Ve víně je pravda Verča a Miloš Cirkus jinak Bedřichov Míša Kočka Létá na vlastních křídlech Teplo Lucka Markéta
rumpeak

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby: fotenie v ateliéri
fotenie v exteriéri
fotenie svadieb a akcií
reklamná fotografia
portréty
Zameriavam sa na: Akt / Glamour, Architektúra, Blesk / Osvetlenie, Divočina / Príroda, Krajina / Cestovanie, Móda, Nočná fotografia, Portréty / Ľudia, Reportážna a dokumentárna fotografia, Svadba / Rodinná fotografia, Šport / Akcia, Technika, Umelecký akt,

Osobné údaje

Meno: Petr
Priezvisko: Rumpertesz
Mesto: Nenájdené
Domovská krajina: Česká republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 12. 09. 2011
Posledná aktivita: 2022-09-20 15:57:05
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D7000
Nikon D800
Moje objektívy: Nikkor 16-35mm f/4 ED AF-S VR
Sigma 35mm F1.4 DG HSM
Nikkor 85mm F1,8G AF-S
Nikkor 50mm f/1.4 G AF-S
Tamron SP 70-200mm F/2.8 Di VC USD
Sigma 15mm f/2,8 EX DG DIAGONAL
Príslušenstvo: NIKON SpeedLight SB-900, SB910
2x Bowens Gemini 500R
1x Bowens Gemini 1000 PRO
1x Linkstar MT160
N2kolik beauty dishů, octoboxů, stripboxů, softboxů, Stativy, odrazné desky, pozadí, polarizační filtry, ND filtry a spousta dalšího nepotřebného harampádí atd.
rumpeak
Santa Klaus rumpeak 2012-12-03 08:30:55
Fotek s úsměvem bylo strašně moc, ale při výběru se mi prostě tahle líbila nejvíc
 
rumpeak
Santa Klaus rumpeak 2012-12-03 05:53:14
Díky
 
rumpeak
V rumpeak 2012-11-14 11:36:45
A pak, že to se středovou kompozicí nejde
 
rumpeak
Veronika rumpeak 2012-11-12 11:52:56
Fajn HK.
 
rumpeak
Lucka rumpeak 2012-11-06 18:42:50
U nás v obchodě teď měli plnotučné mléko za cenu polotučného, tak se můžeš stavit
 
rumpeak
kanadska atmosfera v tatrach rumpeak 2012-11-04 08:52:53
To by člověk neřekl, že takto notoricky profláklý záběr Štrbského Plesa se dá ještě nafotit zajímavě. Super foto a postproces
 
rumpeak
Krajinka  farieb rumpeak 2012-11-03 08:35:38
Ta by se mi hodila do obýváku
 
rumpeak
Vendula rumpeak 2012-10-25 13:27:20
Tak za fotku je zodpovědný fotograf - mě se to oblečení ale moc líbí. I její póza. Trochu ale vadí světlo a kompozice Odraz v zrcadle tam za každou cenu celý být nemusel
 
rumpeak
=P= rumpeak 2012-10-25 13:21:31
Není co vytknout
 
rumpeak
Esmi Adames rumpeak 2012-10-16 14:39:42
Ještělepší pozadí než včera, takže like
 
rumpeak
Svadobna rumpeak 2012-10-16 11:10:06
Jako reportáž z focení fajn, bude i výsledné foto?
 
rumpeak
Lucka rumpeak 2012-10-16 08:19:44
Ten korzet jsem kupoval 80D, tak spíš asi 4 dioptrie
 
rumpeak
Light rider rumpeak 2012-10-15 22:33:44
Tohle je luxus
 
rumpeak
Lucka rumpeak 2012-10-15 20:50:37
TA má nalítáno... Tak 5 - 10 tis. km ročně
 
rumpeak
Magdalena on Playa Grade rumpeak 2012-10-15 18:25:59
Světlo mi přijde dost měkké. NEjsem zastáncem použití tvrdého světla za každou cenu. Každý máme svůj názor a já nikomu neříkám, že se mu ta fotka líbit má. Mě se prostě líbí
 
rumpeak
Lucka rumpeak 2012-10-15 18:18:37
Jen to protisvětlo není až tak přirozené, ale jen obyčejný Nikon SB 900
 
rumpeak
Magdalena on Playa Grade rumpeak 2012-10-15 18:12:49
Přidaná hodnota autora je docela velká - vybral hezkou modelku, navodil atmosféru focení takovou, že modelka uvolněně předvedla hezkou pózu, nasvětlení modelky mi taky přijde povedené (ať už byla použitá odrazná deska nebo zábleskové zařízení) a osobně se mi líbí i kompozice. Proč autor nevolil jinou denní dobu nebo ND filtrry, aby docílil tmavšího pozadí netuším, ale pravděpodobně k tomu nějaký důvod měl. Možná se pletu, ale tuhle fotku jsem ještě nikde neviděl (narozdíl třeba od posledního fota v této galerii https://www.petrakubicova.cz/fotogalerie/zeny , kterou vystavuje na netu asi 50 účastníků nějakého workshopu na ostrově Hvar). Já osobně bych v RAWu selektivně ztmavil modré barvy, abych docílil alespoň částečného ztmavení oblohy, ale nejsem autor. Ten si volil postproces podle svého uvážení a mě osobně se výsledek líbí a dal jsem za něj like.
 
rumpeak
Magdalena on Playa Grade rumpeak 2012-10-15 17:50:47
to že je glamour fotka z 90% o schopnosti modelky pózovat je staré dobré fungující pravidlo. A ani těch 10% bych fotografovi neubíral. Kompozice střeová určitě není - podívej jaké skvosty se nachází v levém horním zlatém řezu
 
rumpeak
away from reality rumpeak 2012-10-15 17:36:19
Hodně dobrá
 
rumpeak
Magdalena on Playa Grade rumpeak 2012-10-15 17:32:45
Taky si nemyslím, ale tahle fotka prostě dobrá je - ať už póza modelky, exponometrie, kompozice. Já osobně dávám like. Zároveň ale uznávám, že fotky nahých ženských to mají mnohem jednodušší. Sám to vidím na počtu návštěv u mých fotek
 
Stránok 23 z 29
1 2 ... 21 22 23 24 25 ... 28 29