ephoto profile wallpaper
seifi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Dušan
Priezvisko: Seifi
Mesto: SK
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 05. 09. 2009
Posledná aktivita: 2026-06-17 23:00:11
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
seifi
Silické krivky seifi 2020-03-24 17:15:17
fajn, poznám to tam; ale ľavú stranu by bolo akosi inak uzavrieť, už keby si ten strom s kúskom cesty vypustil, bolo by to lepšie
 
seifi
Kuvičok vrabčí - Glaucidium pass seifi 2020-03-23 22:14:58
milé stvorenie kde sa to dá vidieť ? či všade ?
 
seifi
Magdalena seifi 2020-03-23 11:17:01
fajn; páči; lepšia ako predtým ... prirodzenejší postoj, menej miesta nad hlavou, aj keď s ohľadom na dolný orez by sa dalo možno zhora čosi ubrať aj tu (pocitovo, nefotím takéto
 
seifi
Koronostreetka seifi 2020-03-22 22:21:36
doba fotenia nekorešponduje s názvom ?
 
seifi
za domom seifi 2020-03-22 21:11:47
vpravo by som nenechal tu dieru, tam by som to kdesi rezal či skôr natočil foťák vľavo aby som nemal slnko na samom kraji; a pocitovo to padá, rovnal si to ?
pri tom horizonte a strome vľavo si to pýta viac oblohy, bol dôvod voliť takýto a nie štandardný formát 3/2 ? ktorý by tej oblohy tam pustil viac ?
 
seifi
Saturday night .... 1  21.3.2020 seifi 2020-03-22 10:54:30
síce bližšie v dnešnej situácii nie moc dobrý nápad ...
 
seifi
Saturday night .... 1  21.3.2020 seifi 2020-03-22 10:11:31
choď k tým motívom bližšie, vypĺň nimi väčšiu plochu snímku, tá prázdnota vyznie, to sa báť nemusíš
 
seifi
Tatry na dlani seifi 2020-03-21 10:27:04
čo by si sa zamyslel , tak hľadáš riešenie v mojej galerke ... ; a deliť horizontom takto fotografiu pol na pol skutočne nie je dobré; pekný víkend a hodne zdravia v týchto pohnutých časoch prajem
 
seifi
Tatry na dlani seifi 2020-03-20 19:03:58
farebne divočina ...
 
seifi
Veroniq seifi 2020-03-20 19:02:48
ten tieň ... príde mi, akoby bola po prsia vo vode
 
seifi
Už bezím seifi 2020-03-19 19:39:48
a pes poľovníka či turistu ? ak turistu či občana z mesta na vychádzke, tak čo by si zaslúžil ?
 
seifi
jeseň pri vodopáde seifi 2020-03-19 19:35:34
zaujímavé info s tými výškami; tu voda ani nepadá, tečie po skalách ... a či tok zaradiť do vodopádu alebo nie je podľa slov, výkladu, a asi aj kanadského rovnaký... náhly, prudký pád vodného toku z väčšej výšky v stupňovitom teréne ... takže vodopád
príde mi to presaturované, k tomu ten mliečny tok, táto mi nesadla
 
seifi
Koronostreetka seifi 2020-03-19 19:27:07
názov mi trocha brnká na nervy v štýle mám kondičku a pod 50 ; viac výhrad mám k zaradeniu do street fotografie
 
seifi
I o I seifi 2020-03-18 10:15:33
nápad dobrý; kratšie ohnisko,alebo FF k tomu objektívu tie červené obrazce viac vytiahnuť
 
seifi
Tiene mesta seifi 2020-03-17 21:47:03
skúsil by som výrezom spojiť babku viac s tými šípkami na ceste ...
 
seifi
Na Roháči seifi 2020-03-16 21:15:29
chýba tomu svetlo ...
 
seifi
Lake Louise seifi 2020-03-13 11:13:57
hotel bomba, ale aj celý komplex , a takto divočina
 
seifi
Tatranské pobrežie seifi 2020-03-12 14:18:54
do takej ponuršej atmosféry ladíš foto rád ..., podobne je "chalúpky" či "niekto sa pozerá" , ...
dole na spodnom okraji si to pýta čistú vodu, tak pocitovo
 
seifi
Uponahľaný svet seifi 2020-03-12 09:03:45
dobrý nápad; ale tak umiernene, 50 - 70, aby sa mu veľmi neskrátil úsek ; na druhom moste by mu zavadzal tento, z ktorého to fotil (?)
 
seifi
Uponahľaný svet seifi 2020-03-11 22:04:32
kostol je dobrý síce, ale ja by som to nad ufo rezal
 
Stránok 107 z 523