Ve víně je pravda Verča a Miloš Cirkus jinak Bedřichov Míša Kočka Létá na vlastních křídlech Teplo Lucka Markéta
rumpeak

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby: fotenie v ateliéri
fotenie v exteriéri
fotenie svadieb a akcií
reklamná fotografia
portréty
Zameriavam sa na: Akt / Glamour, Architektúra, Blesk / Osvetlenie, Divočina / Príroda, Krajina / Cestovanie, Móda, Nočná fotografia, Portréty / Ľudia, Reportážna a dokumentárna fotografia, Svadba / Rodinná fotografia, Šport / Akcia, Technika, Umelecký akt,

Osobné údaje

Meno: Petr
Priezvisko: Rumpertesz
Mesto: Nenájdené
Domovská krajina: Česká republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 12. 09. 2011
Posledná aktivita: 2022-09-20 15:57:05
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D7000
Nikon D800
Moje objektívy: Nikkor 16-35mm f/4 ED AF-S VR
Sigma 35mm F1.4 DG HSM
Nikkor 85mm F1,8G AF-S
Nikkor 50mm f/1.4 G AF-S
Tamron SP 70-200mm F/2.8 Di VC USD
Sigma 15mm f/2,8 EX DG DIAGONAL
Príslušenstvo: NIKON SpeedLight SB-900, SB910
2x Bowens Gemini 500R
1x Bowens Gemini 1000 PRO
1x Linkstar MT160
N2kolik beauty dishů, octoboxů, stripboxů, softboxů, Stativy, odrazné desky, pozadí, polarizační filtry, ND filtry a spousta dalšího nepotřebného harampádí atd.
rumpeak
Džejna rumpeak 2013-11-06 15:37:46
To je kukuč
 
rumpeak
... rumpeak 2013-11-04 12:23:36
Hodně povedené.
 
rumpeak
2034 rumpeak 2013-11-01 09:27:33
Pro mě fotografika dne
 
rumpeak
vyznanie rumpeak 2013-10-23 07:20:55
tak tohle je něco. Nevím, jestli je to fotka nebo montáž, ale to je jedno. důležitý je výsledek a ten je úžasný.
 
rumpeak
katka rumpeak 2013-10-22 07:41:42
Pro mě neskutečně fotogenická modelka. Neposlal bys mi kontakt?
 
rumpeak
Ostravačky - Jana 2 rumpeak 2013-10-20 19:54:45
Tak pokud to splnilo účel který mělo alespoň u někoho, je to dobře
 
rumpeak
Podzim v Gutech rumpeak 2013-10-17 09:47:33
Díky za koment, mě se zase focení "v leže" líbí. Mě osboně nosní dírky u celkové postavy nevadí, ale díky za tvůj názor
 
rumpeak
Pin-up girl rumpeak 2013-10-17 08:48:12
Paráda. Smekám
 
rumpeak
Podzim v Gutech rumpeak 2013-10-17 07:46:09
Díky z apoznámku, ani jsme si toho nevšiml
 
rumpeak
Diana rumpeak 2013-10-17 07:21:59
Můj náror: retušoval bych te piercing, mě tam vadí
 
rumpeak
... rumpeak 2013-10-10 15:10:32
Pro mě foto dne.
 
rumpeak
Lenka rumpeak 2013-10-09 14:13:27
Fajn tříplánový portrét
 
rumpeak
Ostravačky - Jana 2 rumpeak 2013-10-06 10:36:46
No tohle je alespoň nějaký vlastní názor. Konečně někdo alespoň trochu pochopil záměr. Vojenské pozor je opravdu záměr, protože ulice pod modelkou se původně jmenovala Leninova Třída. Takže to pozor byl opravdu plánovaný záměr. Výraz ve tváři - ano máš pravdu, chtělo by to možná přísnější, ale na druhou stranu, kdo nebyl na vojně a hlavně z minulého režimu tak nějak znechucený. Za touhle fotkou a záměrem si prostě stojím, navíc se mi podařilo být na místě i v momentě, kdy tam byl ten směr světla tak jak jsem si ho spočítal a chtěl ho tak mít (což se ne vždy povede). Už tak moc si nestojím za fotkou ze stadionu Bazaly, protože se jedná o jeden z nejvýraznějších ostravských symbolů, silně přemýšlím nad tím, že ji ještě přefotím. Bohužel jsme tam měli šmíráka, který si dal do okna kameru a museli jsme dost improvizovat. fotit ze směru, který nebyl podle mých představ. Což samozřejmě není omluva. S odstupem času jsem tu fotku nad tím stadionem z toho souboru asi vyřadil a buď použiji jinou (zde nezveřejněnou) nebo se tam ještě budu muset vrátit. Jinak s tvým komentářem mi přišlo zároveň oznámení o tom, že jsi dal lajk u moji fotky "Ve víně je pravda". Ta fotka je stará 2 roky a mě už přijde nudná. Evidentně máme každý z nás jiný vkus a lazení pózy k dokonalosti a chození se světly pořád dokola kolem modelky mě už prostě nic neříká. Nebaví mě to, našel jsem si pro mě zajímavější tvorbu a to, že se třeba spoustě lidí zde nelíbí je mi celkem jedno, protože nejvíce lajků zde dostávají fotky, které pro mě jsou prostě kýčovité.
 
rumpeak
Popradské pleso rumpeak 2013-10-05 14:46:09
A jej, toho kopce jsme se v dobách mého závodního lyžování naběhali. Pleso-Ostrva a zpět 3x za sebou Já jsem to dal nejlíp za necelých 23 minut, ale kámoš z oddílu to má za 19:56
 
rumpeak
Saturn rumpeak 2013-10-05 14:04:58
Použitá optika?
 
rumpeak
Smutne nocne lavicky rumpeak 2013-10-05 14:04:46
Ten komentář patřil k fotce Saturnu
 
rumpeak
Smutne nocne lavicky rumpeak 2013-10-05 14:04:20
Jaká optika byla použita? Předpokládám, že to už nebyl nějaký amatérský dalekohled.
 
rumpeak
Bazaly (Černá Ostrava č.5) rumpeak 2013-10-04 19:07:26
A píšu někde, že zakazuju přidávat názory? Já myslím že ne. A zároveň píšu, že názor borců, kteří ho nemají vlastní, ale pořad se tady oání tím, jak se to má dělat podle toho a toho je pro mě bezcenný, pokud si pořádně čteš mé příspěvky.
 
rumpeak
Bazaly (Černá Ostrava č.5) rumpeak 2013-10-04 12:21:35
Hmm, jestli za většinu považuješ sebe a další 4 zakomplexované borce, kteří si myslí, že si tady dohoní ego, tak tě docela lituju. Díky, ale jsem schopen rozeznat radu od někoho od koho to má smysl a honění ega od někoho, kdo si doma fotí skleničky s blackboxem zboku a myslí si, že tohle je umění. Sorry, ale my dva jsme diametrálně někde jinde - ty jsi na úrovni uživatele, který si přečetl jak se něco dělá a snaží se dělat to podle učebnice a daří se mu to řekněme tak na 70%. Z toho asi usuzuje (což třeba na rozdíl od uživatele DomoB, který je někde na 15% může být třeba i oprávněný pocit, nevím), že on je ten kdo všemu rozumí a má říkat jak se to má dělat. Já si hledám témata, které ještě nikdo nedělal (nebo pokud možno co nejmíň lidí). Že se to nelíbí tobě a klidně dalším 80% uživatelů jakéhokoliv serveru je mi tak nějak celkem ukradené. Klidně si foť další a další skleničky, další a další miliony pořád stejných sikorek a klidně si piš komentáře, že by se to mělo dělat tak a tak. Sleduj a uč se od starých mistrů. A já si to stejně bud nadále dělat podle sebe
 
rumpeak
Bazaly (Černá Ostrava č.5) rumpeak 2013-10-04 11:37:42
Výborně že jsi se ozval - už nám konečně ukážeš nějaké fotky, které by tak úžasně nafotil tvůj malý bratr nebo to byl s tím bratrem jen další z tvých nesmyslných žvástů?
 
Stránok 18 z 29
1 2 ... 16 17 18 19 20 ... 28 29