Teplo Míša Markéta Petra Míša Lucka Verča a Miloš Lucka Cirkus jinak Bedřichov
rumpeak

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby: fotenie v ateliéri
fotenie v exteriéri
fotenie svadieb a akcií
reklamná fotografia
portréty
Zameriavam sa na: Akt / Glamour, Architektúra, Blesk / Osvetlenie, Divočina / Príroda, Krajina / Cestovanie, Móda, Nočná fotografia, Portréty / Ľudia, Reportážna a dokumentárna fotografia, Svadba / Rodinná fotografia, Šport / Akcia, Technika, Umelecký akt,

Osobné údaje

Meno: Petr
Priezvisko: Rumpertesz
Mesto: Nenájdené
Domovská krajina: Česká republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 12. 09. 2011
Posledná aktivita: 2022-09-20 15:57:05
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D7000
Nikon D800
Moje objektívy: Nikkor 16-35mm f/4 ED AF-S VR
Sigma 35mm F1.4 DG HSM
Nikkor 85mm F1,8G AF-S
Nikkor 50mm f/1.4 G AF-S
Tamron SP 70-200mm F/2.8 Di VC USD
Sigma 15mm f/2,8 EX DG DIAGONAL
Príslušenstvo: NIKON SpeedLight SB-900, SB910
2x Bowens Gemini 500R
1x Bowens Gemini 1000 PRO
1x Linkstar MT160
N2kolik beauty dishů, octoboxů, stripboxů, softboxů, Stativy, odrazné desky, pozadí, polarizační filtry, ND filtry a spousta dalšího nepotřebného harampádí atd.
rumpeak
Ostravačky - Sára rumpeak 2013-08-15 17:21:20
Tak ruku na srdce. Viděl jsem jedinou fotku v tvoji galerii a tak ploše nasvícenou a fušerácky zretušovanou fotku jsem dlouho neviděl.
 
rumpeak
Ostravačky - Sára rumpeak 2013-08-13 22:04:11
Schéma nasvícení
 
rumpeak
antiquus rumpeak 2013-07-19 20:46:43
Kde ty na ty nápady chodíš....
 
rumpeak
no rumpeak 2013-07-09 17:19:57
A kontakt na ni?
 
rumpeak
no rumpeak 2013-07-09 17:19:54
A kontakt na ni?
 
rumpeak
Perla II rumpeak 2013-07-05 11:32:05
Fajn změna v záplavě fotek Bratislavského hradu
 
rumpeak
Mňau rumpeak 2013-05-21 17:53:25
Fotku mám i bez ořezu, ale takhle se mi prostě líbí víc. Každopádně díky za zastavení
 
rumpeak
Horkýže rumpeak 2013-05-09 08:06:00
Že moje fotky dokonalé nejsou vím a je to jeden z důvodů, proč je dávám na kritiku. Holt jiné oči to vidí jinak a často si za mě všimnou chyb, kterých já jsem si prostě nevšiml. Před finálním odevzdáním fotky pak můžu mnohé napravit. Proč ale dáváš svoje fotky na kritiku ty, je mi opravdu záhadou, když ti kritika vadí
 
rumpeak
Bukasový Masív-Imrich Dugovič rumpeak 2013-05-07 20:40:36
Proč tak velká clona???? Pozadí to úplně rozbíjí, nemluvě o tom, že světlo je dost nudné. Středová kompozice, v tomto případě navíc na výšku (zbytečně moc hluchého místa) chabost této fotky jen podtrhuje.
 
rumpeak
raper rumpeak 2013-05-07 20:14:15
DJ pizzeria
 
rumpeak
/ rumpeak 2013-05-07 20:12:49
Vidím, že máme společné oblíbené kapely

www.ephoto.sk/fotogaleria/fotografie/366874/horkyze/?s=photos
 
rumpeak
Renaissance rumpeak 2013-05-07 12:01:18
Pro někoho je jedničkou ephota Devotee, mě opět nezbývá než konstatovat, že nejlepší jsi tady ty
 
rumpeak
Petra rumpeak 2013-04-08 11:34:34
opět naprostoi dokonalé foto. Dost by mě zajímal tvůj posproces
 
rumpeak
Mňága rumpeak 2013-03-30 09:39:29
No včera byli i s Vypsanou Fixou na splečném koncertě naprosto dokonalí. Bych nevěřil, že se mi po 20 letech ještě pořád můžou líbit...
 
rumpeak
mikulášska rumpeak 2013-03-28 11:37:10
Vzhledem k mé úchylce na hezké nohy v lodičkách lajk Ale šlo by i jinak
 
rumpeak
na stoličke rumpeak 2013-03-28 11:36:14
A modelka se mi moc líbí. Takže mi ani nevadí, že má víc nasvícenou ruku, než obličej
 
rumpeak
Krkonošská rumpeak 2013-03-25 15:41:30
To místo jak vidíš zas tak nepřístupné nebylo. To byl důležitý faktor. Stačilo jen trochu prošlápnout chodníček v půlmetru sněhu, který přes noc napadl. Nevím jak to působí na tebe, ale já používám protisvětlo u všech portrétů, protože odpíchnutí od pozadí je pro mě základ. Každopádně díky za komentář, ale protisvětlo budu používat i nadále
 
rumpeak
Krkonošská rumpeak 2013-03-25 09:33:15
Schéma nasvícení
 
rumpeak
Krkonošská rumpeak 2013-03-25 09:32:57
Bylo to přiblýsknté 2 blesky bez modelace světla. Řešení bylo nouzové, protože selhala komunikace mezi TravelPakem a zábleskovými světly, proto bylo přiblýskáváno natvrdo jen systémovými blesky.
 
rumpeak
Long time lie rumpeak 2013-03-24 14:29:32
Tvé znalosti práce s Photoshopem obdivuji. Nápady na fantasy fotky/grafiky by byli, ale vůbec nevím jak na to...
 
Stránok 21 z 29
1 2 ... 19 20 21 22 23 ... 28 29