Létá na vlastních křídlech Kočka Lucka Petra Teplo Lucka Lucka Cirkus jinak Bedřichov Míša
rumpeak

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby: fotenie v ateliéri
fotenie v exteriéri
fotenie svadieb a akcií
reklamná fotografia
portréty
Zameriavam sa na: Akt / Glamour, Architektúra, Blesk / Osvetlenie, Divočina / Príroda, Krajina / Cestovanie, Móda, Nočná fotografia, Portréty / Ľudia, Reportážna a dokumentárna fotografia, Svadba / Rodinná fotografia, Šport / Akcia, Technika, Umelecký akt,

Osobné údaje

Meno: Petr
Priezvisko: Rumpertesz
Mesto: Nenájdené
Domovská krajina: Česká republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 12. 09. 2011
Posledná aktivita: 2022-09-20 15:57:05
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D7000
Nikon D800
Moje objektívy: Nikkor 16-35mm f/4 ED AF-S VR
Sigma 35mm F1.4 DG HSM
Nikkor 85mm F1,8G AF-S
Nikkor 50mm f/1.4 G AF-S
Tamron SP 70-200mm F/2.8 Di VC USD
Sigma 15mm f/2,8 EX DG DIAGONAL
Príslušenstvo: NIKON SpeedLight SB-900, SB910
2x Bowens Gemini 500R
1x Bowens Gemini 1000 PRO
1x Linkstar MT160
N2kolik beauty dishů, octoboxů, stripboxů, softboxů, Stativy, odrazné desky, pozadí, polarizační filtry, ND filtry a spousta dalšího nepotřebného harampádí atd.
rumpeak
Návrší rumpeak 2013-03-24 14:27:27
Před Vánocemi jsem si kvůli tomu koupil programovatelnou spoušť a nastudoval měsíční kalendář. Výsledek byl ten, že celou zimu totální hnus
 
rumpeak
Návrší rumpeak 2013-03-24 11:56:43
Problém vznikl tím, že jsem nastavil jen jednosekundovou pauzu mezi jednotlivými záběry, což u některých záběrů nestačilo na spočítání 4min expozice a uložení na kartu, takže se nestihl spustit další záběr. Bohužel letošní zima nenabídla vůbec žádné podmínky na focení astrofota (tohle byl jediný a navíc vůbec neplánovaný pokus, kdy se v době kdy jasno být nemělo jasno a bezvětří udělalo) a tento problém jsem odhalil až doma v počítači. Šance na opravu bohužel v tomto žánru forotografie nastává cca po roce.
 
rumpeak
Drimdara rumpeak 2013-01-19 09:09:47
Úžasná fotomontáž, to je opravdu talent
 
rumpeak
Zmrznutá. rumpeak 2013-01-12 11:12:38
a jak se tak dívám do tvoji galerie, za přelomové foto ze svých výtvorů pravděpodobně nepovažuješ vůbec nic a proto fotíš jen proto, abys mohl dávat fotky do šuplíku
 
rumpeak
Ostrava s Lysou rumpeak 2013-01-05 16:01:42
Člověk někdy pouvažuje a vezme některé argumenty jako silné. Na Digiarenu už jsem i nahrál jako panorama, i když jsem o tom původně přemýšlel a nechtěl to tak udělat. Holt časem některé myšlenky uzrají
 
rumpeak
Ostrava s Lysou rumpeak 2013-01-05 09:32:51
Fotka je zmenšená, takže původních dat je opravdu habakuk. Fotka měla být spíš jen reportáž, takž e žlutá budova měla dávat měřítko. Ale zkusím to ještě
 
rumpeak
Ostrava s Lysou rumpeak 2013-01-04 20:20:56
Vidíš to, ani mě to nenapadlo. Fotil jsem z balkonu.
 
rumpeak
Moje první Star trails rumpeak 2012-12-29 14:39:29
Nejmenší pauza, která se dá nastavit je 1 sekunda. Délka jednotlivých záběrů je 4 minuty, tedy 240x delší než pauza. NA Vánoce jsme dostal knížku "Fotografujeme noční oblohu, kterou jsem dlouho chtěl", ale u kapitoly úpravy v PS ještě nejsem
 
rumpeak
W rumpeak 2012-12-13 11:21:51
Mňam
 
rumpeak
Nové schody rumpeak 2012-12-13 10:01:10
Tak oni ty schody mají asi 40 let, ael pro nás jsou nové
 
rumpeak
Nové schody rumpeak 2012-12-12 23:09:58
to ani ne, zátěžová zkouška je spíš phyb moji osoby na těchto schodech
 
rumpeak
... rumpeak 2012-12-08 20:33:42
Tohle je jeden z nejlepších aktů, jaký jsem kdy viděl. Velký podíl na tom má jank šikovnost fotografa, tak krása modelky
 
rumpeak
Santa rumpeak 2012-12-08 08:26:39
Protože je tam kus postele Pod jiným úhlem fotka nevypadala dobře
 
rumpeak
Schody rumpeak 2012-12-04 21:28:07
Protože jsme ji nefotili v koupelně Neboj, koupelna bude taky
 
rumpeak
OSRAM bike 2012 rumpeak 2012-12-04 11:47:30
A hlavně nejde řídit přes odpalovače, které FP nepodporují
 
rumpeak
OSRAM bike 2012 rumpeak 2012-12-04 09:53:09
D70 je v tomhle bohužel nedostižná
 
rumpeak
Santa Klaus rumpeak 2012-12-03 17:26:32
No výzva byla vyslyšena
 
rumpeak
Santa Klaus rumpeak 2012-12-03 11:44:31
Hodně jsem při zpracoání RAW přemýšlel, jestli tu kresbu na te rukavici vytáhnout nebo ne, nakone c jsem se rozhodl to nechat takto, přijde mi to dynamičtější Každopádně díky za koment
 
rumpeak
OSRAM bike 2012 rumpeak 2012-12-03 11:42:47
Nene, CLS venku moc nefunguje. A byl jsme docela daleko (ohnisko je 92 x 1,5 mm...) Používám nějaké levné odpalovače Aputure, ke kterým se dá připojit zábleskové světlo, ale mají taky sáňky pro systémový blesk. Z důvodů rychlosti jsme volil 2 sytémové blesky (Nikon SB900 + Nissin Di 866) a každý jen na 1/8 výkonu - fotil jsem sekvenčním snímáním rychlostí 6 fotek za minutu a potřeboval mít oblýskané všechny a navíc to byl závod, takže mi tam jezdil člověk za člověkem, tak jsme potřeboval i rychle dobíjet. Podobných fotek mám haldu,a le tenhle výraz ve tváři mi přišel nejlepší. Protože to cca těsně kolem poledne potřeboval jsme scénu ztmavit, ale zároveň jsem chtěl odpíchnout od pozadí. Protože nemám ND filtr, použil jsem alespoň polarizák a zbytek musel nechtěně doclonit clonou X-sync čas D7000 je 1/250). Na tyhle aktivity bych byl rád za lepší X-sync, proto dost dobře nechápu aktivitu Nikonu při návrhu D600: X-sync čas jen 1/200... To je přesně opačný směr vývoje, než mě zajímá
 
rumpeak
První zkušenost s produkt photem rumpeak 2012-12-03 11:34:57
Větší světelný stan už nebyl
 
Stránok 22 z 29
1 2 ... 20 21 22 23 24 ... 28 29