Verča a Miloš Míša Kočka Teplo Lucka Bedřichov Cirkus jinak Létá na vlastních křídlech Tereza 3 Lucka
rumpeak

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby: fotenie v ateliéri
fotenie v exteriéri
fotenie svadieb a akcií
reklamná fotografia
portréty
Zameriavam sa na: Akt / Glamour, Architektúra, Blesk / Osvetlenie, Divočina / Príroda, Krajina / Cestovanie, Móda, Nočná fotografia, Portréty / Ľudia, Reportážna a dokumentárna fotografia, Svadba / Rodinná fotografia, Šport / Akcia, Technika, Umelecký akt,

Osobné údaje

Meno: Petr
Priezvisko: Rumpertesz
Mesto: Nenájdené
Domovská krajina: Česká republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 12. 09. 2011
Posledná aktivita: 2022-09-20 15:57:05
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D7000
Nikon D800
Moje objektívy: Nikkor 16-35mm f/4 ED AF-S VR
Sigma 35mm F1.4 DG HSM
Nikkor 85mm F1,8G AF-S
Nikkor 50mm f/1.4 G AF-S
Tamron SP 70-200mm F/2.8 Di VC USD
Sigma 15mm f/2,8 EX DG DIAGONAL
Príslušenstvo: NIKON SpeedLight SB-900, SB910
2x Bowens Gemini 500R
1x Bowens Gemini 1000 PRO
1x Linkstar MT160
N2kolik beauty dishů, octoboxů, stripboxů, softboxů, Stativy, odrazné desky, pozadí, polarizační filtry, ND filtry a spousta dalšího nepotřebného harampádí atd.
rumpeak
Ostravačky - Jana 2 rumpeak 2013-08-28 11:05:21
Jestli si to do teď nepochopil, řeším tvůj komentář, že jsme na stránkách, KDE SI (podle tebe) LIDÉ ŽÁDAJÍ UMĚNÍ. Celou dobu nechápu, proč jim ho tedy nenabízíš a píšeš nesmyslné komentáře k fotkám, jaké v životě nenafotíš.
 
rumpeak
--- rumpeak 2013-08-28 09:00:39
Díky za odpověď. Myslel jsem 85 f1,4, tak jsme byl hodně blízko
 
rumpeak
--- rumpeak 2013-08-27 21:29:38
Angie, je to výborné

Naprosto precizní. Může se zeptat na objektiv ? - Ten bokeh se mi moc líbí
 
rumpeak
Ostravačky - Jana 2 rumpeak 2013-08-27 20:59:58
Společného to má to, že píšeš o e-photu jako stránkách NA KTERÝCH SI LIDÉ ŽÁDAJÍ UMĚNÍ

Sorry ale i když jsem nějakou zastaralou literaturu od Šmoka (o které mě tady přesvědčujete, že mě posune o 15 levelů někam odpředu) četl v době kdy vy jste netušili jaký je rozdíl mezi vývojkou Foma a Orwo a rozhodně nepovažuji statě o tom, jaký rozdíl mezi velkými dvorci a prsy typu toho a toho za literaturu která by mi mohla něco nabídnout (což mě ve vašich očích automaticky degraduje na úroveň někde mezi homo erectus a Roberta Rosenberga), jsem schopen docela slušně vydělat a získat třeba i touto fotkou velmi dobré recenze v odborných kruzích o čemž při pohledu na tvoje veverky a další srandy (typu půl hlavy srnky se dívá a slepici které roste z hlavy strom, navíc technické kvalitě odpovídající fotomobilům první generace) velmi silně pochybuji. Užij si spousty dalších lajků a užívej si svoji zabedněnou představu o umění které si tady žádáš a kterého tady jistě najdeš obrovskou spoustu
 
rumpeak
Ostravačky - Jana 2 rumpeak 2013-08-27 09:34:19
Opět mi nezbývá, než se zamyslet nad tím, proč tady pořád píšeš něco o sobě. Nezbývá než ti popřát, abys někdy nakoupil v apatice, když ti nebylo z hůry dáno a třeba se i odblokoval v názoru, že vrcholem fotografické teorie jsou nějaké 40 let zastaralé šmokovy záležitosti a třeba se ti někdy podaří se i posunout ve focení dále než např tohleto: www.ephoto.sk/fotogaleria/fotografie/333284/lenka/?s=photos
 
rumpeak
Ostravačky - Jana 2 rumpeak 2013-08-26 22:03:04
V to případě nechápu, proč to tady spamuješ svými dementními veverkami
 
rumpeak
Ostravačky - Jana 2 rumpeak 2013-08-26 21:59:31
Promiň, možná si myslíš, že v rodném listě mají všichni stejné příjmení jako ty, ale minimálně já jsem vyjímka
 
rumpeak
Ostravačky - Jana 2 rumpeak 2013-08-26 11:37:55
Mnohokrát děkuji za odkaz, ale Šmok mě opravdu neoslovuje. Pokud je pro Vás modlou a vrcholem umění (což podle Vašich (pro mě naprosto nudných) fotek předpokládám), je jasné, že se náš názor a vkus budou zcela zásadně rozcházet.
 
rumpeak
Ostravačky - Jana 2 rumpeak 2013-08-26 11:37:36
Mnohokrát děkuji za odkaz, ale Šmok mě opravdu neoslovuje. Pokud je pro Vás modlou a vrcholem umění (což podle Vašich (pro mě naprosto nudných) fotek předpokládám), je jasné, že se náš názor a vkus budou zcela zásadně rozcházet.
 
rumpeak
Ostravačky - Jana 2 rumpeak 2013-08-25 17:05:23
Je to foceno na vyvýšeném místě v průchodu auly VŠB. Vzhlem k tomu, že o pár metrů níže je frekventovaná křižovatka a navíc tramvajové zastávky, je jasné, že tam mají řidiči co dělat sami ze ssebou
 
rumpeak
Ostravačky - Jana 2 rumpeak 2013-08-25 10:54:50
Dával jsem to ještě na Digiarenu, takže možná tam
 
rumpeak
Princess in a black rumpeak 2013-08-23 20:34:21
Lajk
 
rumpeak
Třetí do triptichu rumpeak 2013-08-22 11:52:47
Samozřejmě a ne jedním. Mrkni mi do profilu na fotky a máš tam schéma svícení
 
rumpeak
Třetí do triptichu rumpeak 2013-08-21 13:59:10
A o to právě jde - cyklus v ostravských ulicích - jak u popelnic, tak jiných rekvizit na daném místě
 
rumpeak
Lidická rumpeak 2013-08-19 16:26:31
Ahoj, svícení je klasický "rembrandt" s protisvětlem. Schéma můžeš prohlídnout buď zde: https://strobox.com/glamor/22852 nebo zde: www.ephoto.sk/fotogaleria/fotografie/391625/backstage/?s=photos
 
rumpeak
Lidická rumpeak 2013-08-18 12:41:20
Je to první díl cyklu, kdy budou modelky foceny na kalištích, zrušených šachtách atd. Takže sezení na popelnici je takový vlažný začátek
 
rumpeak
Po ceste kráčala rumpeak 2013-08-18 09:39:27
Tak tohle je oslava fotografie
 
rumpeak
hore ! rumpeak 2013-08-18 01:28:59
Na digiareně jsem dal myslím taky za 10
 
rumpeak
grown up rumpeak 2013-08-16 14:37:16
Tahle se mi líbí asi nejvíce.
 
rumpeak
Ostravačky - Sára rumpeak 2013-08-16 14:29:39
Tmavým flekům se říká stíny a většinou se s nimi pracuje proto, aby fotka měla nějaký rozměr. Jak jsem viděl tvoji prácise světlem, evidentně je u tebe vrchol svítící techniky použití jednoho softboxu nebo odrazné desky ve směru od fotografa, aby na fotce pokud možno žádné stíny nebyly...
No tak každý máme při focení asi jiný záměr...
 
Stránok 20 z 29
1 2 ... 18 19 20 21 22 ... 28 29