady dal
 
rumpeak
Lucka rumpeak 2012-04-17 19:30:56
Dík za názor
 
rumpeak
Lucka rumpeak 2012-04-16 21:48:07
Hodně udělal i makeup, Krytí vrstvy žehlení je jen 40% Ale díky. Jinak foceno narychlo v obýváku před odchodem na oběd
 
rumpeak
Jarní pohled na Skřítek z Uhlířá rumpeak 2012-04-02 19:47:10
TAk velikost souboru můžeš ovlivnit nižším rozlišením nebo nižší kvalitou - tzn. osekané některé barvy atd. Já zmenším rozlišení tak na polovinu a zbytek do těch 500kb ubbírám na kvalitě souboru
 
rumpeak
Jarní pohled na Skřítek z Uhlířá rumpeak 2012-04-02 19:25:03
Doporučuji kombinaci Ctrl + minus. TAkto bude fotka zajímavá, když ji někdo otevře i za 3 roky, když bude mít monitor s větším rozlišením. Upřednostňuju nahrávání fotek ve větším rozlišení a nižší kvalitě, protože jak říkám, za 3 roky 1920 x 1080 nikdo používat nebude
 
rumpeak
Jarní pohled na Skřítek z Uhlířá rumpeak 2012-04-02 19:13:20
Děkuju. Světlo se na několik minut povedlo a nebyl čas na hledání zajíavých motivů
 
rumpeak
Svatba Petra + Libor 07/2011 rumpeak 2012-03-27 23:33:03
No máš zajímavou úvahu, ale až budeš na místě, tak zjistíš, že stojí na parkovišti, které rozhodně není fotogenické, k mlýn se nedostaneš, protože zrovna mají zavřeno a když dám 70mm, tak tam budu mít tak akorát 1 lopatku. Já jsme přesvědčený, že jsem potenciál rozhodně nepromrhal, ale volil nejlepší ohnisko a výřez, který na místě volit šel a věř tomu, že jsem vyzkoušel ohniska od 12 do 200
 
rumpeak
Lenka rumpeak 2012-03-22 09:54:11
Díky za názor, v tomhle se ale názorově rozcházíme
 
rumpeak
slniečko .... rumpeak 2012-03-05 11:48:36
Můžu se zeptat, jestli máš opravdu 400mm objektiv nebo to řešíš telekonvertorem?
 
rumpeak
Andrea rumpeak 2012-03-04 22:31:04
Díky z akomentář. Příště bych poprosil o hodnocení. Díky moc
 
Stránok 27 z 29