Lucka Tereza 3 Bedřichov Lucka Verča a Miloš Létá na vlastních křídlech Kočka Cirkus jinak Petra Tereza 2
rumpeak

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby: fotenie v ateliéri
fotenie v exteriéri
fotenie svadieb a akcií
reklamná fotografia
portréty
Zameriavam sa na: Akt / Glamour, Architektúra, Blesk / Osvetlenie, Divočina / Príroda, Krajina / Cestovanie, Móda, Nočná fotografia, Portréty / Ľudia, Reportážna a dokumentárna fotografia, Svadba / Rodinná fotografia, Šport / Akcia, Technika, Umelecký akt,

Osobné údaje

Meno: Petr
Priezvisko: Rumpertesz
Mesto: Nenájdené
Domovská krajina: Česká republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 12. 09. 2011
Posledná aktivita: 2022-09-20 15:57:05
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D7000
Nikon D800
Moje objektívy: Nikkor 16-35mm f/4 ED AF-S VR
Sigma 35mm F1.4 DG HSM
Nikkor 85mm F1,8G AF-S
Nikkor 50mm f/1.4 G AF-S
Tamron SP 70-200mm F/2.8 Di VC USD
Sigma 15mm f/2,8 EX DG DIAGONAL
Príslušenstvo: NIKON SpeedLight SB-900, SB910
2x Bowens Gemini 500R
1x Bowens Gemini 1000 PRO
1x Linkstar MT160
N2kolik beauty dishů, octoboxů, stripboxů, softboxů, Stativy, odrazné desky, pozadí, polarizační filtry, ND filtry a spousta dalšího nepotřebného harampádí atd.
rumpeak
UMAG rumpeak 2012-08-14 22:05:34
Cesty na jih už mě v mém autě bez klimy přestaly bavit a 2 roky zpátky jsem nějak Istrii přišel na chuť. A máme tady na příští rok vyhlídnutých ještě hodně lokací, kde chceme fotit
Jinak uploadování hned po nafocení je bohužel hodně lákavé, tak jsme použili alespoň nějaké rychlofiltry a poslali na kritiku
 
rumpeak
UMAG rumpeak 2012-08-14 21:51:33
TAhle je první zpracovaná doma s vyvážením bílé podel světla. Všechny ostatní poslány přímo z dovolené bez možnosti retuše na pořádném zkalibrovaném monitoru A díky za zastavení.
 
rumpeak
Lucka rumpeak 2012-08-09 19:15:04
Madam vzkazuje, že spokojená je
 
rumpeak
UMAG rumpeak 2012-08-09 19:12:14
Díky za názor
 
rumpeak
Mirka rumpeak 2012-08-01 18:34:06
Zas tak moc práce to nebylo
 
rumpeak
Mirka rumpeak 2012-08-01 17:31:38
Schéma nasvícení jsem dal na strobox: https://strobox.com/glamor/17559
 
rumpeak
Zdeňka rumpeak 2012-07-30 21:41:14
Díky za komentáře i lajky.Pro pepe12 - holt má moje partnerka i fotuchtivé kamarádky
 
rumpeak
Mirka rumpeak 2012-07-29 14:04:42
Kolego, fotk aje focená v Bruntále, není tedy brutální, ale bruntální
 
rumpeak
* rumpeak 2012-07-24 16:54:46
Blesk ze zadu samozřejmě, ale tady není technicky zvládnutý.
 
rumpeak
Lucka rumpeak 2012-07-23 23:48:43
Díky z anázor
 
rumpeak
Verča a Miloš rumpeak 2012-07-19 21:51:14
Je to mnohem jednodušší, než si myslíš - nevěsta stojí na žebříčku
 
rumpeak
Verča a Miloš rumpeak 2012-07-19 21:50:42
Těsně vedle, dřevař -
 
rumpeak
...wedding... rumpeak 2012-07-17 23:05:30
Hodně povedená kompozice, předpokládám doleděná ořezem.
 
rumpeak
Lower Manhattan, NYC rumpeak 2012-07-16 21:58:47
Hodně vychytané světlo
 
rumpeak
Ve víně je pravda rumpeak 2012-07-03 21:56:04
Díky
Ještě chci nafotit nějaké krajinky přes kapkyrosy, ael furt se k tomu nějak nemám
 
rumpeak
Tereza 3 rumpeak 2012-07-03 21:53:28
Díky všem za hodnocení a komentáře.
 
rumpeak
První zkušenost s produkt photem rumpeak 2012-07-03 19:16:05
Hloubka ostrosti byla díky dlouhému ohnisku malá a fotil jsme to bez stativu, takže jsem byl rád, že jsem vůbec tohle makro zaostřil. ale díky moc za pozitivní komentář. Naštěstí je zadání hodně volné, takže si můžu dělat skoro co chci
 
rumpeak
Marcel a Janča rumpeak 2012-05-30 00:21:40
No lepší pozadí nebylo a auta tam bohužel zaparkovali chvíli předtím, než jsme fotili. Lepší uhel se tam najít nedal. Nehledě na to, ž ena celé focení jsem měl cca 3 minuty.
 
rumpeak
Lucka rumpeak 2012-04-26 08:32:57
Přesně tak. Jinak si ale myslím, že na kritiku se tady dává spousta horších fotek. No s facebookem je to v poslední době fajn - cca měsíc podporuje nahrávání velkých fotek, takže začíná být hodně dobrou fotogaleriíí.
 
rumpeak
Lucka rumpeak 2012-04-25 23:33:34
Však to právě zkoušíme. Ona zkouší vůbec stát před objektivem a já různé typy svícení.
Jinak neházím všechny workshopy do jednoho pytle, ale mám pocit, že se s nimi v poslední době roztrhl pytel a každý se na tom snaží jen vydělat. Opravdu jsem viděl fotky lidí, kteří prošli třeba 10 workshopy a nelíbí se mi. Klidně ti můžu do zprávy poslat nějaký odkaz. Na asi 2 workshopy, které zaujali mě se nedalo dostat, protože byli okamžitě obsazené. A tak si prostě zkouším a zkouším
 
Stránok 25 z 29