ephoto profile wallpaper
seifi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Dušan
Priezvisko: Seifi
Mesto: SK
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 05. 09. 2009
Posledná aktivita: 2026-06-17 23:00:11
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
seifi
Legs seifi 2020-06-08 10:48:00
to je fajn, a tie čiary k tomu ... aj som špekuloval, či by nebolo podať ľavý okraj kúsok vpravo, ku koncu čiary idúcej do tela, ale takto akoby ju to telo zastavilo a hodilo k ľavému kraju
 
seifi
Mima seifi 2020-06-08 07:36:36
napísal som len svoj názor, svetlo a priestor, každý to vníma inak; a ostatné bola debata s Marekom, dokonca som predstavil svoje amatérske foto, a neživím sa fotením; myslím si, že všetko v norme ... nie ? dobré svetlo prajem a dobrých zákazníkov, prijemných, fotogenických a solventných
 
seifi
CHlapec... seifi 2020-06-07 22:16:28
takí sme boli ...
 
seifi
Mima seifi 2020-06-07 21:51:15
Marek, v pohode, chápem, len nechápem tie slová, ktoré nedávajú rezervu sa zlepšiť; slová perfektné a super, to akože už viac nejde zlepšiť; to boli kedysi len slová z kníh, ja som ich od živého človeka nepočul; a tu na každej 5. fotografii na okresnej súťaži foto samé waukanie, pekfekt, bomba, super, ... tak som z toho nejaký , to, vykolajený ; ďakujem za pochopenie
 
seifi
v obilí seifi 2020-06-06 20:56:59
aj s tým vystrčeným lakťom do objektívu ?
 
seifi
odraz seifi 2020-06-05 17:44:51
potešil pohľad, nie je to ten rovnaký západ slnka cez U profil do diaľav, ktorý sa tu akosi zakorenil
 
seifi
maliarka seifi 2020-06-03 15:00:41
širšie ohnisko a bližšie (alebo bolo široké a výrez ?) ; a objektív rozsahom paráda
 
seifi
Dievočka seifi 2020-06-02 21:52:44
ten názov, dievočka, zaujímavé; to je z akého regiónu ? poslednú dobu nezvyčajne foto pridávaš
 
seifi
Večer v prístave seifi 2020-06-01 14:28:04
v zábere je toho príliš veľa ...
 
seifi
Pleso seifi 2020-05-31 19:10:34
pekne posvietilo; komponoval by som to nie s mostíkom na stred
 
seifi
Mima seifi 2020-05-31 19:04:27
je to tam toho na 34 hárkoch ... http://www.photopost.cz/pp5/autor_fotky.php?id=111776
 
seifi
Mima seifi 2020-05-30 22:15:03
nádhera, perfektné ... ako často a zbytočne sa používajú tieto slová; všetko je s rezervami a priestorom vytvoriť niečo lepšie; mne chýba svetlo a cítim príliš veľa priestoru nad hlavou ... takže super sa u mňa nekoná
 
seifi
Bromo horseman seifi 2020-05-28 09:58:02
takéto fotografie si človek zapamätá
 
seifi
Korona street seifi 2020-05-23 09:39:40
na dlhú predlhú debatu; ja som len chcel poukázať na to, že nemáme rovnaké mierky na posudzovanie viny neviny. By ma zaujímalo, aké projekty za peniaze EU sa pre Cigánov urobili a s akým úspechom. Kde skončili tie milióny. Mali sme socálne podniky, ktoré mohli fungovať, ako štátne podniky. Ale vedúci podnikov bez peňazí s natiahnutou rukou, a keď sa vytvoril zisk, tak ten si hore rozdelili, akoby to bola ich s.r.o. Podniky neskončili vinou výkonných ľudí, ale vinou manažérov. A riešiť pri tomto Havla ? či Židov ? veď Židom sme nedali možnosť vlastniť pôdu, tak sa dali na iné remeslá, to len na okraj. A Čechom sme vykrikovali v kuse, že doplácame na Prahu, dnes doplácame na koho ? Však tu malo byť Švajčiarsko.
 
seifi
Nika seifi 2020-05-22 21:34:09
Pepku, si myslíš, že to je slečna ľahkých mravov, že si dovolíš to takto napísať ?
 
seifi
Korona street seifi 2020-05-22 21:26:39
Cigána vidíme, aj si dovolíme napísať, aj podotknúť, aký bol poriadok za komunistov; otázka znie, ak by sme položili dnes na misku váh, čo nás stálo toto etnikum, za posledných 30 rokov a koľko toho nazbíjali volení predstavitelia tohto štátu, čo myslíte, ako by to dopadlo ?
 
seifi
portrét seifi 2020-05-20 19:56:23
Pozrel som galerku, fajn. Najviac s tou žuvačkou a pozadím tej že farby
 
seifi
..highlight seifi 2020-05-18 12:29:33
foto fajn, lajk; ale chýbajú emócie, aj keď tu by som to oželel; pozri posledné foto drive či at the finish ; mne nadpisy foto nekorešpondujú s výrazom tváre
 
seifi
Martina seifi 2020-05-15 22:44:08
u mňa foto týždňa ...
 
seifi
Quadrovid seifi 2020-05-13 20:26:01
fajn, by som to vyosil viac ... teda kompo
 
Stránok 102 z 523