ephoto profile wallpaper
seifi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Dušan
Priezvisko: Seifi
Mesto: SK
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 05. 09. 2009
Posledná aktivita: 2026-06-17 23:00:11
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
seifi
Slnečná hora seifi 2020-04-29 22:39:44
prepáč, asi som to omylom dal ako Re k tvojmu komentáru, druhýkrát si dám pozor, aby som chybu nezopakoval
 
seifi
Slnečná hora seifi 2020-04-29 18:42:51
a ešte dovetok, ak by nebola na Sme.sk diskusia, ani tam nechodím; a po čo ? ale v diskusii sa toho dozvieš oveľa viac, ako zo samotného článku; a viac podstatného
 
seifi
Slnečná hora seifi 2020-04-29 18:39:39
o tom to je ...; a keď nefotím, aspoň píšem ... a ticho je tu, žiadne výmeny za a proti; dajú lajk a vybavené
 
seifi
* Jarné línie * seifi 2020-04-29 18:26:58
asi tak, na tie jarné línie je tu toho hodne ... neviem, čo je tu hlavným motívom , kandidáti sú traja
 
seifi
Slnečná hora seifi 2020-04-29 18:24:48
foto zvládnuté, lajk v pohode; ale chýba tomu motív; nemáš šancu si takúto fotografiu zapamätať na dlhšie ako na dobu prezretia ďalších 3 fotografii na kritiku (obrazne povedané)
 
seifi
Lenka2 seifi 2020-04-29 12:26:58
pleť a neostrosť, ako ich vidím na svojom staršom monitore, vyvoláva vo mne fotografia otázky
 
seifi
jar na štáloch seifi 2020-04-28 20:07:11
Ja som bol veľmi milo prekvapený, a to mám čo to na SK prejdené, akz malebný kraj tu máme. Nebol dôvod cestovať tam hore, aj keď som opicu na tajchu nad Novou Baňou za mladosti schytal. Ale to bolo kedysi v 80-tých . A dobrí ľudia Vid foto. Hádam prehrmí táto pliaga a bude príležitosť sa tam niekde stretnúť. Nepoznám to tam. Všetkým pevné zdravie prajem.
 
seifi
Irina seifi 2020-04-28 18:57:13
to je fajn doplnené a vyvážené tým pianom
 
seifi
jar na štáloch seifi 2020-04-28 09:55:13
bol som tam raz, na nejakom detskom festivale , niečim mi to pripomenulo Toskánsko; a na futbalovom ihrisku sa mi podarilo aj zátišie nafotiť
 
seifi
Jarné práce seifi 2020-04-27 21:18:50
tie navrchnejšie pásy svetla na hnedej zemi, nad tou zeleňou, by som možno urezal ; no určite by som rezal zhora ten tmavý pás zelene, úplne u horného kraja
 
seifi
jarný podvečer seifi 2020-04-27 18:58:48
by som vypustil oblohu a s tými kopečkami, tým by zlatistý trojuholník získal na váhe ... ; pahýľ vpravo by som zo záberu vypustil alebo to zabral o niečo viac kvôli tomu derúcemu sa svetlu;
 
seifi
Jar pri mori seifi 2020-04-25 20:24:39
vďaka za vysvetlenie, potešilo
 
seifi
Hriňovské krivky seifi 2020-04-25 10:58:15
koľko domov, rodín spätých so zemou; a tie vzťahy medzi ľuďmi v rodinách a medzi rodinami; a koľko roboty - vedeli by sme spočítať brigádnické hodiny odrobené na majetkoch, by sme mali iný pohľad pred očami
 
seifi
Jar pri mori seifi 2020-04-25 10:44:34
pekný motív aj pohľad; len ten bachratý formát takejto krajine nesvedčí (mojimi očami) ; komponované na klasiku 3/2 by tomu dodalo iskru
 
seifi
deti sopečného pôvodu seifi 2020-04-24 18:23:17
fajn, ja to vidím na 3/2, mala by to trocha života
 
seifi
Po zapade seifi 2020-04-20 21:00:16
medzi normálnym a jpg-om pre web bude najskôr rozdiel v objeme dát; pri dlhšej strane 1100px u mňa fotografia nemáva väčší objem ako 500-2000 kB; tvoj "normálny" jpg môže mať možno 4-5 MB tu na ephoto neviem, aká je max. hranica fotografií pre pridanie; ephoto zhltne aj väčšiu, ale si ju upraví pre svoje potreby .... a úprava potom môže vyzerať všakovako ... kolegovia, ak píšem kraviny, opravte prosím, som užívateľ PC
 
seifi
Po zapade seifi 2020-04-20 20:29:54
posterizácia tam je; a čo sa týka ostrosti, ja to vidím ako preostrené, pomaly sa to rozpadá / a teraz sa z toho vyznaj
a čo sa týka prevodu, mám otázku, čo ten tiff ? v Lr6 to z rawu dám rovno do jpg pre web dlhšia strana 1100px dajme tomu a je to viac menej v poriadku ... robím niekde chybu ? vďaka za názory aj iných
 
seifi
... seifi 2020-04-18 20:28:47
či autentická ekonomická situácia na SK (s tým Doprastavom)
 
seifi
Motorkář seifi 2020-04-18 20:25:12
dobrý moment; to nemá chyby všetko na svojom mieste ...
 
seifi
Whitehorn Mountain seifi 2020-04-17 22:05:46
ja som za variant bez toho polena vpredu, takto je tam toho hodne, motívy sa bijú medzi sebou ...
 
Stránok 104 z 523