Míša Verča a Miloš Tereza 3 Bedřichov Cirkus jinak Petra Lucka Kočka Teplo Markéta
rumpeak

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby: fotenie v ateliéri
fotenie v exteriéri
fotenie svadieb a akcií
reklamná fotografia
portréty
Zameriavam sa na: Akt / Glamour, Architektúra, Blesk / Osvetlenie, Divočina / Príroda, Krajina / Cestovanie, Móda, Nočná fotografia, Portréty / Ľudia, Reportážna a dokumentárna fotografia, Svadba / Rodinná fotografia, Šport / Akcia, Technika, Umelecký akt,

Osobné údaje

Meno: Petr
Priezvisko: Rumpertesz
Mesto: Nenájdené
Domovská krajina: Česká republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 12. 09. 2011
Posledná aktivita: 2022-09-20 15:57:05
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D7000
Nikon D800
Moje objektívy: Nikkor 16-35mm f/4 ED AF-S VR
Sigma 35mm F1.4 DG HSM
Nikkor 85mm F1,8G AF-S
Nikkor 50mm f/1.4 G AF-S
Tamron SP 70-200mm F/2.8 Di VC USD
Sigma 15mm f/2,8 EX DG DIAGONAL
Príslušenstvo: NIKON SpeedLight SB-900, SB910
2x Bowens Gemini 500R
1x Bowens Gemini 1000 PRO
1x Linkstar MT160
N2kolik beauty dishů, octoboxů, stripboxů, softboxů, Stativy, odrazné desky, pozadí, polarizační filtry, ND filtry a spousta dalšího nepotřebného harampádí atd.
rumpeak
Bazaly (Černá Ostrava č.5) rumpeak 2013-10-04 08:55:37
díky za sáhodlouhý referát o tom, jak by měl akt vypadat podle tebe, nicméně o tom co budu a nebudu fotit si dovolím rozhodnout já sám
 
rumpeak
Bazaly (Černá Ostrava č.5) rumpeak 2013-10-04 08:52:56
Tak konečně to někomu došlo
 
rumpeak
Bazaly (Černá Ostrava č.5) rumpeak 2013-10-03 13:44:16
Však to tady píšu - budu se za ty sračky, které tě tady tak vytáčí opravdu stydět
 
rumpeak
Bazaly (Černá Ostrava č.5) rumpeak 2013-10-03 13:32:38
Chudáci solventní ludia, které tady připravuju o ten estetický zážitek. Budu se za to živení úrodné půdy pro mladoše, co tady jen chodí očumovat baby opravdu stydět
 
rumpeak
Ostravačky - Jana rumpeak 2013-09-30 07:56:33
Tak naštěstí tady nedělám nic, za co bych byl někde zodpovědný nebo musel plnit něčí požadavky na "estetično". Mě focení s holkama uprostřed rušných ostravských ulic nekskutečně baví, naplňuje a pokud se to někomu nelíbí, tak může jít na další fotku a nebo ji tady klidně zkritizovat. Mě to většinou nějak neuráží, pokud mě tady nekdo nenázývá debilem nebo podobně. Já si budu fotit co chci, oni ať si říkají co chtějí (a já si zároveň můžu na jejich komentáře taky reagovat jak chci). Doby kdy to nebylo možné už jsou naštěstí dávno pryč.

PS: Spousta negativních reakcí je pro mě taky dobrá zpětná vazba. Nejhorší je, když na tvoje fotky reakce nejsou žádné
 
rumpeak
katka 2 rumpeak 2013-09-19 20:31:49
Asi dáno ořezem, ale perfektní kompo
 
rumpeak
Ostravačky - Jana 2 rumpeak 2013-09-13 11:46:46
Milane díky z akomentář, ale věř tomu, že filtr v halvě na to, co je krytický a co nesmyslný komentář mám nastavený docela dobře. Komentáře typu "tohle by nafotil můj osmiletý bratr" od někoho, kdo něco takového nenafotil ani po 20 letech snažení sám mě opravdu nechávají v naprostém klidu
 
rumpeak
A přece se točí rumpeak 2013-09-04 11:58:35
 
rumpeak
Touch Of Freedom (Dream Series) rumpeak 2013-09-03 12:23:40
Pěkně si se rozjel. Ty a Mária jste tady nejlepší, v těsném závěsu Devotee
 
rumpeak
Zoborské ráno rumpeak 2013-09-01 13:31:55
Fajn světlo i kompo. Trochu by to chtělo vylepšit postproces
 
rumpeak
West Usk Lighthouse rumpeak 2013-09-01 13:31:01
Super světlo a super okamžik
 
rumpeak
Ostravačky - Jana 2 rumpeak 2013-08-30 23:54:45
Tak nezbývá než doufat, že brzy tvorbu tvého malého bratra zveřejníš. Docela se těším na výsledek
 
rumpeak
... rumpeak 2013-08-29 19:44:47
No zřejmě ti tam chybíí nějaká včelička. Je to dobrý portrét a taky mu dávám like
 
rumpeak
Dianka 4 rumpeak 2013-08-28 21:34:53
Autoportrét?
 
rumpeak
danka a janka rumpeak 2013-08-28 20:56:24
Náhodou fajn využití přirozeného světla, i kompozice se mi líbí
 
rumpeak
Ostravačky - Jana 2 rumpeak 2013-08-28 20:47:10
Pokud máš opravdovou potřebu přizpůsobovat "Štýl jazyka úrovni prijímateľa", nic ti nebrání nadávat do ktreténů sám sobě, pravděpodobně taky své rodině, kamarádům u vás ve "4-tej cenovej" a dalším osobám v prostředí, ve kterém se pohybuješ. Až mě budeš příště zase nějak oslovovat a budeš při tom mít potřebu přizpůsobit úroveň jazyka úrovní příjemce, uvědom si laskavě, že mi dva jsme opravdu na úplně jiné úrovni (S tím že ti už možná dochází že svou úroveň "4-tej cenovej" si tady ukázal hned na začátku).
 
rumpeak
Ostravačky - Jana rumpeak 2013-08-28 20:17:22
opět a zas mi nezbývá než reagovat - přechody světlo stín pro mě dělají fotku a retuš na rozdíl od tebe myslím zvládám dost dobře
 
rumpeak
čo si zač?... rumpeak 2013-08-28 19:08:52
Tak to já bych se retušováním tmavého "štuplíku" dole vůbec nezdržoval. Rovnou bych ořezal celý spodek. Pak bych pokračoval řezáním pěkně seshora. Nakonec bych to radikálně seřízl zleva a zprava. Sice by zůstal jen bílý flek uprostřed, což by ale pořád byl oproti tomuto "náhodnému stisknutí spouště když mobil asi momentálně vypadával z kapsy" neuvěřitelný umělecký posun kupředu. Při troše studia literatury alespoň takovéto úrovně: https://knihy.cpress.cz/digitalni-fotografie-pro-zeny.html by se možná mohlo příště (dá-li bůh třeba i kvalitnější technikou) zadařit, že až bude foťák zase někde někam padat a omylem se při tom stiskne spoušť, mohla by krytka během pádu třeba i zůstat na objektivu a to umělecké dílo, které by vzniklo... No nechci si ani domýšlet... To už by pak byl opravdu silný soubor. To už by nezasloužilo publikaci jen zde, "na stránke kde ludia zdialajú umenie" (jak se hezky o ephotu autor vyjadřuje ve svých květnatých komentářích u děl, které opravdu tak vysoké ambice jako díla tohoto autora např. zde: www.ephoto.sk/fotogaleria/fotografie/393661/ostravacky-jana-2/?s=photos). To už by byl soubor hodný minimálně Galerie Josefa Sudka. A to nechci pomýšlet, kdyby autor trochu pronikl do postprocesu a tento syrově avantgardní soubor převedl do černobílé.... Žádný Helmut Newton, žádný Andreas Gursky - Kurátor Muzea moderního umění v New Yorku už dnes zjišťuje, kdo že to je ten DomoB...
 
rumpeak
Ostravačky - Jana 2 rumpeak 2013-08-28 16:23:11
Podle tvého vytříbeného jazyka (oslovování v diskuzích kretén apod.) bych tipoval, že "hospoda 4-tej cenovej" bude spíše tvé působiště
 
rumpeak
Ostravačky - Jana rumpeak 2013-08-28 16:03:10
Tak už to holt je No když nefotíš podle 40 let zastaralé literatury, tak to prostě numíš. Začíná mě to tady hodně bavit
 
Stránok 19 z 29
1 2 ... 17 18 19 20 21 ... 28 29