ephoto profile wallpaper
seifi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Dušan
Priezvisko: Seifi
Mesto: SK
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 05. 09. 2009
Posledná aktivita: 2026-06-17 23:00:11
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
seifi
Ze země tulipánů seifi 2020-04-17 20:21:35
snímku by podľa mňa pomohlo toho technického diela na pozadí sa zbaviť, aj s tým svetlým barákom; a vyriešiť tu béžovú plochu vpravo oproti zelenej vľavo, resp. ju do záberu nezahrnúť ... takto všetko dohromady je to kus chaos
 
seifi
Betka seifi 2020-04-17 19:24:09
pekný a zaujímavý portrét; len mi to skomplikoval ten doplnok na vyváženie; umiestnením, nevšednosťou v tom prostredí, odkiaľ že sa vzal ? ... odložený mobil či tablet by bol prirodzenejší, nepriťahujúci toľko pozornosti či záujmu ... ber to ako pohľad laika, diváka
 
seifi
Jarné kontrasty seifi 2020-04-15 19:04:53
viac pritlačiť na pílu alebo počkať týždeň
 
seifi
v horách Veľkej Fatry seifi 2020-04-14 19:53:20
na základe mojich skúsenosti cvičil by som si oko na komponovanie krajiny do štandardných formátov
 
seifi
Ždiar seifi 2020-04-13 21:25:51
tých 14mm necítiť, to bude orez, nie ? ... moje videnie
 
seifi
natesno seifi 2020-04-13 18:23:20
vrátil som sa, pekné je to; núka sa aj variant - orez krovia zprava s úpravou na 3:2 ;
 
seifi
Miska seifi 2020-04-09 23:05:42
a hádam posledné, ale nedá mi ... nefotím tvoj žáner a chcem bodovať ... opovážlivosť !
nemám kvalifikáciu ; ale od koho máš 7, to už neskúmaš , či fotí týždeň či dva, to je OK, lajk sa počíta; to je v poriadku , čo ?
 
seifi
Miska seifi 2020-04-09 22:53:31
zase sa zaoberáš mnou a nie fotografiou ... žijem tu, a čo ďalej, čo s tým popruhom ? prehodnotil si a výsledok je aký ? nečítaš čo ti píšu tvoji priaznivci
čítam , čo píšeš ... Ak ta zaujala moja tvorba,kludne mi zanechaj komentar alebo lajk Vdaka
a čo sa z toho vykľulo ? z toho, že som zanechal komentár ?
finito, všetko dobré a pekne sviatky ... ale odpíš, nech nemám posledné slovo pod TVOJIMI fotografiami
 
seifi
Miska seifi 2020-04-09 22:24:23
Pozri, kam sa naša debata dostala.
A úplne zbytočne. Dal by som ako za starých čias známku, v tomto prípade 6, a vybavené. Ale Karol S. si povedal, nech sa píše, všetci chcú kritiku, kto chce dať 7 nech dá lajk a kto chce bodovať nižšie ako 7, nech píše. Tak píšem. A výsledkom je čo ? Že nemám fotky (a ? ) , že chcem mať posledné slovo (?) , ale k môjmu videniu či názoru nevieš napísať nič.
Pozri za Andy, ja tu strácam čas. Ty chceš aplaus a žiadne zamyslenie sa nad tým, čo by mohlo byť zajtra lepšie alebo akosi v debate sa k niečomu dopracovať. Tak sa maj pekne. A teš sa lajkom na ephoto. Tie ťa posunú vpred.
 
seifi
Miska seifi 2020-04-09 21:11:08
tak nárokom - ako to vidíš ? mohol by ten popruh aj nebyť ? nebolo by to čistejšie ?
 
seifi
Miska seifi 2020-04-09 21:10:14

ja pridávam foto tu ... http://www.photopost.cz/pp5/autor_fotky.php?id=111776

a teraz k mojej poznámke, bavíme sa o tvojich, nie mojich foto - ako to vidíš ? mohol by ten popruh aj nebyť ? nebolo by to čistejšie ?
 
seifi
Miska seifi 2020-04-09 19:16:38
ten popruh je tam navyše ...
 
seifi
Sára seifi 2020-04-08 17:43:48
póza vo mne vyvoláva otázky, vzhľadom na jej pravú nohu, či je v miernom podrepe alebo je vzadu o niečo opretá ? alebo je vpredu malý schodík ? horný okraj skla je nejaký vlnitý, čím to ?
 
seifi
Irina seifi 2020-04-07 11:32:45
dám ti tip, včera som pozeral fotenie s múkou
https://www.youtube.com/watch?v=VwJnOXdMzzU
 
seifi
Irina seifi 2020-04-07 11:24:59
klavír je doplnok, je zaprášený na čo všetko treba pri fotení pamätať ... ale z druhej strany to môže pôsobiť že nuda, aj tak na ňom nehrám ... prístupov ako to vidieť , je viac
 
seifi
radosť z práce seifi 2020-04-06 10:37:29
ak tak pozerám na náš slov. národ, pre nás bol ten socík požehnaním
to je aj dôvod, prečo ho značná časť obyvateľstva má dodnes v hlave
 
seifi
radosť z práce seifi 2020-04-06 10:13:13
ale značnej časti obyvateľstva planéty sa tento pocit šťastie po práci nedostavuje
 
seifi
modeling v prístave seifi 2020-04-04 21:27:43
ako Gabor, rezal by som cez tie modré dvere vzadu; model a emócie za 7
 
seifi
V rámci možností... seifi 2020-04-04 12:48:35
mne ten prázdny spodok príde zbytočný ... scénu narieďuje; aspoň v predstave by fotografia mala navodzovať dynamickú scénu, preto by som skúsil klasiku 3/2
alebo aj vypustiť ľavý pruh a dať len tie 2 u seba
a dobré oko
 
seifi
Sára seifi 2020-04-03 19:48:44
vrátil som sa po čase, či sa niekto pár slovami ozve k tomu odlesku na pravej strane pier slečny, ale nikto, málo náročná obec fotografov, nie ?
 
Stránok 105 z 523